Свято Останнього дзвоника - ЗОШ № 3

Головна статті
Свято Останнього дзвоника
ЗОШ № 2
ЗОШ № 3
Оновлені класи в ЗОШ № 7
Всі сторінки

    Урочисто та зворушливо відбулося свято у загальноосвітній школі № 3.

    Хвилюючі почуття переповнювали сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

    В цьому навчальному році залишають стіни рідної школи 47 випускників, серед них сім золотих медалістів.

    

   

    Цією школою особливо опікується міський голова Коряк Василь Васильович. За останні роки школа зазнала суттєвих змін: за сприянням міського голови з бюджету міста було виділено кошти на капітальний ремонт їдальні, сучасні ремонти семи класних кімнат, туалетних кімнат, заміну системи опалення, придбання 12 сучасних комп’ютерів, закупку шкільних меблів та інше. Найближчим часом планується встановити огорожу шкільного подвір’я, яка буде окрасою не тільки території школи, а й прикрасить невелику частину міста.

 

    Тож поява міського голови на святі була очікувана і бажана. В підтвердження цього від щирого серця колектив школи подякував Василю Васильовичу за безмежну любов до дітей та допомогу школі.

    Міський голова Коряк Василь Васильович та начальник управління освіти міськвиконкому Костенко Мирослав Володимирович привітали із святом Останнього дзвоника всіх присутніх, побажали нових вершин та досягнень, а випускникам – гідно представляти наше місто Лубни у вищих учбових закладах та в інших містах. Міський голова запевнив випускників, що їхнє рідне місто завжди чекає на них, а також, при потребі, вони можуть розраховувати на підтримку, допомогу чи пораду від школи та міської влади.
    Подякували також всім хто допомагав школі протягом року, серед відзначених голова наглядової ради ВАТ машзавод "Комсомолець" Кудрик Володимир Степанович та керівник МППФ "Авторембуд" Хорошковатий Сергій Іванович.
    Окраса свята – вальс випускників.

     

                       

   

  Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua