Відбулося урочисте відкриття оновленої міської Дошки пошани

16 вересня біля Центрального парку культури і відпочинку відбулося урочисте відкриття оновленої міської Дошки пошани. Кращі трудові, творчі та спортивні колективи приймали вітання від міського голови Олександра Грицаєнка, працівників органів місцевого самоврядування, депутата обласної ради Руслана Ляшка, від громади Лубен, колег.

Вібулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей

15 вересня відбулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей при міськвиконкомі. На засідання  були запрошені заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста, спеціалісти з самоорганізації населення, директор дитячого реабілітаційного центру «Надія» Лідія Бєлова і голова громадської благодійної організації «Спілка Самаритян» В’ячеслав Бєлов.

Відбувся міський турнір з міні-футболу на «КУБОК МЕРА»

         На штучному спортивному ігровому міні-майданчику стадіону «Центральний» пройшов відкритий міський турнір з міні-футболу під назвою «Кубок мера» серед ветеранів футболу (40+), присвяченому Дню фізичної культури та спорту.

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19

11 вересня  у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг із соціального супроводу осіб похилого віку в умовах пандемії. Учасниками заходу стали волонтери, які допомагають літнім людям, працівники територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської рада, Лубенського місцевого центру  БПД  та працівники бібліотеки. На початку роботи присутні обговорили як пандемія COVID -19 вплинула на роботу надавачів соціальної допомоги літнім людям та на самих підопічних.

Вітаємо з Днем фізкультури та спорту!(оновлено)

Вже традиційно, багато років поспіль, у другу суботу вересня збираються разом справжні прихильники здорового способу життя, щоб відзначити День фізичної культури та спорту України. Ось і сьогодні близько 150 таких ентузіастів зібралися вранці на традиційний легкоатлетичний пробіг вулицями міста.

Бережіть себе від нещасних випадків

З початку 2020 року на території Полтавської області трапилось декілька нещасних випадків через потрапляння людей до небезпечних об’єктів (аварійних, безгосподарних, що знаходяться без охорони тощо), внаслідок яких гинули та важко травмувалися люди, у тому числі й діти.

Увага! Ярмарок відмінено

10 вересня відбулося засідання організаційного комітету з проведення святкового ярмарку та виставки-продажу товарів місцевих виробників, які щорічно відбуваються в рамках святкування Дня міста. На жаль, цього року ситуація із святкуванням ускладнюється через поширення захворювання мешканців на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Тож, з метою захисту життя та здоров’я людей, запобігання поширенню хвороби було прийняте рішення про скасування цього заходу, який мав відбутися 20 вересня з 7 години ранку по проспекту Володимирському (від пл. Ярмаркової до Володимирського майдану) і був попередньо оголошений у планах заходів.

Підтримай наші проєкти в обласному конкурсі!

4 вересня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки». Цього року  від нашого міста для участі в цьому конкурсі подано  два проєкти: «Ревіталізація архітектурної споруди «Альтанка Анни Керн у Молодіжному парку міста Лубни» та «Оптимізація системи відеонагляду у м. Лубни».  Обидва вони, цікаві і надзвичайно потрібні для Лубен, рішенням обласної комісії допущені до участі в конкурсі. Чи зможуть вони виграти й отримати фінансування з обласного бюджету  залежить лише від нас – мешканців. З 14 до 30 вересня відбудеться голосування. Якщо ми зможемо згуртуватися – ми зможемо перемогти. Голосування відбудеться на платформі  Smart Region Полтавської області за посиланням  https://smartregion.pl.ua/pb/projects.

Cанітарна обробка міста

Як ми вже інформували раніше, велика задимленість у місті викликані масштабною пожежею поверхневих покладів торфу та сухої рослинності і очерету на відкритій території поблизу села Тишки Лубенського району. Не дивлячись на зусилля рятувальників, загасити пожежу не вдається. Надзвичайно суха погода та вітер сприяють поширенню вогню та диму. Крім того, ситуація із захворюванням на COVID-19 ускладнюється не лише в Україні, а й в нашому місті. Тож, щоб убезпечити мешканців міста, відновлено щоденну обробку вулиць та зупинок громадського транспорту.

Вітаємо лубенку з перемогою!

Перемоги нашої держави чи рідного міста складаються з  мозаїки перемог кожного мешканця. І не важливо, якої галузі стосується перемога. Важливо, що всі вони  - це рух вперед, це творення, це здобутки. Цими днями раділи ми за наших спортсменів.

Благодійництво - це стан душі

5 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день благодійництва. Лубни – це місто, що об’єднує безліч добрих і щирих сердець, людей, які віддають частинку своєї душі, серця задля інших. Тож, напередодні свята частина лубенських благодійників зібралася разом, щоб поговорити про спільні радощі й турботи, поділитися надбаннями та обговорити проблеми. Саме на це націлював їх міський голова Олександр Грицаєнко, який був присутнім на цій зустрічі.

Сторінка 8 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua