Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям

Головна статті
Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям
Наші стипендіати
Музичні вітання переможцям
Нагороджені степендією
Нагороди вчителям
Всі сторінки

     26 травня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося вручення нагород кращим із кращих освітянам міста та їх вихованцям – переможцям олімпіад,  конкурсів та змагань, відмінникам навчання.

    Зі словами вітання звернувся до присутніх міський голова Коряк Василь Васильович. Він подякував вчителям та учням за вагомі досягнення у навчанні, за активну участь у житті міста, за перемоги на всеукраїнських, обласних конкурсах та олімпіадах. Завдяки такому молодому поколінню Лубни знають в Україні та за її межами як  місто, в якому освіта та виховання дітей – на першому місці.  

З метою підтримки талановитої та обдарованої молоді, керуючись рішенням міської ради від 06.02.2002  "Про заснування  щорічної стипендії міського голови", Положенням про щорічну стипендію міського голови міста Лубен та розглянувши подання конкурсної комісії по призначенню стипендії, міський голова призначив стипендію, в залежності від здобутків кожного, у розмірі від 70 до 1000 гривень.

         Вручали нагороди: міський голова Коряк Василь Васильович, керуюча справами міськвиконкому Івасечко Ніна Іванівна, начальник відділу в справах сім’ї та молоді Скиба Світлана Олексіївна.


Стипендію міського голови вручено:

                - Сацькій Олександрі Станіславівні, учениці ЗОШ № 1, чемпіонці України зі спортивного орієнтування, чемпіонці обласних змагань з шахів, відмінниці навчання;

         - Пупку Андрію Івановичу, учню ЗОШ № 1, учаснику танцювального колективу "Фристайл", призеру Всеукраїнських змагань зі спортивно-бального танцю, учаснику Міжнародних змагань;

        - Добровій Анні Костянтинівні, учениці спеціалізованої школи № 6, учасниці спортивно-бального колективу "Фрістайл", призерці обласних та Всеукраїнських змагань, призерці чемпіонату Європи та учасниці чемпіонату світу зі спортивно-бального танцю;


            - Костюк Ларисі Василівні, учениці ЗОШ № 3, переможниці Міжнародного конкурсу знавців української мови, призерці обласних олімпіад з української та англійської мови, фіналістці Всеукраїнського конкурсу "Безмежний світ шекспірівських сонетів", відмінниці навчання;

            - Пугачу Юрію Ігоревичу, учню ЗОШ № 7, чемпіону області з вільної боротьби, призеру Всеукраїнського турніру з вільної боротьби;

          - Манику Сергію Сергійовичу, учню ЗОШ № 2, чемпіонату області з легкої атлетики, призеру Всеукраїнського легкоатлетичного турніру, призеру обласної спартакіади школярів.

 

            - Гайдук Ользі Юріївні, учениці ЗОШ № 1, чемпіонці України зі спортивного орієнтування;

            - Кравчуку Олександру Івановичу, учню спеціалізованої школи № 6, призеру обласного чемпіонату з легкої атлетики та Всеукраїнських змагань, члену збірної команди міста з легкої атлетики;

            - Островській Ірині Володимирівні, учениці ЗОШ № 8, переможниці Міжнародного фестивалю "Золотий лелека", призерці обласного фестивалю "Естрадна веселка", відмінниці навчання;

            - Овдієнко Юлії Миколаївні, учениці ЗОШ № 8, призерці Кубку України зі спортивного орієнтування, переможниці обласних змагань зі спортивного орієнтування, відмінниці навчання.


           - Базилевич Марії Олександрівні, учениці спеціалізованої школи № 6, Лауреатці Всеукраїнського командного фестивалю ДЮП, капітану шкільної команди КВН, призерці міської олімпіади з географії;

            - Панченко Оксані, випускниці музичної школи, переможниці обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів;

            - Гришку Денису Олександровичу, учню ЗОШ № 1, капітану шкільної команди КВН, призеру чемпіонату з настільного тенісу, ведучого міських заходів;

           - Неживому Євгену Олександровичу, учню ЗОШ № 3, капітану шкільної команди КВН, призеру міських олімпіад, обласного етапу МАН, відмінника навчання;

           - Величко Євгенії Олександрівні, учениці спеціалізованої школи № 6, призерці обласних змагань з інтелектуальних ігор, учасниці Відкритого Кубку України, призерці міського етапу МАН.


  

          Глядачів та переможців прийшли привітати танцями та піснями шкільні колективи художньої самодіяльності та талановиті сольні виконавці пісень.

 

 


Вручення нагород продовжувалося після невеликих перерв на виступи артистів. Тож, стипендії ще призначені:

            - Пєтухову Едвіну Григоровичу, учню ЗОШ № 4, призеру чемпіонату міста с з карате, учаснику конкурсу "Кенгуру";

           - Гребіннику Андрію, випускнику музичної школи, переможцю обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів;

         - Погрібній Оксані Вікторівні, учениці ЗОШ № 2, учасниці хореографічного ансамблю "Перлина", призерці Всеукраїнського конкурсу до дня народження М.В. Гоголя;

          - Мащенко Тетяні Іванівні, учениці ЗОШ № 2, призерці обласного конкурсу "Барвисте перевесло", переможниці Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край";

          - Міщенку Артему Юрійовичу, учню ЗОШ № 1, Лауреату республіканського етапу конкурсів "Кенгуру", "Левеня", "Бобер", призеру обласних олімпіад з історії та правознавства, відміннику навчання;

          - Старіченку Дмитру Вячеславовичу, учню ЗОШ № 4, переможцю Всеукраїнського конкурсу, присвяченому шевченківським дням, призеру обласного етапу конкурсу учнівської творчості з номінації "Література";

       - Чигріній Анні,  випускниці музичної школи, переможниці обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів по класу скрипки;

         - Грищенко Ользі, випускниці музичної школи, переможниці обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів по класу баяна;

             - Варвінській Олені Володимирівні, учениці ЗОШ № 1;

            - Єрмакову Сергію Сергійовичу, учню ЗОШ № 10;

            - Бузуліну Зіновію Геннадійовичу, учню професійного ліцею;

            - Степанцю Дмитру Ігоревичу, учню професійного ліцею;

            Відзначено стипендіями учнів дитячо-юнацької спортивної школи:

            - Семенець Марину, чемпіонку України з легкої атлетики;

           - Зіненко Валерію, чемпіонку України серед ДЮСШ з легкоатлетичного двоборства, срібну призерку України з естафетного бігу, чемпіонку відкритого чемпіонату області на дистанції 500 м;

            - Завгородню Ірину, чемпіонку України серед команд ДЮСШ з легкоатлетичного двоборства;

            - Глібову Дар'ю, чемпіонка зимового чемпіонату області з легкої атлетики, призерка відкритого юнацького чемпіонату області з легкої атлетики;

            - Голод Маргариту, призерку відкритого чемпіонату області з легкої атлетики, призерку зимового чемпіонату області;

            - Слюсаренка Андрія, чемпіона області з вільної боротьби, призера Міжнародного турніру з вільної боротьби;

            - Горевого Сергія, чемпіона області з вільної боротьби, призер Полтавщини юнацьких спортивних іграх;

            - Білан Марину, призерку відкритого чемпіонату України  з вільної боротьби.

 

            Відзначено стипендіями учнів дитячої музичної школи – переможців обласних конкурсів:

            - Лохвицького Андрія, клас сопілки;

            - Якимець Діану, клас бандури;

            - Кулик Анну, клас бандури;

            - Канівець Вікторію, клас бандури;

            - Бабія Романа, відділ гри на фортепіано;

            - Котюха Максима, клас сопілки,

             ученицю художньої школи:

           - Федченко Тетяну, переможницю у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво".

            Відзначено стипендіями переможців та призерів обласних олімпіад з базових дисциплін:

            - Ісаєнка Ярослава, учня спеціалізованої школи № 6

            - Костюк Ларису, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Сокирко Олену, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Коротича Євгенія, учня спеціалізованої школи № 6

            - Хрумало Анастасію, ученицю спеціалізованої школи № 6

  - Кравчук Анастасію, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Мироненка Артамона, учня НВК № 9

            - Чигріну Анну, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Міщенка Артема, учня ЗОШ № 1

            - Шовковську Валерію, ученицю ЗОШ № 8

            - Корчаку Фаріду, учня ЗОШ № 2

            - Кузьменка Богдана, учня спеціалізованої школи № 6

            - Шпаковську Юлію, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Кінащук Вікторію, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Ковадло Ольгу, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Матушко Марину, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Потапову Анастасію, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Алексеєнка Владислава, учня спеціалізованої школи № 6

            - Коротич Ольгу, ученицю ЗОШ № 1

            - Семенець Ірину, ученицю ЗОШ № 4

            - Галая Артура, учня ЗОШ № 1

            - Савченка Олександра, учня спеціалізованої школи № 6

            - Андрущенко Владиславу, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Солонську Маргариту, ученицю ЗОШ № 1

            - Іващенко Аліну, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Кіріяк Віту, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Кудрик Олександру, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Сацьку Олександру, ученицю ЗОШ № 1

            - Трегуб Дар’ю, ученицю спеціалізованої школи № 6

           Відзначено стипендіями переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН:

            - Сацьку Олександру, ученицю ЗОШ № 1

            - Гойду Аліну, ученицю ЗОШ № 1

            - Довгу Лілію, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Коротича Євгенія, учня спеціалізованої школи № 6

            - Капран Олену, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Здор Катерину, ученицю ЗОШ № 1

            - Солонську Маргариту, ученицю ЗОШ № 1

            - Величко Євгенію, ученицю спеціалізованої школи № 6

            - Неживого Євгена, учня ЗОШ № 1

            - Базю Яну, ученицю ЗОШ № 2

            - Костюк Ларису, ученицю спеціалізованої школи № 6      

            - Кіріяк Віту, ученицю спеціалізованої школи № 6


 
 







Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua