Випускники 2010 року

Головна статті
Випускники 2010 року
Святковий парад
Урочистий мітинг
Нагородження найкращих
Виступ випускників
Всі сторінки

 

    Традиційно, отримання атестатів про повну загальну середню освіту – загальноміське свято в Лубнах. Тож, 29 травня о 19.00 годині, мешканці поспішали на головні площі міста – Ярмаркову та Володимирський майдан, щоб насолодитися дійством,  до якого готувалися наші випускники одинадцять років.
    На площі Ярмарковій свято відкрив єдиний в Україні дівочий духовий оркестр «Роксолана» - це колектив дівчат із Кременчуцького педагогічного училища імені  А.С.Макаренка  на  чолі  із  Квіткою В.Ф.

    Тендітні і стрункі кременчужанки граційно тримають в руках духові інструменти, що важать до 7 кілограмів. Окрім майстерної гри, учасниці оркестру віртуозно крокують в такт музики, виконують складні стройові вправи, одним словом, влаштовують справжнє шоу.

    Випускники міста прийшли на Ярмаркову площу в супроводі дирекції шкіл та педагогічних колективів. Гарні сукні та костюми, зачіски, молодість та краса випускників, ніби магніт, притягували погляди лубенців та гостей міста.


    Очолили святкову колону випускників та вчителів керівництво міста: міський голова Коряк Василь Васильович,  секретар міської ради Ливенко Ігор Іванович, депутати міської ради та члени виконавчого комітету, заступник міського голови Кадученко Тетяна Борисівна, керуюча справами виконкому Івасечко Ніна Іванівна,  інші посадові особи виконкому, керівництво управління освіти на чолі з начальником Костенком Мирославом Володимировичем.

    Святкова хода рушила по вулиці Радянській до Володимирського майдану.  Було враження ніби всі жителі міста вийшли на вулицю Радянську, щоб провести випускників у непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власну позицію та відповідати за прийняті рішення.

 
 

 

    Здається, що тільки вчора ці діти були першокласниками, позаду напружена пора навчання, і ось він – день випуску, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися нашим випускникам.

    Першим привітав випускників із закінченням школи міський голова Коряк Василь Васильович. Побажав впевненості у завтрашньому дні, обов’язково намагатись досягти більшого, не зупинятися на досягнутому, вступати у вищі навчальні заклади, обирати майбутній шлях за покликом душі, не забувати свою маленьку Батьківщину.

    Також до присутніх звернувся начальник управління освіти Костенко Мирослав Володимирович. Випускники – це гордість і надія нашого міста.

У цьому навчальному році - 36 призерів серед наших випускників обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад.

Випускники-призери:

Сацька Олександра, Міщенко Артем (ЗОШ №1);

Кузнєцова Вікторія (ЗОШ №2);

Костюк Лариса, Сендзюк Богдана, Петросян Сурен, Алєксєєнко Владислав, Кравчук Анастасія, Єременко Ольга (ЗОШ №6).

Випускники, які здобули перемогу у  конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук:

Сацька Олександра (ЗОШ №1);

Погрібна Оксана (ЗОШ №2);

Неживий Євген (ЗОШ №3);

Довга Лілія (ЗОШ №6).

Призери багатьох творчиx та мистецьких конкурсів:

Гайдук Ольга, Гришко Денис (ЗОШ №1);

Неживий Євген (ЗОШ №3);

Старіченко Дмитро (ЗОШ №4);

Доброва Ганна, Хорольська Софія, Базилевич Марія (ЗОШ №6);

Гуленко Катерина (ЗОШ №7);

Грищенко Марина, Островська Ірина (ЗОШ №8).

Володарями спортивних нагород стали:

Гришко Денис, Передерій Олександр, Поляруш Владислав, Кобяк Олександр,

Сацька Олександра, Гайдук Ольга (ЗОШ №1);

Лукаш Владислав, Маник Сергій, Єрмаков Богдан, Садова Валерія, Галич

Василь  (ЗОШ №2);

Шарагіна Альона (ЗОШ №3);

Кравчук Олександр, Охріменко Вікторія (ЗОШ №6);

Пугач Юрій, Скрипніченко Сергій, Бибик Максим, Трегуб Дмитро (ЗОШ №7); Дудник Костянтин, Овдієнко Юлія, Пуденко Ольга (ЗОШ №8);

Кох Владислав, Лялік Станіслав, Іващенко Артем, Мінченко Людмила (ЗОШ №10).

Відзначені за активну громадську роботу:

Неживий Євген, Нестуля Максим (ЗОШ №3);

Старіченко Дмитро (ЗОШ №4);

Кармазенко Андрій (ЗОШ №7);

Глінка Ганна, Панасдирь Вікторія, Пуденко Ольга (ЗОШ №8).

Високопрофесійна, творча праця педагогів, вихованці яких досягли значних успіхів:

Антоненко Наталія Геннадіївна, Комарова Маргарита Феліксівна, Величко Любов Миколаївна, Знайко Наталія Іванівна, Юрченко Володимир Васильович (ЗОШ №1); Плегуца Людмила Миколаївна, Волошина Ірина Василівна, Силаєва Марія Дмитрівна, Бормовий Валерій Володимирович (ЗОШ №2);

Романенко Наталія Миколаївна, Жолобецька Неля Миколаївна, Марченко Ольга Василівна, Руденко Катерина Миколаївна (ЗОШ №3);

Грибініченко Ганна Василівна (ЗОШ №4);

Носенко Лариса Василівна, Корінь Лариса Петрівна, Ворожбит Ніна Миколаївна (ЗОШ №6);

Сергієнко Тетяна Григорівна, Шуть Любов Василівна, Дмитренко Ольга Володимирівна, Андреєв Іван Іванович (ЗОШ №7);

Стреблянська Ольга Вадимівна, Сизоненко Світлана Іванівна, Копотун Наталія Григорівна, Сафронова Ірина Олександрівна (ЗОШ №8);

Назаренко Олена Вікторівна, Назаренко Григорій Миколайович, Іщенко Ольга Вікторівна (ЗОШ №10).


    440 випускників отримали атетати про повну загальну середню освіту. 46 із них удостоєні найвищих нагород у системі загальної середньої освіти: 38 Золотої медалі «За високі досягнення у навчанні» та 8 Срібної медалі «За досягнення у навчанні».

 


    Кращі з кращих  випускники, які вийшли переможцями у першому життєвому випробуванні, за кропітку працю нагороджені медалями. Медалі вручив міський голова Коряк Василь Васильович та начальник управління освіти Костенко Мирослав Володимирович.

 

За багаторічної традицією медалісти пройшли коло пошани.

 


До слова запросили представників тих, кому присвячена ця подія, заради кого це зібрання – випускників 2010 року – Костюк Ларису (ЗОШ №6) та Гришка Дениса (ЗОШ №1).

    Випускний бал – це останній день безтурботного дитинства. Для вчорашніх учнів прозвучав прощальний шкільний вальс, із його останніми акордами вони зустрінуть сонце нового життя і поринуть у вир майбутнього.

 

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua