Перемога у Болгарії

    З 22 по 29 серпня у місті Кранево у Болгарії відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Славянський венец». Вже п'ятий рік поспіль болгарське Причорномор’я радо зустрічає та об'єднує обдарованих виконавців, які представляють різні країни й культури. У цьому році сюди прибули делегати із Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Якутії, Естонії та ін. Серед колективів, які представляли Україну, був і Зразковий колектив естрадного танцю «Глорія»  (керівник Тетяна Супрун), що працює при Лубенському міському будинку культури.

    Учасники колективу змогли засяяти неповторною перлиною в програмі фестивалю, виконавши танок «Фантазія біля моря», за що й отримали 2-гу премію серед 53 конкурсантів. Та фестиваль це не лише можливість показати своє вміння, а й нагода познайомитися з творчістю, обмінятися досвідом, знайти нових друзів та й просто відпочити. А для цього були організовані екскурсії по місту Варна, похід в аквапарк та до дельфінарію. У вільний час діти мали змогу просто полежати на березі моря, поплавати в басейні, пограти у волейбол, баскетбол тощо, а ввечері потанцювати на дискотеці.

 

    Також було організовано майстер-клас від члена журі, директора київської школи-студії балета Алли Духової «TODES», Андріса Капіньша, який змогли відвідати всі бажаючі.

     Цікава та різноманітна програма фестивалю подарувала всім радість та натхнення, залишила неповторні враження про Болгарську землю, стала ще однією яскравою сторінкою в житті. Від'їзжаючи додому кожен учасник забрав із собою зігріваючу серце зірочку від прощального феєрверку.

    Учасники та батьки Зразкового колективу естрадного танцю «Глорія» висловлюють вдячність за сприяння в організації поїздки міському голові Коряку Василю Васильовичу, керуючій справами міськвиконкому Івасечко Ніні Іванівні, заступнику начальника міського управління культури і мистецтв Васюк Світлані Степанівні, та старшому інженеру Лубенського паспортного столу Момоту Роману Михайловичу.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua