Майбутні педагоги

    29 червня 2010 року в приміщенні міської ради отримали дипломи бакалавра за спеціальністю: «Початкове навчання (практична психологія)» випускники Лубенського центру довузівської підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів інституту дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

 

   

 

    Другий рік лубенці та гості нашого міста стали випускниками інституту дистанційного навчання НПУ ім. М.П.Драгоманова. Це стало можливим завдяки укладеній угоді між керівництвом університету та Лубенською міською радою. Цього року крім диплому бакалавра лубенські студенти отримали дипломи спеціаліста та мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеню магістра. Навчання проводиться у приміщенні ЗОШ № 10 (вул. генерала Ляскіна,2, м.Лубни) кімната № 228, тел.(05361)71-942.

    За різних обставин не кожен мешканець села, селища чи райцентра може дозволити собі навчатися у Києві, тим більше на денному відділенні у престижному вузі. Тож сьогодні свято у групи студентів, які зібралися у Лубнах для отримання педагогічної освіти із різних міст та районів-сусідів (лубенців всього четверо).

 

    Свої перші дипломи про базову вищу освіту випускники отримали від міського голови Коряка Василя Васильовича, бо саме він запросив керівництво НПУ ім.М.П.Драгоманова, в особі ректора університету Андрущенка В.П., до співпраці.

 

     Разом з директором Лубенського центру Юрченком Анатолієм Федоровичем міський голова привітав випускників із отриманням педагогічної освіти та побажав успіхів у продовженні навчання, самореалізації та задоволення  від роботи з дітьми, гідної оплати праці. У деяких випускників з’явилась можливість отримати підтримку міського голови у працевлаштуванні в Лубнах.

    

Оскільки більшість випускників жінки – кожна отримала від мера міста гарну троянду. Та на цьому подарунки не закінчилися, випускників разом із їх наставниками запросили на святковий обід у ресторані та екскурсію у оновлені школи міста, дитячу бібліотеку та Спасо-Преображенський Мгарський монастир.

                       

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua