Увага! Комісія ТЕБ та НС. Внесено зміни до плану заходів святкування Дня міста

За словами медиків, присутніх на засіданні комісії, ситуація із захворюванням на COVID-19 носить загрозливий характер. Кількість тих, хто має вже підтверджений діагноз та тих, хто має підозру на захворювання невпинно ростє. Вже зараз, станом на 17 вересня, в інфекційному відділенні перебуває 31 особа, ще 19 лікуються амбулаторно. Є хворі з досить складним перебігом хвороби. На жаль, є й летальні випадки.

Завідувач Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктор Горбенко ознайомив присутніх з динамікою росту захворювання. Пояснив можливі наслідки такого росту.

Начальник управління освіти Мирослав Костенко доповів присутнім про ситуацію з відвідуванням учнями закладів освіти і звернувся до членів комісії з проханням обмежити участь всіх учасників освітнього процесу у будь-яких масових заходах. Всі медики однозначно рекомендували утриматися від масових заходів, де неможливо проконтролювати дотримання виконання карантинних вимог.

Тож, спитаючись на зазначене вище, серед іншого комісія вирішила: враховуючи загострення ситуації із захворюваністю на коронавірусну хворобу COVID-19 на території м. Лубни рекомендувати організаторам та відповідальним виконавцям з забезпечення проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення 1032-ої річниці заснування міста Лубни та 77-ї річниці його визволення у Другій світовій війні відмінити (перенести на більш сприятливий в епідемічному плані період) масові заходи з нагоди відзначення 1032-ої річниці заснування міста Лубни.

Таким чином, до плану заходів з відзначення Дня міста внесено певні зміни. Зокрема, 19 вересня о 18 годині НЕ відбудеться концерт на Володимирському майдані. 20 вересня відмінено проведення виставки квіткових композицій та робіт декоративно-ужиткового мистецтва закладів освіти та мікрорайонів міста, яка мала бути з 10 години у Центральному парку та концерту на Володимирському майдані о 18 годині.

Проте, у парку «Центральному», на майданчику біля фонтана, в суботу та неділю о 17 годині  відбудуться невеликі концертні програми у форматі «Зустрічі вихідного дня».

Сподіваємося, що такі заходи будуть сприяти стабільній епідемічній ситуації в місті.

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua