До уваги пасічників! Як отримати дотації за наявні бджолосім’ї


До уваги пасічників!

Як отримати дотації за наявні бджолосім’ї

 Набула чинності постанова Кабінету міністрів України від 20.05.2020 року № 395 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107» («Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)»).

 Одним  із  напрямків  державної  підтримки є спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї .

 Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання - юридичні особи, фізичні особи-підприємці, сімейні фермерські господарства, що провадять  діяльність  у  галузі  бджільництва, а  також фізичні  особи, у яких  наявні бджолосім’ї.

 Дотація  за  бджолосім’ї  надається  на  безповоротній  основі фізичним особам  та  суб’єктам  господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в  поточному  році  від 10  до  300 бджолосімей  у  розмірі  200 гривень за  бджолосім’ю.  У  разі  наявності  більше  ніж  300 бджолосімей максимальний  розмір дотації  ставить 60 000 гривень  одному отримувачу.

 Для отримання дотації за бджолосім’ї  фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до міської ради до 1 жовтня поточного року такі документи:

Фізичні особи:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- копію паспорта громадянина України;

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Суб'єкти господарювання:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з -  платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі;

- копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів ( фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

      Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за

бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб'єкта господарювання, які  є  власниками  бджолосімей,  у  Державному реєстрі потужностей  операторів  ринку.

      Прийом документів  на отримання  дотації за наявні бджолосім’ї проводить відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету за адресою: м.Лубни, вул.Я.Мудрого,33, каб.410, телефон для довідок- 72-739.

 
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua