Оновлено приміщення дитячого садочка "Берізка"

    5 серпня в Лубенському дошкільному навчальному закладі №9 «Берізка» відбулося урочисте відкриття оновлених приміщень пральні та харчоблоку. Ремонтні роботи на цих об’єктах тривали упродовж місяця: демонтаж старого обладнання, заміна мереж електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення, віконних та дверних блоків, облицювання кахлем стін та підлоги, встановлення нової сантехніки, електроплит, пральних машин тощо.

 

    Ці роботи в основному були профінансовані з міського бюджету. Активно допомагали й батьки вихованців: вони разом  з працівниками закладу виконали підготовчі роботи й надали матеріальну підтримку. Адже турбота про дітей – це спільна справа усієї громади.

 

    В урочистому відкритті оновлених приміщень взяли участь міський голова Василь Коряк, перший заступник міського голови Микола Іващенко, керуюча справами міськвиконкому Ніна Івасечко, начальник управління освіти Мирослав Костенко, голова міської профспілки працівників освіти Людмила Масько, спеціаліст з дошкільної освіти управління освіти Олена Чижова, керівники підприємств «Авторембуд» Сергій Хорошковатий, ЛКП фірма «Житло» Сергій Кулініч, «Лубниелектромонтаж» Володимир Конько.

 

    Завідуюча ДНЗ №9 Катерина Коряк висловила подяку усім, хто був причетний до цієї доброї справи, результатом якої стало створення належних сучасних умов для функціонування найважливіших об’єктів у дошкільному закладі – харчоблоку та пральні. У свою чергу, міський голова наголосив, що першочерговим пріоритетом діяльності міської влади були і залишаються ДІТИ. А тому, створюючи комфортні умови для навчання дітей у школах, системи ми будемо дбати і про розвиток дошкільних  установ, - запевнив Василь Коряк. На черзі – завершення добудови пральні ДНЗ №5, реконструкція ДНЗ №11.

     

 

 

    Міський голова подякував колективу дитсадка, в якому панує здоровий мікроклімат, атмосфера довіри і взаємопідтримки, а також батьківському комітетові на чолі з Катериною Скуратовською. Ряд працівників та батьків вихованців ДНЗ «Берізка» були відзначені грамотами міського голови, а закладові було подаровано 9 килимів для ігрових кімнат, пральна машина, пилосос та комплект кухонних меблів. Зворушливим був виступ вдячних за турботу вихованців «Берізки».

    Після урочистого відкриття гості оглянули оновлені приміщення пральні, харчоблоку, обладнаних сучасними пристроями, відвідали приміщення усіх 9-ти груп садка, у яких зусиллями колективу та батьків виконані поточні ремонти, обговорили перспективу реконструкції басейну в цьому дошкільному закладі.

 

 

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua