Відкрилася виставка українського художника-земляка Серафима Чаркіна

17 вересня у галереї образотворчого мистецтва відбулося урочисте відкриття персональної виставки українського художника-земляка Серафима Чаркіна та виставки творчих робіт лубенських художників. Привітав митця з Одеси міський голова Олександр Грицаєнко, захід відвідала керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, творча еліта Лубенщини.

Лубенський поціновувач мистецтва добре знає творчість заслуженого художника України, члена НСХУ Серафима Чаркіна. Взагалі родина Чаркіних надзвичайно мистецька, починаючи від брата – Альберта ( народного художника РФ, академіка) а далі сімейну справу продовжили і сини – Андрій та Серафим (обидва члени НСХУ), які народилися у нашому місті. Крім того, саме автор святкової виставки разом зі своїм братом подарували нашому місту пам’ятник давньоруському воїну.

Ведуча Алла Литовченко згадала творчий та життєвий шлях шанованого митця, надавши слово міському голові. Як сказав Олександр Петрович, для Лубен, які відзначають свою чергову річницю заснування та визволення, така виставка є справжнім подарунком до свят. Також гостю з колоритної Одеси було вручено на добру згадку про подію подарунки з символікою Лубен та фотоальбом живопису.

Вітали Серафима Чаркіна члени НСХУ Аліна Гончарова, Володимир Мірошниченко, член НСАУ Володимир Семенюта, чисельні гості та прихильники таланту живописця.

У великій залі Лубенської галереї образотворчого мистецтва були також представлені роботи лубенських художників, які не менш вражали своєю майстерністю.

Музичний настрій культурно-мистецькій виставці надав виступ викладача музичної школи Валерія Рябцева та його талановитих вихованиць.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua