Міський голова зустрівся з ветеранами органів самоврядування

Зустріч лубенців старшого покоління з міським головою Олександром Грицаєнком, які працювали в органах місцевого самоврядування, були очільниками підприємств, організацій, установ, плекали та розбудовували місто вже тепер у минулому столітті, відбулася у дружній, невимушеній атмосфері. Теперішні ветерани органів самоврядування, поважні, мудрі, сивочолі, мали про що розповісти, що згадати та чим поділитися, адже за плечима – ціле життя і окрема епоха.

Розпочавши діалог з поважною аудиторією, міський голова Олександр Грицаєнко, привітав присутніх з прийдешнім Днем міста та 77-ю річницею його визволення, побажав старшим колегам міцного здоров’я, миру, добра та усіляких гараздів. Разом з цим Олександр Петрович коротко охарактеризував соціально-економічний розвиток мста, ознайомив зі статистикою захворюваності на COVID-19 та обмежувальними заходами, що запроваджені в Лубнах, поділився здобутками та напрацюваннями в комунальній, промисловій, медичній, освітній та інших галузях, розповів про будні та свята, що ними живе громада.

Принагідно  Олександр Грицаєнко привітав з ювілеєм Івана Яненка, ветерана праці, який у 1980-2006рр. очолював АТП-15309, побажавши Івану Даниловичу довголіття, козацького здоров’я та не втрачати молодечого духу, вручивши також грамоту виконавчого комітету та пам’ятний подарунок з логотипом Лубен.

Крім того, ювіляр отримав грамоти від міської ради ветеранів та ГО «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників» за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток транспортної інфраструктури. До привітань долучився Григорій Тягло, колишній колега Івана Даниловича.

А потім ветерани органів самоврядування ще довго спілкувалися з міським головою, директором ТЦСО, депутатом міської ради Наталією Сухонос та представником Лубенського відділення пенсійного фонду, цікавилися багатьма питаннями життєдіяльності Лубен, ділилися досвідом та  життєвою мудрістю.

>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua