Лубни спортивні

Головна статті
Лубни спортивні
Подарунки та нагороди
Спортивні команди
Призери та їх наставники
Музичні вітання
Всі сторінки

    1-го червня юні спортсмени Лубен та їх наставники зібралися у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» для підведення підсумків напруженої роботи у спортивних секціях, командах, участі у змаганнях різних рівнів - міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних.

    Зібрання відбулося у Міжнародний День захисту дітей, тож, святково прикрашена зала, безліч подарунків від керівництва міста та присутність поважних гостей надали події ще більшої урочистості.

    Для відзначення кращих спортсменів міста завітав начальник Управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ Віктор Олександрович.

 

        Присутні на заході керівники міста: міський голова Коряк Василь Васильович, секретар міської ради Ливенко Ігор Іванович, начальник управління освіти Костенко Мирослав Володимирович, начальник відділу з питань фізичної культури, спорту і туризму Тузов Іван Володимирович, директор комунального стадіону «Центральний» Климченко Юрій Васильович та інші посадові особи виконкому.

 Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua