Серпнева педагогічна конференція освітян Лубен

    27 серпня у приміщенні загальноосвітньої школи №1 відбулася педагогічна конференція освітян міста. Тема конференції: підсумки проведеної роботи, готовність закладів освіти до нового навчального року та визначення завдань на 2010/2011 навчальний рік.

    У конференції взяли участь міський голова Коряк Василь Васильович, працівники міського управління освіти, керівники та педагогічні працівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів Лубен. Відкрив серпневу нараду освітян начальник управління освіти Костенко Мирослав Володимирович.

    Рівень навчання юних лубенців один з найвищих в Україні. Прикладом цього є визнання Лубенської спеціалізованої школи №6 однією з кращих шкіл України.

(Лубенська школа в десятці найкращих в Україні)

    Завдяки злагодженій роботі міської влади з освітянами міста стало вже традицією для лубенців бачити своїх дітей та їх наставників переможцями численних міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських учнівських олімпіад та конкурсів, Малої академії наук України, в різних номінаціях, спортивних змагань. Найбільше стимулює до високих досягнень вчителів і учнів умови праці та навчання, розуміння та допомога міської влади у організації участі кращих лубенців у престижних конкурсах та змаганнях, заохочення нагородами, подарунками та цікавим відпочинком.

    За проведену величезну роботу з виховання та навчання наших лубенських дітей, за здобуті високі результати педагогічні працівники міста отримали нагороди та відзнаки.

    До учасників конференції звернувся міський голова Коряк Василь Васильович. Він зазначив, що значні досягнення освітніх закладів міста, оновлення матеріально-технічної бази, учнівські зв’язки юних лубенців з дітьми інших країн надалі будуть тільки примножуватись. Один із методів покращення навчання дітей в Лубнах - це тенденція до зменшення кількості дітей у класах (краще три класи по 25 дітей, ніж два по 37). Таким чином педагоги не залишаються без роботи, а діти мають якісне навчання.

    Василь Васильович пояснив освітянам черговість проведення ремонтів у навчальних закладах.  Кошти місцевого бюджету розподіляються між галузями в першу чергу на найнеобхідніше (заробітна плата, оплата комунальних послуг), а на ремонти приміщень залишається незначна сума. Якщо ці кошти ще розподілити рівно між  усіма навчальними закладами, то жодне приміщення не буде оновлено повністю, навіть за кілька років. Тож, з метою отримання бажаного результату, приміщення освітніх закладів ремонтують по черзі.

    На сьогодні вже є результати такої роботи: оновлення на сучасному рівні приміщень загальноосвітніх шкіл №1, №2, №6 наближається до завершення, розпочато капітальні ремонти та частково відремонтовані приміщення у школах №8 та №3, ремонтуються дошкільні навчальні заклади. У наступному році розпочнеться оновлення шкіл №4, №7 та №9. Загальноосвітня школа №10, капітальний ремонт якої потребує дуже великих коштів, буде посильно підтримуватись та чекати оновлення найближчим часом.

    Благоустрій території шкіл та дитячих садочків також є першочерговим завданням міста. Зараз проводиться реконструкція паркану школи №3, який матиме архітектурну та художню цінність для багатьох майбутніх поколінь – це приклад того, що лубенські дитячі навчальні заклади мають бути храмом науки та дитинства. Високі гарні паркани поступово будуть встановлені навколо кожного навчального закладу, не допускаючи на територію різних тварин, неадекватних зхмілілих осіб та інших непроханих «гостей».

    Така робота та плани на майбутнє міської влади декому дуже дошкуляють і, як результат, кілька разів молодики, вік яких до 30 років, робили спроби розбити новий, ще недобудований паркан ЗОШ №3, вибивали кладки цегли та згинали метал. Ці вандали розшукуються та будуть відповідати за свої вчинки за законом.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua