Лубенці вшанували героїв-визволителів рідного міста

18 вересня у мікрорайонах міста відбулися мітинги та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, братських могил визволителів міста, участь у яких взяло керівництво міської ради, працівники структурних підрозділів апарату самоврядування, керівники підприємств та установ міста, депутати, члени виконкому, громадськість.

День визволення рідного міста – то наче друга дата його народження, тому лубенська громада завжди свято вшановує тих, хто відвоював мир у буремні роки Другої світової війни, хто віддав життя для майбутнього прийдешніх поколінь. Тож традиційно у ці вересневі дні у всіх куточках Лубен проводяться мітинги та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків.

Так, цієї п’ятниці, о 8.00 годині ранку міський голова Олександр Грицаєнко виступив з промовою біля пам‘ятного знака Героям Радянського Союзу Лубенщини у Центральному парку культури та відпочинку, а далі біля пам’ятного знака учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та біля пам’ятного знака на честь воїнів-учасників бойових дій в Афганістані. Звісно, що це пам’ятники героям різних поколінь, різних війн, проте, проводячи паралель між усіма ними, Олександр Петрович зазначив, що усіх їх об’єднує одне спільне – вони захисники рідної землі, герої і визволителі.

Тому біля усіх цих пам’ятників було оголошено хвилину мовчання та покладено квіти.

О 10 годині за участю влади міста та ветеранських, громадських організацій відбувся мітинг-реквієм з нагоди 77-ої річниці визволення міста у Другій світовій війні та покладання квітів до Вічного вогню.

На площі Слави виступив міський голова Олександр Грицаєнко, який привітав громаду зі святами, нагадавши сучасникам про те, яку дорогу ціну було сплачено за перемогу. Також Олександр Петрович подякував ветеранським організаціям за справу збереження священної пам’яті та за патріотичне виховання молоді. Переможні визвольні бої на Лубенщині згадав у своєму виступі голова ради ветеранів міста Олексій Пивовар.

        Доповнили мітинг виступи хореографічного колективу музичної школи "Брілліант", який виконав тематичну композицію "Плакала калина" та учениці Калайдинцівського опортного закладу Діана Шкарбань, яка розповіла вірш. 

      Хвилиною мовчання вшановано полеглих визволителів усіх років.

Почесною ходою учасники мітингу пройшли до вічного вогню, де вклонилися пам’ятнику загиблим землякам-визволителям та поклали квіти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua