Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності нежитлової будівлі загальною площею 162,1 м2

         Управління з питань комунального майна та земельних відносин інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів  оціночної діяльності, які будуть залучені для встановлення ринкової вартості об’єкту комунальної власності міста, що підлягає приватизації в 2020 році та вартості проведених невід’ємних поліпшень, а саме: нежитлової будівлі  загальною площею 162,1 м2 за адресою: м. Лубни,  вул. П.Лубенського, 33.                                                                                                            

          Учасникам конкурсу потрібно подати до Управління з питань комунального майна та земельних відносин конкурсну документацію, яка подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті:

-          заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

-          копію установчого документа претендента;

-          копію кваліфікаційних документів оцінювачів;

-          письмові згоди оцінювачів;

-          копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

-          інформацію про суб’єкта оціночної діяльності.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт. Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування інформації за адресою: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33 - Управління з питань комунального майна та земельних відносин.

 Тел. 77-345.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Управління комунального майна і земельних відносин Управління комунального майна і земельних відносин Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності нежитлової будівлі загальною площею 162,1 м2

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Управління комунального майна і земельних відносин Управління комунального майна і земельних відносин Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності нежитлової будівлі загальною площею 162,1 м2

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua