Найактивніші юні читачі

     10 червня 2010 року відбулася чергова зустріч міського голови Коряка Василя Васильовича з найактивнішими юними читачами, за підсумком першого кварталу цього року.
    Діти нашого міста, їх здоров’я, навчання та відпочинок – головне питання у діяльності міської влади. Лубенці вже звикають до гарних, нещодавно відремонтованих приміщень шкіл, дитячого відділення лікарні, дитячої бібліотеки. Приміщення бібліотека для дітей, після капітального ремонту, приваблює юних читачів не тільки казковою красою, а й новими поповненнями книг.

   

    Про встановлення премій міського голови користувачам міської бібліотеки для дітей – найактивнішим читачам, школярі знають не тільки від дорослих. Вже кілька десятків юних читачів отримали грошові премії та подарунки від міського голови, а це не аби як заохочує дітей до пізнання нового та цікавого, користуючись гарними новими книгами у бібліотеці.

    

     Тож, з поміж багатьох відвідувачів дитячої бібліотеки вирізнилися десять найактивніших:
Павліченко Аліна  (ЗОШ №1 6-А клас),
Дуднік Євгенія  (ЗОШ №1 9-Б клас),
Магдебура Яна  (ЗОШ №1 9-Д клас),
Павлюченко Руслан  (ЗОШ №2 1-Г клас),
Бурдим Аліна  (ЗОШ №2 5-А клас),
Вараксіна Аня  (ЗОШ №3 4-Б клас),
Шумейко Катя  (ЗОШ №4 7-Б клас),
Уланчук Володя  (ЗОШ №6 6-Д клас),
Кадуба Таня  (ЗОШ №10 11-Б клас),
Трухан Аня  (ЗОШ №4 8-Б клас).

     Міський голова щиро привітав дітей з їхньою перемогою, подякував за любов до книги, побажав, щоб отримані знання допомогли їм у майбутньому стати освітченими та успішними людьми.  Кожному переможцю міський голова вручив грошову премію та книгу. Потім спілкування продовжувалось за солодким столом.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua