Мікрорайон № 1

Голова мікрорайону

Слинько Іван Іванович,

Начальник Лубенської філії ВАТ “Полтаваобленерго“,

вул. Братська, 1

тел. (+3 053 61) 9-94-97

Секретар

Савченко Валентина Василівна,

Спеціаліст сектору по роботі з органами самоорганізації населення міськвиконкому,

вул. Генерала Ляскіна, 2 (ЗОШ № 10)

Список вулиць мікрорайону

Вул. Короленка

від №35 до кінця

від №52 до кінця

з провулками 1, 2, 3

Вул. Л.Українки

Вул. О.Кобилянської

Вул. Достоєвського з провулком та 1 і 2 тупіком

Вул. Островського

Вул. Наливайка

Вул. Анни Керн 

Вул. Володарського

Вул. Гавсевича

Вул. Гоголя

Вул. Котляревського

Вул. П'ятикопа

Вул. П.Мирного

Вул. Пушкіна

Вул. Комарова

Вул. Бульварна

Вул. Горького

Вул. Генерала Ляскіна

Вул. У.Громової

Вул. Інститутська

Вул. Л.Толстого

Вул. Василя Барки 

Вул. Мічуріна

Вул. Суворова

Вул. Драгоманова

Вул. Авіаторська з 1, 2 тупиком

Вул. Глінки

Пл. Кузіна

Вул. Ярослава Мудрого

з №1/2 по №23/1

з №2/1 до №30/25

Вул. Братська з тупиком

Вул. Курченка

Вул. Виноградна

Вул. Д.Сірика

Вул. Лісна

Вул. Коцюбинського

Вул. Тернівська з провулками

Вул. Молодіжна з провулками

Вул. Степова

Вул. Симоненка

Вул. Південна

Вул. 18 вересня

Вул. Скаржинської

Вул. Зайкевича

Вул. Березова

Вул. Донченка

Вул. Гайдая

Вул. Паркова (Енгельса)

Вул. Лубенської Республіки

Вул. Малія

Вул. Чайковського

Вул. Ушакова

Вул. Кольцова

Вул. Яблунева (П.Лумумби)

Вул. Миронченко

Вул. Козакова

Вул. Коренецького

Вул. Малика

Comments  

 
+1 #8 Андрій Ivanovich 09.01.2019 14:57
Доброго дня! Шановні.... чому ваш номер телефону не обслуговується? Як можна до вас достукатись. Нас засіпало снігом і продовжує засипати, з сніговою бідою ми боремось самі, лопатами. Ваш трактор пройшов з піднятим ковшем як танк на параді. Будьласка пришліть нам на допомогу снігоприбиральн у техніку. Прочистіть хоча б гору по Короленка, до нас не можуть добратися ні швидка допомога ні пожежна машина. 2 машини швидкої допомоги випихав власноруч посеред ночі. В нас населення на 50% відсотків пенсіонери, як ім надавати невідкладну допомогу!? Кожного дня доводиться діставати чиюсь машину з провалля на горі.
з повагою мешканці вулиць Короленко та О. Кобилянської
Цитувати
 
 
0 #7 Borys 17.03.2016 07:39
Асинізатроські машини за номером 70-36 та 29-61 постійно зливають нечистоти (лайно) в районі кладовища Гайдая, біля вул. Коцюбинського, за 200м від жилих будівель. Асинізатроська машина 70-36 робить це щоденно по 10 -15 раз. Муніципальна поліція знаходила і обкладала штрафом водія, але Мелешко Г.П. сказав, що передбачені дуже мізерні штрафи за такий злочин. Але цей злочин загрожує здоров"ю та життю мешканців вулиці, де немає міського водопроводу, а тільки колодязьна вода, і всі нечистоти потрапляють в організм людей. Скажіть, навіщо нам потрібно скільки чиновницьких установ, якщо жодна з них не може вирішити просте питання, яке не потребує коштів з бюджету. Просто поставте людину на чергування на кладовищі Гайдая. І вже за 20-40 хвилин ви побачите цих злочинців. Можна накласти великі штрафи через суд, конфіскувати засоби злочину...Чи наша влада неспроможна перемогти лайновозів?!
Цитувати
 
 
+1 #6 Світлана 09.09.2015 13:14
Мешканці вулиці Коцюбинського щиро вдячні депутату міськради Семенюті О. І. за розуміння та підтримку у вирішенні проблеми жахливого стану дорожного покриття на спуску від вулиці Лісної до вулиці Коцюбинського. Сьогодні розпочато косметичний ремонт дороги, а вже у найближчому майбутньому, зі слів Семенюти О. І., мер міста Грицаєнко О. П. обіцяє повністю відновити асфальтне покриття на цьому участку дороги. А що Ви на це скажете, шановний пане голово мікрорайону № 1?
Цитувати
 
 
0 #5 управдом 15.10.2013 11:10
Доброго дня голова микрорайона 1 Звертаеться до Вас Волкова татьяна николаевна с просьбой о том что уже почти пришла зима а дымоходы так и не зделаны в нашем доме по ул Л Толстого 83 кирпич валится жильцам прямо на головы прошу Вас посодействовать в этом вопросе и помочь все таки отремонтировать в зиму дымоходы все тарелки люди сняли и ожидают решения в произведении ремонтных работ С уважением управдом
Цитувати
 
 
0 #4 Волкова Тетяна 26.07.2013 08:30
Шановний голова микрорайону та секретар звертаемося до вас с проханням допомогти нашому будинку по вул Л Толстого 83 в питаннi про вiдремонтування труб водопостачання наш будинок включений на капитальный ремонт труб по водопостачанню але до сих пор роботы не зробленi скоро все попливе а жкг перекладають на мiську раду це одне питання по друге просимо видремонтувати нам димоходи якi розсипалися и вже падають на голову кирпичi голова будинку Волкова
Цитувати
 
 
+1 #3 Ирина 23.12.2012 15:23
Добрий вечір!Шановний голово та секретар, нашого першого мікрорайону.Ми, жителі , однієї із найдовшої вулиці міста- В.Короленка не зовсім розуміємо, чому після дводенної заметілі у нас не очистили дорогу, а зокрема гору. Адже у нас тут немає ні магазину, таксі до нас не їде, швидка теж. А завтра, у понеділок, потрібно вести дітей до садочків, шкіл, а самим вибиратися на роботу. Просимо дуже в першу чергу не забувати про нас, бо наші засніжені краєвиди будуть на сайті програми "Надзвичайні новини".
Цитувати
 
 
+2 #2 Віктор 28.12.2011 11:37
Питання - чому в переліку вулиць відсутня вул. Гавсевича?
Цитувати
 
 
0 #1 Світлана 18.10.2011 18:31
Шановний голова мікрорайону, та секретар велике прохання до Вас підняти питання на міськраді про ремонт дороги на вул.Інститутській, зокрема спуску вниз, на номери будинків 34-56, та провулку Інститутський.На цьому масиві проживають в основному люди пенсійного та похилого віку, там мало того що велика затяжна гора, то ше й дорога не в найкращому стані.Весь час робився ремонт власним коштом та зараз такої змоги не має, тому й звертаємося до Вас по допомогу.
Дуже дякуємо.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

МІКРОРАЙОНИ Мікрорайон № 1

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: МІКРОРАЙОНИ Мікрорайон № 1

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua