До уваги виборців міста Лубен!

До уваги  виборців міста Лубен! 

Особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, виявила, що вона не включена до Реєстру виборців, може за власною ініціативою звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо свого включення до Реєстру. Особа подає відділу ведення письмову заяву за встановленою формою із зазначенням ідентифікаційних персональних даних про себе та пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, копія якого додається до заяви.

Кожен виборець у разі зміни його ідентифікаційних персональних даних може особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали надаються відділу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

А також виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо змісту його персональних даних Реєстрі, надавши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України. 

 Звертатися за адресою:

вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни (кімната 202)

тел. (05361) 7 48 97

факс (05361) 7 43 70

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реєстр виборців До уваги виборців міста Лубен!

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Реєстр виборців До уваги виборців міста Лубен!

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua