Із урочистостей, присвячених Дню міста

18 вересня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 1032-ої річниці від заснування міста Лубни та 77-ої річниці його визволення у Другій світовій війн. З нагоди події відзнаками міської ради та обласного керівництва було відзначено багатьох лубенців, представників трудових колективів міста, учасників АТО/ООС та волонтерів.

Лубенці вшанували героїв-визволителів рідного міста

18 вересня у мікрорайонах міста відбулися мітинги та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, братських могил визволителів міста, участь у яких взяло керівництво міської ради, працівники структурних підрозділів апарату самоврядування, керівники підприємств та установ міста, депутати, члени виконкому, громадськість.

«Лубни – від слова «любов»

Сонячного і теплого вересня наші славні Лубни святкують День міста.

17 вересня міська бібліотека для дорослих провела краєзнавчу відео-мандрівку «Лубни – від слова «любов». На захід завітали члени клубу за інтересами «Палітра», що діє при бібліотеці.

Гурток самодопомоги для людей старшого віку просто неба

17 вересня  у Центральному парку культури і відпочинку відбулося чергове засідання гуртка самодопомоги для осіб поважного віку. А оскільки засідання гуртка збіглося із святкуванням Дня заснування міста і черговою річницею його визволення, учасниці та учасники не тільки отримали потрібну інформацію про те, як орієнтуватись у потоці надмірної інформації про COVID -19,  дбати про інформаційну гігієну і власне здоров’я, але й отримали музичні подарунки від гурту "Троїсті музики" районного будинку культури, чий виступ надихнув присутніх.

Відкрилася виставка українського художника-земляка Серафима Чаркіна

17 вересня у галереї образотворчого мистецтва відбулося урочисте відкриття персональної виставки українського художника-земляка Серафима Чаркіна та виставки творчих робіт лубенських художників. Привітав митця з Одеси міський голова Олександр Грицаєнко, захід відвідала керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, творча еліта Лубенщини.

Увага! Комісія ТЕБ та НС. Внесено зміни до плану заходів святкування Дня міста

17 вересня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення. На ньому розглядалося питання про епідемічну ситуацію на території м. Лубни та дотримання карантину з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Зокрема, й в частині проведення масових заходів, пов’язаних зі святкуванням чергової річниці заснування міста та його визволення у Другій світовій війні.

Вшанували пам’ять видатного земляка

Лубенщина завжди була багата творчими людьми, майстрами й щирими ентузіастами своєї справи. Значний слід в історії культури нашого краю залишив самодіяльний композитор, Заслужений діяч культури України Олександр Митрофанович Житинський. Торік він пішов у засвіти. Але пам’ять про нього жива в серцях лубенців. 17 вересня чимало їх зібралося на його могилі, щоб згадати митця та вшанувати його пам’ять.

Привітали рятувальників з професійним святом

17 вересня міський голова Олександри Грицаєнко разом з керівництвом району привітав лубенських  працівників 18-ї ДПРЧ 3 ДПРЗГУ ДСНС України в Полтавській області з Днем рятівника.

Міський голова зустрівся з ветеранами органів самоврядування

16 вересня у виконкомі відбувся урочистий прийом міським головою ветеранів органів місцевого самоврядування з нагоди відзначення Дня міста та 77-ї річниці його визволення. Зв’֦язок поколінь лубенців, які свого часу працювали задля розквіту нашого міста та тих, які нині продовжують це робити, відбувся під час тісного, теплого спілкування у переддні відзначення Дня заснування Лубен.

Бібліотека для дітей готується до Дня міста

На абонементі бібліотеки можна вибрати книги із тематичного куточка «Літературна Лубенщина». В читальній залі увагу відвідувачів привертає книжкова виставка «Стежками рідного краю».

Увага! Штормове попередження!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, в зв’язку з вторгненням арктичного повітря протягом 18-19 вересня очікується різке зниження температури повітря на 10-12º.

Сторінка 7 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua