Відпочинок у Березоточі

    У Лубенському районі, на окраїні села Березоточа,  є частинка Лубен - мальовнича природа, де Удай впадає в Сулу, та двоповерхова будівля – це місце розташування для відпочинку лубенців влітку.

    Втрачено багато часу та докладено неймовірні зусилля міської влади, щоб переконати депутатів районної ради передати у власність міста частинку землі – зарослої бур’янами та кущами біля будинку-пустки - для перетворення на охайний куточок оздоровлення дітей міста на березі річки Сули. Та все ж здоровий глузд переміг, земельна ділянка передана місту і розпочато облаштування майбутнього дитячого табору відпочинку.

    Але, нажаль, не так швидко можна зробити те, що задумано. На шляху до відкриття дитячого табору відпочинку є багато перешкод, одна з основних – кошти. Та все ж, поступово, база відпочинку лубенців почала працювати, поки що як місце для сімейного відпочинку дорослих та дітей.

    Минулого літа вже побували тут кілька сотень мешканців міста. Сім’ї працівників бюджетних установ, дитячі танцювальні колективи, групи художньої школи, загальноосвітніх шкіл разом з педагогічними працівниками та батьками приїздили на відпочинок у Березоточу на кілька днів. Відпочиваючих розміщували в кімнатах відремонтованого приміщення, а за бажанням, дорослі перебували в палатках, які були встановлені біля будинку. Одночасно на базі розміщувалися від 40 до 60 осіб.

    Всі мешканці бази відпочинку мали змогу безкоштовно харчуватися три рази на день відмінними стравами та допомагати готувати вареники із свіжих ягід,  у казані на вогнищі варити уху із свіжої риби, куліш та інше. Та найулюбленіше місце відпочинку дітей – купання у річці, під пильним наглядом дорослих, подорож по річці у лодці разом із працівниками Лубенської рятувальної станції. На великій території бази відпочинку є місце для спортивних ігор та вечірніх розваг, конкурсів, підготовлених самими відпочиваючими.

    Цього року, як і минулого, до відкриття сезону відпочинку у Березоточі вирує робота з приготування прийняти перших гостей. До роботи залучені всі небайдужі до громадського життя міста: КПф «Конвалія», ЛК ЖЕУ, працівники медичних закладів, управління, відділи, служби виконкому та інші.

Медичні працівники у переддень свого професійного свята розчищають територію бази відпочинку, на чолі з головним лікарем станції швидкої медичної допомоги, депутатом міської ради Палигою Юрієм Вікторовичем.   

 

    18 червня приїхали на базу відпочинку працівники виконкому та бюджетних установ на чолі з секретарем міської ради Ливенком Ігорем Івановичем, щоб  очистити, частково відремонтувати та вимити будинок після зими, пофарбувати огорожу, розчистити від диких кущових заростей територію бази та інше.

Після роботи обід на свіжому повітрі на території бази відпочинку.

     Незважаючи на фінансову кризу в країні, обмаль коштів в бюджеті міста, разом з небайдужими керівниками підприємств, підприємців відпочинок лубенців у Березоточі буде відновлено і цього року.
Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua