Юні літератори Лубен

    В рамках святкових заходів до Дня міста 16 вересня 2010 року в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбувся заключний етап літературно-мистецького конкурсу «Усе починається з мами», організатори якого відділ у справах сім’ї та молоді та відділ культури та мистецтв.

    Уже сьомий рік поспіль юні лубенці, які є авторами прозових, поетичних, художніх творів, беруть активну участь у  цьому проекті. На конкурс було подано 150 літературних творів та 40 робіт художнього напрямку. Усі роботи  пронизані любов’ю, пошаною до матері, сім’ї, родини. Комісією у сладі: працівників відділу у справах сім’ї та молоді, відділу культури та мистецтв, управління архітектури та представника міського літературного об’єднання, було визначено 17 переможців.

    У затишній залі дитячої біблітеки зібралися обдаровані діти нашого міста. Завідуюча міської бібліотеки запросила маленьких читачів приєднатися до чисельної когорти шанувальників друкованого слова. На свято завітав і міський голова Коряк Василь Васильович та перший заступник міського голови Іващенко Микола Йосипович. Переможці були нагороджені грамотами та подарунками, а всі присутні, крім гарного настрою та заряду позитиву, отримали від міського голови солодкі подарунки.

 

    Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Скиба Світлана Олексіївна підкреслила, що  цей захід сприяє естетичному вихованню підростаючого покоління, формуванню у дітей шанобливого ставлення до сімейних традицій.

    Учасники конкурсу зачитували свої твори, а виставка кращих малюнків милувала око гостей свята.

    До талановитих мешканців Лубен зі словом також звернулася  Шерстюк Ніна Олександрівна, секретар Лубенського літературного об’єднання ім. О.Донченка, яка акцентувала увагу на щирості, індивідуальності кожної роботи.

 

 

 

    Літературно-мистецький конкурс ще раз підтверджує, що лубенська земля родюча на таланти, тож давайте разом виростимо вдячність в серцях  підростаючого покоління.

 

Переможці міського літературно-мистецького конкурку

„Усе починається з мами”

            Номінація „Прозовий твір”:

1. Ясько Аліна

ЗОШ № 7

2. Данканич Дар’я

ЗОШ № 6

3. Снісаренко Олексій

ЗОШ № 2

4. Дендеберя Ольга

ЗОШ № 2

5. Платонов Антон

ЗОШ № 4

            Номінація „Поетичний твір”:

1. Обмок Олександра

ЗОШ № 2

2. Чайка Анна

ЗОШ № 8

3. Стріленко Катерина

ЗОШ № 9

4. Черняєва Іванна

ЗОШ № 6

5. Снітко Артем

ЗОШ № 4

      Номінація „Художній твір ”:

1. Ботченко Аліна

ЗОШ № 8

2. Кривуненко Валентина

ЗОШ № 2

3. Ляшенко Ілля

ЗОШ № 3

4. Мартюк Євген

ЗОШ № 8

5. Несен Денис

ЗОШ № 8

6. Коряк Дмитро

ЗОШ № 2

7. Моргуненко Валерій

ЗОШ № 4

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua