Свято Останнього дзвоника - ЗОШ № 2

Головна статті
Свято Останнього дзвоника
ЗОШ № 2
ЗОШ № 3
Оновлені класи в ЗОШ № 7
Всі сторінки

    На подвір’ї загальноосвітньої школи № 2 зібралися учні, вчителі, батьки та багато гостей, щоб разом святкувати закінчення навчального року.  А цей рік приніс школярам та їх наставникам багато успіхів і перемог.

    Гордістю випуску 2010 року є 8 золотих та 2 срібних медаліста школи. Також заслуговують окремого вітання три переможця та призера обласних олімпіад, один переможець та призер МАНУ, які своїми науковими роботами здобули добру славу  не лише школі, а  місту вцілому.

      

    Щиро привітав всіх присутніх із святом Останнього дзвоника міський голова Коряк Василь Васильович. Особливо тепло зустріли мера міста на зібранні, бо вже звикли учні та вчителі до такого гостя. Протягом останніх років кожна зустріч з міським головою у школі давала свої позитивні результати: суттєве покращення матеріально-технічної бази, допомога батькам та вчителям  у проведенні сучасних ремонтів у класах, заміна старих вікон та дверей. Плідна співпраця міської влади та дирекції школи  буде тривати і надалі.

        

    Прийшли привітати із святом також керуюча справами міськвиконкому Івасечко Ніна Іванівна, заступник міського голови, начальник фінансового управління Кузнецова Надія Миколаївна, начальник управління освіти міськвиконкому Костенко Мирослав Володимирович та інші.

 

      Почесну нагороду отримав в цей день директор школи Дем’янець Володимир Миколайович - нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Відзнаку названо іменем українського педагога Василя Сухомлинського.

     Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджуються наукові, науково-педагогічні і педагогічні працівники, а також інші особи за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні загальної середньої освіти.Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua