Лубенському медичному училищу - 80

12 жовтня Лубенське медичне училище святкувало 80-річчя з дня його заснування. Святкове зібрання великого колективу училища відбулося у районному будинку культури (приміщення бувшого будинку піонерів). У залі присутні: педагогічний колектив училища, працівники фінансово-економічного відділу, технічні працівники, студенти, випускники, медичні працівники та гості. Серед запрошених гостей  – міський голова Коряк Василь Васильович.

 

 

 

За такий поважний вік, медичне училище навчило та випустило в світ тисячі медичних працівників. Училище дало базову освіту багатьом лікарям України.

Директор училища,  Кузьменко Алла Григорівна, за невеликий період керівництва вже має не абияку повагу колективу та студентів.

Міський голова Коряк Василь Васильович разом із вітаннями  подарував колективу медичного училища символічний букет квітів із 80-ти гілок хризантем.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання, виховання молодих медичних працівників та з нагоди 80-річчя з дня заснування Лубенського медичного училища нагороджено грамотами працівників училища. Свято продовжили виступи артистів міста та медичного училища.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua