Лубенська команда КВН - срібний призер

Лубенські команди КВН «Кадри» загальноосвітньої школи №1 та «Дрозди» лісотехнічного коледжу нещодавно повернулися із Одеси срібними призерами фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2010», а Ярослав Іщенко, капітан команди «Кадри», переміг та отримав диплом в номінації «кращий актор».

 

 

 

4 жовтня школярі та студенти команд КВН разом із своїми наставниками Комаровою Маргаритою Феліксівною та Антоненко Наталією Геннадіївною прийшли подякувати міській владі за підтримку та допомогу в організації поїздки на фестиваль.

Серед 32 команд України у смт Затоці Одеської обл. визначали найвеселіших та найкмітливіших, 20 команд представляли школи та гімназії і 11 технікуми та коледжі. Команди КВН представляли міста Суми, Одесу, Вінницю, Дніпропетровськ, Тернопіль, Ужгород та інші. Та незважаючи на те, що учасники фестивалю в більшості з обласних центрів України для лубенців уже звично, що наші – одні з кращих! Тож, турбота про дітей та заохочення до нових звершень лубенської молоді мають вагомі результати.

 

Теплі слова вдячності від членів команд «Кадри» та «Дрозди» адресувалися міському голові Коряку Василю Васильовичу, начальнику управління з питань юридичного та інформаційного забезпечення Іващенку Олександру Григоровичу, начальнику відділу в справах сім’ї та молоді Скибі Світлані Олексіївні.

Мер міста подякував кожному із членів команди за активну участь у змаганнях, внесок у підвищення авторитету та значимості нашого міста. Побажав майбутніх перемог та нових здобутків,  не втрачати оптимізму і почуття гумору.

 

"Жарт-птиця-2010". Підсумки.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua