Зміни до Генерального плану м.Лубни

Доводимо до відома громадян, що рішенням Лубенської міської ради від 08 квітня 2016 року було затверджено зміни до окремої частини містобудівної документації Генерального плану та плану зонування території міста Лубни Полтавської області (по вул. П.Лубенського в районі урочища «Замкова гора») з метою розміщення садибної, промислової та громадської забудови для розвитку туризму. Розробником цієї проектної документації стало Державне підприємство «Український державний науково - дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя».

Державним підприємством Державний науково-дослідний та проектно - вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» після проведеної експертизи містобудівної документації видано позитивний експертний звіт серія ГІ № 002750 від 08.12.2015р. За результатами розгляду містобудівної документації і зняття зауважень встановлено, що зміст відповідає чинному законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови території, а також вимогам завдання з розроблення містобудівної документації. Вказаний проект може бути рекомендований до затвердження в установленому порядку.

Коротка пояснювальна записка

          Територія проектування знаходиться у північно-східній частині міста по вул. Лубенського і займає площу близько 22га.

          Згідно Генерального плану міста Лубен, затвердженого рішенням сесії міської ради, територія, що розглядається вказаним проектом, передбачалася під розміщення багатоквартирної житлової, громадської забудови та рекреаційної зони.

          В ході реалізації пропозицій при оцінці перспективи використання території "Замкової гори" по вул. П. Лубенського перевага була надана:

-        розширенню перспективної зони громадської забудови історико-культурного і туристичного призначення для повномірного розкриття історії Лубен в тому числі за часів правління Вишневецьких, відтворення архітектурної домінанти «Замкової гори», створення туристично-готельного комплексу;

-        розміщенню на ділянці 3,7 га садибної забудови. На даній ділянці розміщується орієнтовно 46 будинків загальною площею одного будинку 160м2, з присадибними ділянками площею 0.075 га. Впорядкування розміщення садибної забудови обумовлене окремим планом детального планування;

-        збереженню і розширенню промислової зони на 3,5 га. Передбачено освоїти вільні від забудови і забудовані ділянки колишньої військової частини по вул. П. Лубенського.

Вказані зміни до Генерального плану та плану зонування території міста вносяться з метою збереження та примноження історико-культурної спадщини міста. Вони дають можливість раціонально освоїти територію «Замкової гори», розробити новий туристичний маршрут та залучити інвестиційні кошти для його освоєння, забезпечити розвиток підприємств, збільшити території для індивідуального житлового будівництва вмісті та провести благоустрій цієї території.

alt

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Містобудування та архітектура Зміни до Генерального плану м.Лубни

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Містобудування та архітектура Зміни до Генерального плану м.Лубни

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua