Лубенці в Ізмаїлі

    У червні 2010 року з ініціативи та за підтримки міського голови Коряка Василя Васильовича чергова група лубенців - працівники дитячих дошкільних закладів Лубен - відпочивала у  місті Ізмаїл, Одеської області.

    За останні роки стало доброю традицією - поїздки лубенців у Ізмаїл. Вояки Ізмаїльського загону Морської охорони державної прикордонної служби України радо зустрічають делегації з Лубен. Кожна така делегація привозить морським прикордонникам подарунки (продукти харчування, побутову та комп’ютерну техніку та інше) - що є одним із проявів шефської допомоги відповідно укладеного договору між керівництвом міста Лубни та  командуванням Ізмаїльського загону морської охорони.

    Серед кораблів та катерів Ізмаїльського загону вирізняється сторожовий катер з назвою «Лубни». Тож дружні стосунки нашого міста і морських прикордонників сприяють популяризації та авторитету Лубен.

 

    Командир прикордонного загону морської охорони, капітан 1 рангу Олександр Тарасенко особисто турбувався, щоб програма кількаденного перебування лубенців у місті на березі Дунаю була насиченою і цікавою.

 

    Вихователі дитячих дошкільних закладів ознайомилися з історичними місцями Ізмаїла, побували в музеї Суворова, оглянули діараму битви за це історичне місто. Для них була організована прогулянка на катері по Дунаю, поїздка до моря. А ще лубенці взяли участь у конкурсах, спортивних іграх, скуштували матроської каші, поспілкувалися з командою катера «Лубни».

    Понад 40 осіб гостювали на Одещині і всі дуже вдячні міському голові Василю Коряку за організацію поїздки, а морякам – за турботу й увагу. Вдячні вони також перевізнику Петру Боженку, який надав автобус для поїздки.

 

 

 

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua