Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям

Головна статті
Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям
Наші стипендіати
Музичні вітання переможцям
Нагороджені степендією
Нагороди вчителям
Всі сторінки

     26 травня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося вручення нагород кращим із кращих освітянам міста та їх вихованцям – переможцям олімпіад,  конкурсів та змагань, відмінникам навчання.

    Зі словами вітання звернувся до присутніх міський голова Коряк Василь Васильович. Він подякував вчителям та учням за вагомі досягнення у навчанні, за активну участь у житті міста, за перемоги на всеукраїнських, обласних конкурсах та олімпіадах. Завдяки такому молодому поколінню Лубни знають в Україні та за її межами як  місто, в якому освіта та виховання дітей – на першому місці.  

З метою підтримки талановитої та обдарованої молоді, керуючись рішенням міської ради від 06.02.2002  "Про заснування  щорічної стипендії міського голови", Положенням про щорічну стипендію міського голови міста Лубен та розглянувши подання конкурсної комісії по призначенню стипендії, міський голова призначив стипендію, в залежності від здобутків кожного, у розмірі від 70 до 1000 гривень.

         Вручали нагороди: міський голова Коряк Василь Васильович, керуюча справами міськвиконкому Івасечко Ніна Іванівна, начальник відділу в справах сім’ї та молоді Скиба Світлана Олексіївна.Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua