Проведено засідання міської комісії з питань ТЕБ, НС та БЖН

          6 жовтня під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення на якому було розглянуто першочергові питання з даного напрямку.

У Лубнах почався осінній призов

        6 жовтня на території Лубенського військкомату відбулося чергове відправлення для служби до лав української армії юнаків, які досягли призовного віку. Як відомо, в Україні стартував осінній призов, відповідно до чого, запропонувати виконати обов’язок перед Батьківщиною планують  понад 13,5 тис. осіб. У Кабміні запевняють, що призов громадян віком 18-19 років проводять за їхнім бажанням - за письмовою заявою.

Інформує Служба у справах дітей

Стаття 52 Конституції України говорить, що виховання дітей та піклування про них — основний обов'язок громадян України. Тобто, батьки, які народили дитину зобов’язані належним чином її виховувати та забезпечувати дитині належні умови проживання та повноцінного розвитку.

Саме в родині беруть початок норми поведінки, трудові навички, цінності – те, що згодом буде становити саму сутність дитини. Але, на жаль, є сім’ї, які повністю або частково втратили свої виховні можливості через ті чи інші причини. Як наслідок,  в таких сім’ях об'єктивно чи суб'єктивно складаються несприятливі умови для виховання дітей.

Турботи КП "Лубни-водоканалу"

Комунальним підприємствам міста завжди вистачає роботи. Одним з тих, чию діяльність ми часто оцінюємо лише за наявністю води в наших домівках є КП «Лубни-водоканал». Однак, зона їх відповідальності значно ширша. Тільки впродовж останніх днів вересня довелося виконувати різні роботи. Одні з них були сплановані, інші доводилося виконувати в аварійному порядку.

На виконання Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, було огороджено санітарну зону навколо свердловини № 7 (ВЗМ № 1). Наразі проведено частину запланованих робіт, тож вони триватимуть й надалі.

Увага! У Лубнах з 5 жовтня – «жовтий» рівень епідемічної небезпеки

          Державна комісія з питань ТЕБ та НС учора ухвалила рішення про новий розподіл зон карантину. За ним місто Лубни  увійшло до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Відповідно до вказаного рішення з 00 годин 00 хвилин 05 жовтня 2020 року (понеділок) на території Полтавської області почне діяти нове епідемічне зонування.

У Міжнародний день людей похилого віку Лубенський ТЦСО отримав гуманітарну допомогу

1 жовтня у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання послуг населенню) виконавчого комітету Лубенської міської ради відбулася передача гуманітарної допомоги для протидії COVID -19, що включає захисні маски, рукавички та бахіли.  Передав гуманітарну допомогу голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур.

Найбільше щастя - бути батьками: до Дня усиновлення

30 вересня, у день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, по всій країні відзначають День усиновлення, свято милосердя та любові. Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Увага! Проводитимуться ремонтні роботи!

         Відповідно до інформації наданої до виконавчого комітету Лубенської міської ради виробничим підрозділом «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» з метою забезпечення безпеки автодорожнього руху виробничий підрозділ «Гребінківська дистанція колії» має необхідність для ремонту залізничного переїзду 169 км перегону б/п 167 км - б/п 172 км.

Увага! Штормове попередження!

           За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 30 вересня по Полтавській області та в м. Полтава очікуються пориви вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпеки - жовтий).

Сильні вітри, шквали та смерчі - стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року. Фактори небезпеки грози, сильного вітру, шквалів: травмування, а інколи і загибель людей; руйнування інженерних споруд та систем життєзабезпечення, доріг та мостів, промислових і житлових будівель, особливо їх верхніх поверхів і дахів; перекидання телеграфних стовпів, виривання дерев та утворення завалів; знищення садів та посівів на полях.

Сторінка 5 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua