Новий паркан для ЗОШ №3

    Продовжується робота над оновленням шкіл міста. До робіт залучаються працівники виконкому, управління освіти, батьки учнів, підприємці та інші небайдужі до життя нашого міста.

    Приміщення багатьох учбових закладів частково вже відповідають сучасним вимогам: гарні та світлі, з новими вікнами та меблями, новою комп’ютерною технікою та іншим інвентарем, зеленими насадженнями та картинами. Крім внутрішніх приміщень також велика увага приділяється подвір’ю шкіл. Прикладом цього є школа №1, де у 2006 році територія школи набула сучасного вигляду. Та роботи ще повністю не завершені: продовжується будівництво добудови їдальні та спортивного залу, ремонтується третій поверх основного корпусу школи, в планах побудувати високий гарний паркан, щоб відгородити «шкільну країну» від непрошених гостей.

    Всі школи міста в літку готуються до нового навчального року. Загальноосвітня школа №3 має кілька сучасних класних кімнат та кабінетів, ремонтуються інші кімнати. В цьому році територія саме цієї школи буде огорожена, може найкращим у місті, кованим парканом – це буде ще один гарний куточок нашого міста.

    Вже побудовано міцний фундамент і будується наземна частина паркану.  Для того, щоб паркан був якісним та тримався дуже довгий час, на будівництві використовують тільки міцні матеріали. На фундамент паркану привезено з різних областей України кілька десятків старих бетонних стовпів, які надані обласними енергопостачальними підприємствами. Для будівництва наземної частини буде використано  природний матеріал – гранітна брекчія.

     Саме для перевезення гранітної брекчії, 9 липня 2010 року кілька працівників міськвиконкому та управління освіти на чолі з начальником управління містобудування та архітектури, головним архітектором Лубен Андрієм Шмонденком перебували у місті Кременчуці.  Кременчуцький підприємець Володимир Каплін, підприємство якого спеціалізується на виробництві облицювальних матеріалів із природного матеріалу, постачає брекчію для паркану лубенської школи. Підготовка до перевезення брекчії – трудомістка та важка робота, тож наші працівники працювали на території підприємства увесь день.

      До кінця цього року лубенці матимуть можливість оцінити результат роботи міської влади разом з управлінням освіти – паркан школи №3, це буде справжній  витвір мистецтва та окраса міста Лубен. 

 

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua