"Родослав" на відпочинку в Березоточі

    23 липня 2010 року маленький куточок Лубен – будинок відпочинку на околиці села Березоточа Лубенського району зустрічав чергових гостей. За запрошенням міського голови Коряка Василя Васильовича відпочити три дні на березі річки Сули прибули учасники аматорського народного хору «Родослав» Лубенського міського будинку культури.

   

 

    Колектив, беззмінним керівником якого є Олександр Митрофанович Житинський - перлина Лубенського краю. Кілька десятиліть цей колектив – один з кращих в області. Пісні у виконанні лубенського хору лунали з міських та республіканських сцен, у Москві, Ленінграді, Єревані, Тбілісі, Києві та багатьох інших містах Радянського Союзу.

    Останні два роки радо зустрічають «Родослав» у навколишніх районах: Оржицькому, Хорольському, Чорнухинському. Та з найбільшим задоволенням артисти дарують свої пісні лубенцям у рідному краї.

    У репертуарі хору «Родослав» сотні українських пісень: вокально-етнографічні картинки із побуту українського села, українські народні пісні, сучасні пісні українських композиторів, авторські пісні керівника колективу Олександра Митрофановича Житинського, а також російські народні пісні.

    Олександр Митрофанович – Заслужений працівник культури України, лауреат Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості «Золота Фортуна», лауреат премії імені В.Малика, лауреат Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Червона калина», нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради України, самодіяльний композитор і поет.

     Світ побачив три поетичні збірки Олександра Митрофановича Житинського:

«Калинова сопілка»,

«Срібні ручаї»,

«Посульські мотиви».

        Тож українські пісні майже постійно чути поблизу будинку відпочинку мешканцям села Березоточа. В роботі й на відпочинку родославці  звикли підтримувати себе та інших співом.

 

    Будинок відпочинку одноразово забезпечує житлом та харчуванням від 50 до 60 осіб. Отже, колектив «Родослав» разом із керівником Олександром Митрофановичем змогли дозволити собі взяти на відпочинок рідних та близьких. Для бажаючих провести три дні виключно на природі та свіжому повітрі на подвір’ї встановлено кілька палаток. Мине ще небагато часу і цей райський куточок стане дитячим табором відпочинку для лубенських дітей, а поки що малеча може відпочивати в Березоточі тільки під наглядом родини.

  

 

            Та найкращий відпочинок у спеку – купання у прохолодній воді річки.

    Серед відпочиваючих родославців староста хору Макієнко Раїса Василівна, солісти та активісти Васильченко Олександр Юхимович та Васильченко Світлана Семенівна, конферансьє виступів колективу Агамова Ольга Петрівна, активісти колективу Ночовна Надія Федорівна, Галета Ольга Василівна, Лакішис Володимир Миколайович, Гончаров Олександр Миколайович, Борисенко Ніна Іванівна, Пархоменко Катерина Семенівна та інші.

   

     Всі родославці отримали велике задоволення від відпочинку  в мальовничому куточку лубенщини. Про дні проведені в Березоточі у кожного з них залишаться гарні спогади та фотографії. За час перебування на відпочинку колектив порадував своїм співом мешканців села Березоточа. Тож велику подяку  міському голові Коряку Василю Васильовичу за турботу висловлюють не тільки відпочиваючі, а й  жителі цього славного села.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua