Свято Останнього дзвоника

Головна статті
Свято Останнього дзвоника
ЗОШ № 2
ЗОШ № 3
Оновлені класи в ЗОШ № 7
Всі сторінки

    Цього свята немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців в шкільній країні.

    Приготування до Останнього дзвоника тривали не один день, та ще й сьогодні зранку, організатори переймалися різними найдрібнішими деталями, щоб цей день залишився в пам’яті кожного хто побуває на святі.

 

     Особливо чекали кінця навчального року наші першокласники, адже вони, як ніколи, цілий рік трудилися – бо вже стали дорослими.

    Та найбільш хвилююча мить чекала випускників – останній шкільний дзвоник у їхньому житті.


    На подвір’ї загальноосвітньої школи № 2 зібралися учні, вчителі, батьки та багато гостей, щоб разом святкувати закінчення навчального року.  А цей рік приніс школярам та їх наставникам багато успіхів і перемог.

    Гордістю випуску 2010 року є 8 золотих та 2 срібних медаліста школи. Також заслуговують окремого вітання три переможця та призера обласних олімпіад, один переможець та призер МАНУ, які своїми науковими роботами здобули добру славу  не лише школі, а  місту вцілому.

      

    Щиро привітав всіх присутніх із святом Останнього дзвоника міський голова Коряк Василь Васильович. Особливо тепло зустріли мера міста на зібранні, бо вже звикли учні та вчителі до такого гостя. Протягом останніх років кожна зустріч з міським головою у школі давала свої позитивні результати: суттєве покращення матеріально-технічної бази, допомога батькам та вчителям  у проведенні сучасних ремонтів у класах, заміна старих вікон та дверей. Плідна співпраця міської влади та дирекції школи  буде тривати і надалі.

        

    Прийшли привітати із святом також керуюча справами міськвиконкому Івасечко Ніна Іванівна, заступник міського голови, начальник фінансового управління Кузнецова Надія Миколаївна, начальник управління освіти міськвиконкому Костенко Мирослав Володимирович та інші.

 

      Почесну нагороду отримав в цей день директор школи Дем’янець Володимир Миколайович - нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Відзнаку названо іменем українського педагога Василя Сухомлинського.

     Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджуються наукові, науково-педагогічні і педагогічні працівники, а також інші особи за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні загальної середньої освіти.


    Урочисто та зворушливо відбулося свято у загальноосвітній школі № 3.

    Хвилюючі почуття переповнювали сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

    В цьому навчальному році залишають стіни рідної школи 47 випускників, серед них сім золотих медалістів.

    

   

    Цією школою особливо опікується міський голова Коряк Василь Васильович. За останні роки школа зазнала суттєвих змін: за сприянням міського голови з бюджету міста було виділено кошти на капітальний ремонт їдальні, сучасні ремонти семи класних кімнат, туалетних кімнат, заміну системи опалення, придбання 12 сучасних комп’ютерів, закупку шкільних меблів та інше. Найближчим часом планується встановити огорожу шкільного подвір’я, яка буде окрасою не тільки території школи, а й прикрасить невелику частину міста.

 

    Тож поява міського голови на святі була очікувана і бажана. В підтвердження цього від щирого серця колектив школи подякував Василю Васильовичу за безмежну любов до дітей та допомогу школі.

    Міський голова Коряк Василь Васильович та начальник управління освіти міськвиконкому Костенко Мирослав Володимирович привітали із святом Останнього дзвоника всіх присутніх, побажали нових вершин та досягнень, а випускникам – гідно представляти наше місто Лубни у вищих учбових закладах та в інших містах. Міський голова запевнив випускників, що їхнє рідне місто завжди чекає на них, а також, при потребі, вони можуть розраховувати на підтримку, допомогу чи пораду від школи та міської влади.
    Подякували також всім хто допомагав школі протягом року, серед відзначених голова наглядової ради ВАТ машзавод "Комсомолець" Кудрик Володимир Степанович та керівник МППФ "Авторембуд" Хорошковатий Сергій Іванович.
    Окраса свята – вальс випускників.

     

                       

   

  


 

    Приїзд міського голови до загальноосвітньої школи № 7 чекали з нетерпінням педагогічний колектив, батьки та учні двох класів, приміщення яких нещодавно перетворені із звичайних класів радянського періоду в світлі та сучасні, європейського стандарту.

 

    Відкриття двох класів – визначна подія для школи, бо це початок змін на краще. Незважаючи на катастрофічний брак коштів у міському бюджеті, за сприянням міського голови кожна вивільнена копійка направлена на освіту.  Приклад цьому щорічні масштабні зміни у школах нашого міста. Тож колектив цієї школи має надію, що ці класи будуть не єдині - сучасні, а за прикладом інших шкіл, яким пощастило отримати першими допомогу від міської влади на оновлення приміщення та матеріально-технічної бази (ЗОШ №1, №2, №6), все приміщення закладу поступово набуде сучасного вигляду.
       

    Колектив школи нагородив міського голову Коряка Василя Васильовича грамотою. Всі присутні подякували міському голові та всім хто допоміг провести сучасний ремонт у класних кімнатах.

       
      
Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua