Лубенська школа №1 - переможець Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу

    За підсумками Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України визнано переможцем та нагороджено грошовою премією у розмірі 3 тисячі гривень і дипломом II-го ступеня колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 м.Лубни Полтавської області.

    Колектив школи №1 разом із однодумцями та небайдужими громадянами нашого міста, з допомогою міської ради та особисто міського голови Коряка Василя Васильовича, за останні чотири роки перетворили звичайний заклад радянського періоду у зразкову, сучасну, одну з кращих шкіл в Україні. Оновлення школи – це неймовірні зусилля віднайти необхідні кошти, важка праця будівельників, пошук та доставка необхідного якісного матеріалу, залучення громадськості міста і керівників підприємств до посильної допомоги та багато іншої кропіткої роботи.

    У Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України колектив Лубенської школи №1 взяв участь після перемоги в обласному огляді-конкурсі. Полтавський обком профспілки працівників освіти і науки України за отриману перемогу нагородив  колектив школи №1 Почесною грамотою та грошовою премією в розмірі 500 гривень.

    Підготував всі необхідні матеріали для участі у огляді-конкурсі заступник директора з навчально-виховної роботи Юрченко Володимир Васильович.

Служба у справах дітей Лубенська школа №1 - переможець Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Служба у справах дітей Лубенська школа №1 - переможець Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua