Губернатор Олег Синєгубов та народний депутат Анастасія Ляшенко відвідали Лубни з робочим візитом

26 серпня  голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов  та депутат Верховної Ради Анастасія Ляшенко відвідали Лубни з робочим візитом та побували у КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування», де триває реконструкція приймального відділення.

На території лікувального закладу високопосадовців зустрів заступник міського голови Олександр Діденко, в.о. голови РДА Сергій Сіряченко, начальник управління охорони здоров’я Віктор Ківа, головний лікар КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Сергій Наталенко.

Щорічна акція "Школярик" відбулась у кінотеатрі "Київська Русь"

26 серпня у кінотеатрі «Київська Русь» міська рада та соціальні служби провели щорічну традиційну акцію  "Школярик" для дітей пільгових категорій. До нового навчального року лубенські школярі отримали необхідне канцелярське приладдя для навчання.

Щорічна акція «Школярик», яку проводить міська рада спільно з службою у справах дітей та відділом сім’ї, молоді та спорту виконкому вже стала доброю традицією. Турбота про підростаюче покоління, а тим більше про лубенських дітей, які виховуються у багатодітних та прийомних сім’ях, завжди було у пріоритеті влади міста.

Із церемонії вручення стипендії міського голови

25 серпня у парку «Центральний», на майданчику біля фонтану, відбулася урочиста церемонія вручення стипендії міського голови.

        Насамперед до талановитої та обдарованої молоді нашого міста звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, який привітав творчі та спортивні дитячі колективи Лубен, а також вчителів та наставників, які допомогли своїм вихованцям досягнути певних висот. Олександр Петрович зазначив, що місто пишається такими прекрасними дітьми, які уславлюють його своїми здобутками, успіхами та перемогами.

Відбулося чергове засідання клубу «Палітра»

20 серпня у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича було проведено чергове засідання клубу «Палітра», яке мало краєзнавче направлення: «Подорож по історичних місцях нашого міста».

До Дня Незалежності для осіб похилого віку провели акцію «Енергія добра»

Пакети з продуктами та засобами індивідуального захисту доставили активісти акції «Енергії добра» особам похилого віку, які самостійно не можуть себе обслуговувати або які опинилися у скруті. Започаткували акцію волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у рамках проєкту підтримки осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19. За кошти проєкту закупили набори з найнеобхіднішими продуктами харчування, засоби індивідуального захисту та санітайзери.

Дбаємо про місто

Робота працівників, які обслуговують комунальну сферу завжди викликає чимало нарікань, невдоволення громадян, часто підпадає під їх критику Іноді – цілком заслужену. Проте, неможна заперечувати, що робота з благоустрою міста триває щодня.

        Прикро, але часто трапляється так, що робота комунальників нівелюється самими мешканцями. Вже неодноразово писали й розповідали скільки викрадених і понівечених рослин доводиться відновлювати пацівникам КПф «Конвалія». А, проте, приємно нещодавно було чути думку гостей міста про те, що місто наше таки квітуче.

Місто відзначило 29-ту річницю Незалежності України

24 серпня у дитячому парку ім.Донченка відбулось громадське віче, панахида за загиблими та молебень за мир в Україні та український народ. На заході вшанування героїв, які полягли за незалежність України було присутнє керівництво міської ради, представники територіальних громад Лубенського району, голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко, депутат обласної ради Руслан Ляшко, ветерани та учасники АТО,  духовенство, учні загальноосвітніх шкіл, лубенська молодь.

Лубни зустрічали учасників велопробігу ветеранів війни «Вшануймо пам’ять захисників України»

24 серпня о 08.00 годині ранку Лубни зустрічали учасників велопробігу ветеранів війни в Афганістані та ветеранів АТО/ООС «Вшануймо пам’ять захисників України», який проводиться за маршрутом Ужгород-Київ-Маріуполь.

Метою велопробігу є вшанування пам’яті захисників України та привернення уваги до ветеранського спортивного руху. Стартуючи з Ужгорода та подорожуючи далі Тернополем, Вінницею,  Полтавою, Дніпром та Запоріжжям, спортсмени фінішуюють у Маріуполі та загалом планують подолати більше 1тис. 800 км.

«Заквітчаємо тебе піснями, Україно!»: загальноміські урочистості до Дня Незалежності України

21 серпня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України «Заквітчаємо тебе піснями, Україно!».

Учасниками заходу були працівники самоврядування, депутати міської ради та депутат обласної ради Руслан Ляшко, представники громадськості, ветерани та учасники АТО/ООС, молодь.

Церемонія підняття Державного Прапора України біля міської ради

21 серпня біля приміщення міської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора та покладання квітів до могил загиблих за незалежність України.

Сторінка 10 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua