Чергова перемога лубенців

28 вересня міський голова Коряк Василь Васильович привітав лубенську команду волейболістів з перемогою в VI  обласній Спартакіаді серед ветеранів фізичної культури і спорту Полтавщини «Спорт для всіх – радість життя».

Чарівні лубенки, які працюючи у різних установах та закладах Лубен, об’єдналися у спортивну команду і на громадському ентузіазмі виборюють славу для нашого міста. Їх діяльність є гарним прикладом для багатьох наших громадян, адже перше місце в області серед команд міст Полтави, Кременчука, Комсомольська і Миргорода – це не аби який  успіх.

Заохочення до великих перемог та досягнень у спорті – один із пріоритетів роботи міської влади, тож лубенки волейбольної команди матимуть достойну нагороду та гарний відпочинок.

Керівник команди – Семенець Олександр Володимирович.

Міський голова Коряк Василь Васильович, спеціаліст відділу з питань фізичної культури, спорту та туризму виконкому  Бортник Сергій Юрійович та члени команди-переможниці:

Семенець Світлана, Таран Леся, Медяник Тетяна, Мирошник Ірина, Очереднюк Олена, Сафронова Ірина, Компанієць Оксана, Поляшко Світлана, Голод Леся.

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua