Випускники 2010 року - Урочистий мітинг

Головна статті
Випускники 2010 року
Святковий парад
Урочистий мітинг
Нагородження найкращих
Виступ випускників
Всі сторінки
 

    Здається, що тільки вчора ці діти були першокласниками, позаду напружена пора навчання, і ось він – день випуску, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися нашим випускникам.

    Першим привітав випускників із закінченням школи міський голова Коряк Василь Васильович. Побажав впевненості у завтрашньому дні, обов’язково намагатись досягти більшого, не зупинятися на досягнутому, вступати у вищі навчальні заклади, обирати майбутній шлях за покликом душі, не забувати свою маленьку Батьківщину.

    Також до присутніх звернувся начальник управління освіти Костенко Мирослав Володимирович. Випускники – це гордість і надія нашого міста.

У цьому навчальному році - 36 призерів серед наших випускників обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад.

Випускники-призери:

Сацька Олександра, Міщенко Артем (ЗОШ №1);

Кузнєцова Вікторія (ЗОШ №2);

Костюк Лариса, Сендзюк Богдана, Петросян Сурен, Алєксєєнко Владислав, Кравчук Анастасія, Єременко Ольга (ЗОШ №6).

Випускники, які здобули перемогу у  конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук:

Сацька Олександра (ЗОШ №1);

Погрібна Оксана (ЗОШ №2);

Неживий Євген (ЗОШ №3);

Довга Лілія (ЗОШ №6).

Призери багатьох творчиx та мистецьких конкурсів:

Гайдук Ольга, Гришко Денис (ЗОШ №1);

Неживий Євген (ЗОШ №3);

Старіченко Дмитро (ЗОШ №4);

Доброва Ганна, Хорольська Софія, Базилевич Марія (ЗОШ №6);

Гуленко Катерина (ЗОШ №7);

Грищенко Марина, Островська Ірина (ЗОШ №8).

Володарями спортивних нагород стали:

Гришко Денис, Передерій Олександр, Поляруш Владислав, Кобяк Олександр,

Сацька Олександра, Гайдук Ольга (ЗОШ №1);

Лукаш Владислав, Маник Сергій, Єрмаков Богдан, Садова Валерія, Галич

Василь  (ЗОШ №2);

Шарагіна Альона (ЗОШ №3);

Кравчук Олександр, Охріменко Вікторія (ЗОШ №6);

Пугач Юрій, Скрипніченко Сергій, Бибик Максим, Трегуб Дмитро (ЗОШ №7); Дудник Костянтин, Овдієнко Юлія, Пуденко Ольга (ЗОШ №8);

Кох Владислав, Лялік Станіслав, Іващенко Артем, Мінченко Людмила (ЗОШ №10).

Відзначені за активну громадську роботу:

Неживий Євген, Нестуля Максим (ЗОШ №3);

Старіченко Дмитро (ЗОШ №4);

Кармазенко Андрій (ЗОШ №7);

Глінка Ганна, Панасдирь Вікторія, Пуденко Ольга (ЗОШ №8).

Високопрофесійна, творча праця педагогів, вихованці яких досягли значних успіхів:

Антоненко Наталія Геннадіївна, Комарова Маргарита Феліксівна, Величко Любов Миколаївна, Знайко Наталія Іванівна, Юрченко Володимир Васильович (ЗОШ №1); Плегуца Людмила Миколаївна, Волошина Ірина Василівна, Силаєва Марія Дмитрівна, Бормовий Валерій Володимирович (ЗОШ №2);

Романенко Наталія Миколаївна, Жолобецька Неля Миколаївна, Марченко Ольга Василівна, Руденко Катерина Миколаївна (ЗОШ №3);

Грибініченко Ганна Василівна (ЗОШ №4);

Носенко Лариса Василівна, Корінь Лариса Петрівна, Ворожбит Ніна Миколаївна (ЗОШ №6);

Сергієнко Тетяна Григорівна, Шуть Любов Василівна, Дмитренко Ольга Володимирівна, Андреєв Іван Іванович (ЗОШ №7);

Стреблянська Ольга Вадимівна, Сизоненко Світлана Іванівна, Копотун Наталія Григорівна, Сафронова Ірина Олександрівна (ЗОШ №8);

Назаренко Олена Вікторівна, Назаренко Григорій Миколайович, Іщенко Ольга Вікторівна (ЗОШ №10).



Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua