Ще один крок на зустріч людям

Ми вже давно працюємо на підприємстві, яке забезпечує рідне місто водою. І гордимося цим. Але нас тривожила ситуація, що керівники колишнього КП «Лубниводоканал» допустили заборгованість з виплати зарплати працівникам, і. відповідно, не проводилися відрахування до Пенсійного фонду.

З цієї причини членами колективу деякий період роботи не зараховувався до страхового стажу, що неодмінно негативно б вплинуло на розмір пенсії.

Відколи почало працювати новостворене КП «Лубни-водоканал», ситуація докорінно змінилася. Начальник Микола Куліченко й інші керівники забезпечують виплату зарплати, внесків до Пенсійного фонду, оплату спожитої електроенергії. Своєчасно вносяться податки, є кошти для закупівлі пального.

А недавно міська рада на сесії прийняла таке рішення: «З метою зарахування трудового стажу за 2009 рік колишнім працівникам КП «Лубниводоканал» доручити новоствореному підприємству КП «Лубни-водоканал» погасити борги за 2009 рік до Пенсійного фонду по страхових внесках звільненим працівникам КП «Лубниводоканал» за рахунок прибутків, отриманих новоствореним підприємством КП «Лубни-водоканал» (начальник Куліченко М.М.)» Отже, страховий стаж кожного з працівників колишнього підприємства перериватися не буде.

Тож висловлюємо вдячність депутатам міської ради, міському голові Василю Коряку, а також начальнику новоствореного підприємства КП «Лубни-водоканал» Миколі Куліченку за розуміння ситуації, за те, що знайшли вихід з складного становища.

Ніна Тесленко, начальник лабораторії;

Євген Мчедлешвілі, майстер;

Валентина Сидоренко, інженер з охорони праці КП "Лубни-водоканал".

Надруковано в газеті "Лубенщина"  №73 від 7.08.2010 року

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua