Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям - Наші стипендіати

Головна статті
Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям
Наші стипендіати
Музичні вітання переможцям
Нагороджені степендією
Нагороди вчителям
Всі сторінки

Стипендію міського голови вручено:

                - Сацькій Олександрі Станіславівні, учениці ЗОШ № 1, чемпіонці України зі спортивного орієнтування, чемпіонці обласних змагань з шахів, відмінниці навчання;

         - Пупку Андрію Івановичу, учню ЗОШ № 1, учаснику танцювального колективу "Фристайл", призеру Всеукраїнських змагань зі спортивно-бального танцю, учаснику Міжнародних змагань;

        - Добровій Анні Костянтинівні, учениці спеціалізованої школи № 6, учасниці спортивно-бального колективу "Фрістайл", призерці обласних та Всеукраїнських змагань, призерці чемпіонату Європи та учасниці чемпіонату світу зі спортивно-бального танцю;


            - Костюк Ларисі Василівні, учениці ЗОШ № 3, переможниці Міжнародного конкурсу знавців української мови, призерці обласних олімпіад з української та англійської мови, фіналістці Всеукраїнського конкурсу "Безмежний світ шекспірівських сонетів", відмінниці навчання;

            - Пугачу Юрію Ігоревичу, учню ЗОШ № 7, чемпіону області з вільної боротьби, призеру Всеукраїнського турніру з вільної боротьби;

          - Манику Сергію Сергійовичу, учню ЗОШ № 2, чемпіонату області з легкої атлетики, призеру Всеукраїнського легкоатлетичного турніру, призеру обласної спартакіади школярів.

 

            - Гайдук Ользі Юріївні, учениці ЗОШ № 1, чемпіонці України зі спортивного орієнтування;

            - Кравчуку Олександру Івановичу, учню спеціалізованої школи № 6, призеру обласного чемпіонату з легкої атлетики та Всеукраїнських змагань, члену збірної команди міста з легкої атлетики;

            - Островській Ірині Володимирівні, учениці ЗОШ № 8, переможниці Міжнародного фестивалю "Золотий лелека", призерці обласного фестивалю "Естрадна веселка", відмінниці навчання;

            - Овдієнко Юлії Миколаївні, учениці ЗОШ № 8, призерці Кубку України зі спортивного орієнтування, переможниці обласних змагань зі спортивного орієнтування, відмінниці навчання.


           - Базилевич Марії Олександрівні, учениці спеціалізованої школи № 6, Лауреатці Всеукраїнського командного фестивалю ДЮП, капітану шкільної команди КВН, призерці міської олімпіади з географії;

            - Панченко Оксані, випускниці музичної школи, переможниці обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів;

            - Гришку Денису Олександровичу, учню ЗОШ № 1, капітану шкільної команди КВН, призеру чемпіонату з настільного тенісу, ведучого міських заходів;

           - Неживому Євгену Олександровичу, учню ЗОШ № 3, капітану шкільної команди КВН, призеру міських олімпіад, обласного етапу МАН, відмінника навчання;

           - Величко Євгенії Олександрівні, учениці спеціалізованої школи № 6, призерці обласних змагань з інтелектуальних ігор, учасниці Відкритого Кубку України, призерці міського етапу МАН.



Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua