Стоматологічна поліклініка - ювіляр

Нещодавно Лубенська міська комунальна стоматологічна поліклініка відсвяткувала 30-ліття від дня її заснування.

Очолює стоматологічну поліклініку відомий всім лубенцям досвідчений лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії Співак Олексій Миколайович.Минуло ще зовсім небагато часу відколи працівники поліклініки отримали від міської влади нове приміщення та облаштували нові робочі місця. Незважаючи на тридцятилітній ювілей, поліклініка ніби створилася наново, але з міцним та дружнім колективом, досвідченими лікарями та медичними сестрами.

На сьогодні, стоматологічна поліклініка нашого міста одна із кращих в Україні, матеріально-технічна база якої оновлена майже повністю.

Красу та здоров’я лубенцям дарують лікарі-стоматологи поліклініки, серед яких: Кочерга Лариса Панасівна, Кондратенко Наталія Олександрівна, Петренко Маліка Закірівна, Сахно Валентина Василівна, Писаренко Ірина Костянтинівна, Демченко Василь Володимирович.

 

Турботливі медичні сестри: Дрок Раїса Григорівна, Хоменко Ірина Станіславівна, Клименко Олена Олександрівна, Серік Наталія Олександрівна, Чорна Ганна Анатоліївна та інші.

Також важлива та відповідальна робота у бухгалтерів поліклініки Чорнухіної Олени Анатоліївни, Дем’янець Валентина Михайлівна та економіста Федорченко Наталії Борисівни.

Тож із святом вас дорогі наші працівники Лубенської міської комунальної стоматологічної поліклініки! Нехай краса та здоров’я будуть незмінними супутниками у вашому житті та житті лубенців.

Також читайте

Стоматологічна поліклініка

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua