Договір про співпрацю. Камизякський район, Астраханська область, Російська Федерація.

    В місті Камизяк у липні 2010 року підписано договір про співпрацю між виконавчим комітетом Лубенської міської ради (Полтавська обл., Україна) в особі міського голови Василя Коряка та адміністрацією Камизякського району (Астраханська обл., Російська Федерація) в особі глави адміністрації Ігоря Мартинова.

  

   Ця угода сприятиме розвитку взаємовигідних торгово-економічних відносин, забезпеченню умов для спільної підприємницької, в тому числі виробничо-господарської та інших напрямків діяльності підприємств міста Лубни та Камизякського району.

   

    Для реалізації договору сторони допомагатимуть дійсненню обміном інформаційних потоків про основні види продукції, яка виробляється на території міста Лубни та Камизякського району, проведенню виставок, ярмарок, аукціонів, зустрічей ділових людей.

    Планується обмін делегаціями працівників освіти, культури, та інших галузей для сприяння розвитку прямих зв’язків між організаціями, установами, підприємствами.

    Сторони будуть допомагати один одному в організації культурного відпочинку студентів та учнів. Сприятимуть розвитку туризму і спорту.

 

    Населення  Камизякського району – близько 50 тис.чоловік. У складі району 45 населених пунктів.

 

    У Камизякському районі високо розвинений рибний промисел. Та найбільше приваблює гостей у цей райський куточок землі – краєвиди прекрасних квітів та безкінечних водних просторів.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua