«ЛУБНИ»: ПРО СКЛАД КОМАНДИ І РОЗКЛАД ІГОР

У ФК «Лубни», де тренером Анатолій Гришанович, майже наполовину змінився склад.

Залишили колектив за певних причин вихованці гадяцького футболу Ігор Захарченко, Станіслав Мандрика, Олег Коробка і Сергій Мисюра, які будуть виступати за першолігову команду «Псел» (Гадяч). За решетилівське «Динамо» подалися заробляти гроші одні з кращих виконавців Владислав Алєксєєнко і В'ячеслав Бірюк. Пішов на більшу зарплатню і відомий футболіст Роман Кірпіченко, який буде захищати колір чемпіона області «Олімпії» з Савинець, Натомість, за ФК «Лубни» будуть грати футболісти з міської команди «ЛУБНИМАШ», що веде боротьбу за нагороди у цьогорічному чемпіонаті Лубенського району. Це Руслан Халява, Євген Стригунов, Вадим Новіков і Богдан Ліхтанський. Повернулися до команди Владислав Кривчун, Руслан Сухонос і Єгор Гончаренко. Ще новачками ФК «Лубни» стали невідомі мені футболісти Дмитро Гогуля і Роман Гутиря. Останній грав у команді «Арсенал» (Біла Церква). Отже, у заявочному аркуші, який вже надав Полтавській обласній федерації футболу наставник ФК «Лубни» Анатолій Гришанович, значаться такі гравці (у дужках їх дата народження): Павло Сидорець (1988), Микола Педько (1988), Сергій Похвала (1995), Сол Ламіне (1991), Євген Стригунов (1985), Руслан Сухонос (1989), Руслан Халява (1992), В’ячеслав Марусич (1997), В’ячеслав Нестеренко (1991), Ігор Реутов (1995), Станіслав Шпигун (1990), Вадим Новіков (1994), Павло Клименко (1995), Роман Гутиря (1996), Єгор Гончаренко (1995), Сергій Бувалець (1996), Святослав Новосілецький (1991), Богдан Ліхтанський (1994), Владислав Кривчун (1997), Олександр Осипенко (1988), Олександр Овдієнко (1982), Олександр Шоха (1987), Дмитро Гогуля (1990).

На прохання уболівальників повідомляємо розклад ігор ФК «Лубни» на другу частину (III і IV коло) цьогорічного чемпіонату області:

19 серпня, XV тур (субота): «Динамо» (Решетилівка) – ФК «Лубни»;

27 серпня, XXI тур (неділя): ФК «Лубни» - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава);

2 вересня, XVII тур (субота): ФК «Лубни – «Колос» (Лазірки);

9 вересня, XIX тур (субота): ФК «Лубни – «Олімпія» (Савинці);

13 вересня,XVIII тур (середа): «Інваспорт» (Полтава) – ФК «Лубни»;

16 вересня, XX тур (субота): ФК «Рокита» - ФК «Лубни»;

20 вересня, XXVIII тур (середа): ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Лубни»;

30 вересня, XXII тур (субота): ФК «Лубни» - «Динамо» (Решетилівка);

18 жовтня, XXIV тур (середа): «Колос» (Лазірки) – ФК «Лубни»;

21 жовтня, XXV тур (субота): ФК «Лубни» – «Інваспорт» (Полтава);

28 жовтня, XXVI тур (субота): «Олімпія» (Савинці) – ФК «Лубни»;

1 листопада, XXVII тур (середа): ФК «Лубни» – ФК «Рокита».

Як бачимо, календар ІІІ і ІV кола змагань якийсь непередбачуваний: то у ФК «Лубни» перерва з 31 серпня по 17 жовтня, то лубенська команда, в якій більшість гравців працюють в різних організаціях, чотири рази грає по середах. Нагадаємо любителям футболу, що в 1/4 розіграшу цьогорічного Кубка області ФК «Лубни» гратиме 23 серпня (середа) на виїзді проти сильної команди «Дружба» (Очеретувате) Семенівського району.

Юрій КЛИМЧЕНКО


Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ СПОРТУ НОВИНИ СПОРТУ «ЛУБНИ»: ПРО СКЛАД КОМАНДИ І РОЗКЛАД ІГОР

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: НОВИНИ СПОРТУ НОВИНИ СПОРТУ «ЛУБНИ»: ПРО СКЛАД КОМАНДИ І РОЗКЛАД ІГОР

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua