Гурток самодопомоги для людей старшого віку просто неба

17 вересня  у Центральному парку культури і відпочинку відбулося чергове засідання гуртка самодопомоги для осіб поважного віку. А оскільки засідання гуртка збіглося із святкуванням Дня заснування міста і черговою річницею його визволення, учасниці та учасники не тільки отримали потрібну інформацію про те, як орієнтуватись у потоці надмірної інформації про COVID -19,  дбати про інформаційну гігієну і власне здоров’я, але й отримали музичні подарунки від гурту "Троїсті музики" районного будинку культури, чий виступ надихнув присутніх.

Показово, що зустріч відбулася на одному з майданчиків Центрального парку культури й відпочинку, який минулого року почали облаштовувати, як простір дозвілля і спілкування людей старшого покоління. Створення цього майданчика  стало результатом реалізації проєкта-переможця Громадського бюджету міста. На жаль, за рік там відбулося чимало актів вандалізму: неодноразово били ліхтарі, викопували квіти, вкрали лавочку. Проте, комунальні служби міста все відновили. І, тому, захід відбувся саме там.

Присутні  торкнулися важливої теми "Як протидіяти інфодемії". Організували захід громадська організація «Твій Світ» спільно з спілкою жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України" і центральною районною бібліотекою ім. Володимира Малика. Привітали гуртківців і депутатки міської ради Наталія Омельяненко, Ніна Жук та Наталія Сухонос.

У ході заходу учасники отримали більше наукової інформації про коронавірусну інфекцію та запобіжні засоби захисту при пандемії провідний методист районної бібліотеки ім. Володимира Малика Наталія Мусієнко. А психологиня Юлія Пода провела інтерактивні вправи, які допомагають впоратися з панікою, депресією та самотністю. Завдяки таким заходам, все більше літніх людей мають можливість підготуватися до другої хвилі пандемії коронавірусу. Важливу роль у реалізації проєкту відіграє і міжсекторне партнерство, коли спільно з закладами соціального захисту, культури і місцевого самоврядування вдається протистояти викликам коронакризи на місцевому рівні.

Під час заходу учасники отримали також інформаційні матеріали з порадами для літніх людей щодо  профілактики COVID -19.

Захід відбувся у межах проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID - 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua