Подяка лубенцям за активну громадську діяльність

    13 вересня на черговій нараді керівників міста у міській раді відзначено нагородами лубенців, які взяли участь у підготовці освітніх закладів міста до 2010-2011 навчального року.

    Міський голова Коряк Василь Васильович подякував за посильну допомогу у відновленні закладів освіти міста та вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

    За активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів та особисту участь у підготовці шкіл до 2010-2011 навчального року нагороджені:

Кондрашов Олексій Вікторович - голова батьківського комітету 2-А класу ЗНЗ №1;

Підтоптана Леся Іванівна - голова батьківського комітету 2-Б класу ЗНЗ 1;

Коряк Наталія Миколаївна - голова батьківського комітету 3-В класу ЗНЗ №1;

Скрипка Ольга Іванівна - голова батьківського комітету 4-Б класу ЗНЗ №1;

Кулєшов Володимир Петрович - робітник з ремонту та обслуговування будівель і споруд ЗНЗ №2;

Шапар Сергій Миколайович - заступник директора по господарству ЗНЗ №2;

Кісельов Владислав Леонідович - робітник з ремонту та обслуговування будівель і споруд ЗНЗ №2;

Зима Віктор Григорович - завідуючий господарством школи ЗНЗ №3;

Болох Яків Юхимович - робітник з обслуговування приміщень ЗНЗ №3;

Даценко Володимир Олександрович - робітник з обслуговування приміщень ЗНЗ №3;

Арсененко Михайло Дем'янович - робітник з обслуговування приміщень ЗНЗ №3;

Карпець Людмила Андріївна - завідуюча господарством школи ЗНЗ №4;

Панасюк Наталія Петрівна - заступник директора з господарської роботи ЗНЗ №6;

Похвала Микола Олексійович - робітник з обслуговування будівлі школи ЗНЗ № 6;

Степко Микола Олександрович - робітник з обслуговування будівлі школи ЗНЗ №6;

Щербановський Валентин Володимирович - робітник з обслуговування будівлі школи ЗНЗ №7;

Бородай Олена Павлівна - голова батьківського комітету 9-А класу ЗНЗ №7;

Любченко Тамара Нізамівна - член батьківського комітету 8-А класу ЗНЗ №7;

Шевченко Вікторія Володимирівна - голова батьківського комітету 9-Б класу ЗНЗ №7;

Огарьова Наталія Володимирівна - заступник директора з господарської роботи ЗНЗ №10;

     За сумлінну педагогічну працю, вагомий внесок у розвиток освіти міста та особисту участь у підготовці шкіл до 2010-2011 навчального року нагороджені:

Романенко Володимир Анатолійович - вчитель трудового навчання ЗНЗ №3;

Марчук Ольга Андріївна - вчитель англійської мови, завідуюча кабінетом англійської мови ЗНЗ №4;

Лисенко Сергій Володимирович - вчитель історії, завідуючий кабінетом історії ЗНЗ №4;

Стреблянська Ольга Вадимівна - вчитель української мови та літератури, класний керівник 8-Б класу ЗНЗ №8;

Пономарьова Людмила Андріївна - вчитель української мови та літератури, класний керівник 7-А класу ЗНЗ №8;

Панібратенко Надія Федорівна - вчитель української мови та літератури, класний керівник 9-А класу ЗНЗ №8;

Корнієнко Тетяна Дмитрівна - класний керівник 2-А класу ЗНЗ № 10.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua