Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 23.06.2017р.


Протокол №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

 

м. Лубни

від 23.06.2017р

 

Присутні головуючі:

1. Тютюнник Людмила Семенівна

2. Савченко Валентина Василівна

3. Кіріченко Євгеній Миколайович

 

Секретар: Сімініченко Олена Анатоліївна

Присутні члени Громадської ради: 24 представників

Всього: 24 представника.

Взяли участь: директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Цимбал В М., завідувач сектору  мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Осацький А.І., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому  Коваленко В.В., заступник начальника Лубенського відділу ГУ Національної  поліції України в Полтавській області Єрмак О.М., дільничі інспектори мікрорайонів міста.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.  1.   Про налагодження співпраці з правоохоронними органами (обговорення за участю дільничих інспекторів мікрорайонів міста, представників нової патрульної поліції, секретарів мікрорайонів, спеціалістів служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому).

2.    2. Різне.

3.     

Головуюча Тютюнник Л.С. ознайомила присутніх з порядком денним. Запропонувала прийняти його за основу.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

 

Ухвалили: прийняти порядок денний за основу.

Слухали: начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому Коваленко В.В., яка розповіла про поїздку до німецького міста Раунхайм, мету та перебування лубенської делегації, про історію партнерських стосунків.

 

Слухали з першого питання: заступника начальника Лубенського відділу Національної поліції Єрмака О.М., який розповів про особливості роботи правоохоронних органів та представив запрошених дільничих інспекторів.

Слухали: дільничих інспекторів мікрорайонів міста, які ознайомили присутніх зі специфікою даного напрямку роботи, а також функціями патрульної поліції та груп оперативного реагування для більш конкретного  ознайомлення з роботою правоохороних органів. Також кожен із виступаючих дільничих вказав на основні проблеми, однією із яких є і необхідність забезпечення безкоштовного проїзду у громадському транспорті .

Слухали: Скуратовську К.Д., яка проінформувала про інцидент, що стався по вулиці Г. Сковороди та відзначила оперативність дільничого, закріпленого за даною територією.

Слухали: Синенко І.В. щодо можливості запрошення на збори рад мікрорайонів представників правоохоронних органів та дільничих інспекторів для налагодження тісного зв’язку між громадою та новою поліцією.

Слухали: Чепура О.С. , який поділився досвідом роботи нової поліції м. Полтави та висловився за об’єднання зусиль влади, громади та правоохоронних органів, що має сприяти покращенню роботу поліції.

Слухали: В’юницьку Л.Ф. про проблему з несанцкіонованою діяльністю закладів, де працюють ігрові автомати та про потребу належного та об’єктивного реагування на це  правоохоронними органами.

Слухали: Куценка А.П. щодо питання довіри до працівників нової поліції з боку громадськості, створення позитивного іміджу правоохоронних органів та можливості проведення професійних майстер-класів самими представниками нової поліції, а також пообіцяв звукове забезпечення такого заходу у разі його проведення.

Слухали: Климченка Ю.В., Шерстюк Н.О. які запропонували звернутися до міської ради та спілки перевізників з приводу можливості сприяння вирішення питання надання безкоштовного проїзду у міському транспорту дільничим інспекторам у їхній робочий час.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

 

Ухвалили: звернутися до депутатів міської ради з проханням розглянути можливість надання безкоштовного проїзду дільничим інспекторам, які обслуговують мікрорайони  Лубен.

 

Слухали: завідувача сектору  мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Осацького А.І., який розповів про наявність камер відеоспостереження на території Лубен, охарактерезував їхній технічний стан, ефективність використання правоохоронними органами та поділився перспективами з приводу потреби придбання нових камер відеоспостереження.

Слухали: Сиченка О.В., який вніс пропозицію звернутися до депутатів міської ради з проханням створити міську Програму безпеки м. Лубни, якою б передбачалося фінансування даного напрямку із залученням до її реалізації приватних підприємців.

Слухали: Скуратовську К.Д. щодо потреби призначення додаткових ваканцій дільничих інспекторів, зокрема для обслуговування мікрорайону №8, де у цьому виникла гостра необхідність.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось»

Ухвалили: звернутися до депутатів міської ради з проханням розглянути можливість створення міської Програми безпеки м. Лубни та залучити до її реалізації приватних підприємців.

Слухали : пропозицію Крутько В.М., заступника голови ГО « Члени родин, загиблих ветеранів війни, учасників АТО в Донецькій та Луганській областях – Полтавської області» щодо встановлення пам’ятника загиблим під час проведення антитерористичних операцій та продемонструвала макет майбутнього пам’ятника.

Слухали: Новікова В.В., батьків загиблого бійця в зоні АТО  Олександра Вознюка, які підтримали пропозицію та поділилися власним баченням щодо вигляду пам’ятного знака та місця його розташування.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» -

 

Ухвалили: звернутися до депутатів міської ради з пропозицією розглянути можливість встановлення пам’ятника загиблим  учасникам АТО  у нашому місті.

Слухали : Тютюнник Л.С., яка зачитала  текст звернення до депутатів від Громадської ради при Лубенській міській раді з проханням  про недопущення на сесіях неконструктивної роботи та поведінки, що принижує звання народного обранця.

Слухали: Савченко В.В., Кривця Ю.М. ,які запропонував створити спеціальну комісію зі складу членів Громадської ради при Лубенській міській раді щодо вивчення роботи депутатів міської ради. 

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось»


У Різному слухалиБанкова Ф.О. щодо резонансного питання про  продовження  просування меж  кар’єру приватного цегельного заводу в районі Лисої гори, що негативним чином вплине на ланшафт міста та його життєдіяльність.

 

Голова:                                                                                                      (Тютюнник Л.С.)

 

 

           Секретар:                                                                                                   (Сімініченко О.А.)

 


ПРОТОКОЛ № засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 25.05.2017р

ПРОТОКОЛ №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

 

м. Лубни                                                                                                            

від 25.05.2017р.

 

Присутні головуючі:

1. Тютюнник Людмила Семенівна

2. Савченко Валентина Василівна

3. Кіріченко Євгеній Миколайович

Секретар: Слобідська Олена Миколаївна

Присутні члени Громадської ради: 16 представників

Всього: 32 представника.

Взяли участь: заступник начальника Лубенського відділу Національної поліції Ярмак О.І., начальник патрульної поліції Андреєв О.В., начальник управління культури і мистецтв Литовченко Ю.М., начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Скиба С.О., директор ДКП «Лубенський міський ринок» Семенюта О.І., координаторка проекту моніторингу декларацій ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» Гориславець Лариса, депутат обласної ради Ляшко Р.В., начальник Управління праці та соціального захисту населення Щербак В.О., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коваленко В.В., секретар міської ради Карпець О.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.            Налагодження співпраці з правоохоронними органами. Охорона громадського порядку, кадрове забезпечення Лубенського відділу поліції.

2.            Про підсумки роботи галузі культури міста у 2016 році та завдання на 2017 рік в умовах сьогодення.

3.            Презентація збірки «Декларації без спекуляцій» за результатами моніторингу декларацій посадовців Полтавської області

4.            Про стихійну торгівлю в місті, реконструкція «міського ринку».

5.            Про організацію відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей і підлітків м.Лубен влітку 2017 року.

6.            Різне

 

Головуюча Тютюнник Л.С. ознайомила присутніх з порядком денним. Запропонувала прийняти його за основу.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили: прийняти порядок денний за основу.

 

Слухали з першого питання: Єрмака О.І., який прозвітував про зміни в структурі Лубенського відділу поліції та створення підрозділу патрульної поліції в її складі, про матеріально-технічне та кадрове забезпечення відділу, про нагальну необхідність виділення коштів із міського бюджету на встановлення та обслуговування камер відеоспостереження.

Слухали: Андреєва О.В. з інформацією про те, що в складі патрульної поліції постійно працює 2 екіпажі для швидкого реагування на звернення громадян, про велику необхідність в додаткових транспортних засобах та забезпеченні пальним.

Слухали: Чепура О.С. з пропозицією створити майданчик для співпраці поліції і громадськості.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили:

 

Слухали з другого питання: Литовченка Ю.М. з доповіддю про підсумки роботи галузі культури міста у 2016 році та завдання, що стоять на 2017 рік.

Слухали: Чепура О.С. з пропозицією налагодити більш тісну комунікацію з громадськістю.

Слухали: Ляшка Р.В. з пропозицією долучитися до ініціативи молодіжної групи, яка хоче зробити ремонт сцени в дитячому парку та привести до належного стану прилеглу територію.

Слухали: Куценка А.П. з пропозицією забезпечити місця проведення масових заходів достатнім для роботи концертної апаратури електроживленням.

Слухали: Банкова О.Ф. з пропозицією створити місце для дозвілля молоді як танцмайданчик та інше.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили: звернутися до міського голови сприяти громадській ініціативі по відбудові та облаштуванню сцени в дитячому парку, згідно проекту допомоги молоді «Бюджет участі», який прийнятий в області і в нашому місті ще в листопаді 2016 року.

 

Слухали з третього питання: Гориславець Ларису, яка презентувала збірку «Декларації без спекуляцій» за результатами моніторингу декларацій посадовців Полтавської області.

 

Слухали з четвертого питання: Семенюту О.І. з доповіддю про реконструкцію міського ринку та стан стихійної торгівлі в місті. Він повідомив, що на даний час проводяться заходи по розробленню проекту реконструкції ринку та виділенню коштів з міського бюджету, роботи планується закінчити до дня міста та перенести торгові об’єкти з Ярмаркової площі на територію міського ринку.

Слухали: Салову Л.В. з пропозицією використати повністю територію колишньої дзеркальної фабрики та огородити її, щоб не залишалося місця для стихійних сміттєзвалищ.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили:

 

Слухали з п’ятого питання: Скибу С.О. з інформацією про організацію відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і підлітків влітку 2017 року.

 

Слухали в різному: Ляшка Р.В. з повідомленням про проведення 31 травня 2017 р. в м.Лубни «Форуму малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України»

Слухали: Щербака В.О. з інформацією про зміни в призначенні субсидій.

Слухали: Коваленко В.В. з інформацією про проведення 4 червня 2017 року фестивалю «Замкова гора».

Слухали: Сиченка О.В. з повідомленням про проблему просування кар’єру приватного цегельного заводу в районі Лисої гори та шкідливі наслідки цього.

 

На закінчення засідання Тютюнник Л.С подякувала усім присутнім за активність під час обговорення питань та оголосила, що дату наступного засідання буде оголошено додатково.

 

 

Голова:                                                                                                      (Тютюнник Л.С.)

 

 

Секретар:                                                                                                   (Слобідська О.М.)


Про чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді 25.05.2017р.

Шановні лубенці!

 

25 травня о 10.00 годині в приміщенні міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради  при Лубенській міській раді.

 

Порядок денний :

1. Налагодження співпраці з правоохоронними органами. Охорона громадського порядку, кадрове забезпечення Лубенського відділу поліції.

Доповідач: начальник Лубенського відділу поліції.

2. Про підсумки роботи галузі культури міста у 2016 році та завдання на 2017 рік в умовах сьогодення.

Доповідач: начальник управління культури і мистецтв Литовченко Ю.М.

3. Про організацію відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей і підлітків м.Лубен влітку 2017 року.

Доповідач: начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Скиба С.О.

4. Про стихійну торгівлю в місті, реконструкція «міського ринку».

Доповідач: директор ДКП «Лубенський міський ринок» Семенюта О.І.

5. Презентація збірки «Декларації без спекуляцій» за результатами моніторингу декларацій посадовців Полтавської області.

Доповідач: координаторка проекту моніторингу декларацій ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» Гориславець Лариса.

6. Різне.

 

 

 

 

 

Голова ГР                                                                       Л.С.Тютюнник

 


Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 12.04.2017р.


ПРОТОКОЛ №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

 

м. Лубни                                                                                           від  12.04.2017р.

 

Присутні головуючі:

1. Тютюнник Людмила Семенівна

2. Савченко Валентина Василівна

Секретар - Слобідська Олена Миколаївна

Присутні члени Громадської ради: 19 представників

Всього: 30 представників

Взяли участь: Романенко Т.О. (начальник фінансового відділу міськвиконкому), Карпецьь І.І. (депутат міської ради), Сосна О.М. (начальник відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва ), Зот Є.О. (депутат міської ради), Карпець О.В. (секретар міської ради), Тузов І.В. (головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому), Волик Д.В. (підприємець, перевізник), Тараненко (підприємець, перевізник), Ставицький В.О. (активіст, житель м.Лубни)

Порядок денний:

1. Налагодження співпраці з правоохоронними органами. Охорона громадського порядку, кадрове забезпечення Лубенського відділу поліції.

2. Громадський моніторинг та контроль за проведенням ремонту доріг та тротуарів у місті.

3. Стан виконання міської Програми розвитку фізичної культури і спорту та фінансування спортивних заходів.

4. Формування комітетів ГР, обрання голів комітетів.

5. Обговорення та затвердження Перспективного плану роботи на 2017 рік.

6. Підготовка до Громадських слухань на тему «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення».

Різне.

 

Головуюча Тютюнник Л.С. ознайомила присутніх з порядком денним та запропонувала прийняти його за основу.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: Прийняти порядок денний за основу.

Головуюча Тютюнник Л.С. зазначила, що надійшли пропозиції щодо зміни та доповнення порядку денного. Пункт 1 перенести на наступне засідання ГР у зв'язку з відпусткою начальника Лубенського відділу поліції. Третє питання перенести на перше та доповнити порядок денний такими пунктами:

Делегування представника ГР до складу Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни.

Розгляд пропозиції по програмах залучення інвестиційних коштів на розвиток міста.

Виконання програми “Доступні ліки” в м.Лубни.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: Прийняти наступний порядок денний:

Стан виконання міської Програми розвитку фізичної культури і спорту та фінансування спортивних заходів.

Громадський моніторинг та контроль за проведенням ремонту доріг та тротуарів у місті.

Формування комітетів ГР, обрання голів комітетів.

Обговорення та затвердження Перспективного плану роботи на 2017 рік.

Підготовка до Громадських слухань на тему «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення».

Делегування представника ГР до складу Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни.

Пропозиції по програмах залучення інвестиційних коштів на розвиток міста.

Виконання програми “Доступні ліки” в м.Лубни.

Різне.

Перед розглядом першого питання головуюча Тютюнник Л.С. зачитала заяву від ГО Енергетичне агентство “Альтернатива” на членство Льовкіна Сергія Борисовича в Громадській раді, зазначивши, що рішення про можливість прийому нових членів було прийнято на минулому засіданні Громадської ради.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: прийняти Льовкіна Сергія Борисовича в члени Громадської ради.

 Слухали з першого питання: Тузова І.В., який інформував Громадську раду про хід виконання міської програми “Розвиток фізичної культури і спорту” у місті Лубни.

Слухали: Щербакова Р.А., який запропонував відділу молоді, фізкультури і спорту розробляти конкретні спортивні проекти та шукати спонсорів для їх реалізації.

Слухали: Паляницю М.С., який навів приклади реального стану спортивних майданчиків, розміщених на території шкіл міста і запропонував сприяти приведенню їх до належного стану для того, щоб у вільний час на них могли займатися діти.

Слухали: Івахненка О.І., який зазначив, що СКК “Замкова гора” вже 10 років добивається допомоги міської влади для розвитку кінного спорту та натикається на стіну нерозуміння і байдужості.

Слухали: Криворога О.М., який повідомив, що в місті є велика кількість інвалідів, які теж би хотіли мати можливість займатися спортом, але не мають її через неможливість навіть добратися до стадіону через незадовільний стан тротуарів, відсутність пандусів і т.ін.

Слухали: Скотнікова В.М. з інформацією, що деякий час тому в районі військового містечка було відкрито футбольне поле, яке зараз ніким не утримується і знаходиться в незадовільному стані, а також з пропозицією відновити проведення спортивних змагань в мікрорайонах.

Слухали: Куценка А.П. з пропозицією організації в районі Замкової гори на території 3 ангару стадіону “Лазертаб”.

Слухали: Щербакова Р.А. щодо проекту аквапарку на території недобудови по вул.Грушевського і пропозиції розглянути його спільно з міською радою.

Ухвалили: рекомендувати відділу  сім’ї, молоді та спорту взяти до уваги пропозиції ГР та активніше працювати над їх реалізацією.

 Слухали з другого питання: Сосну О.М., який повідомив, що у місті ремонт і асфальтування планується на центральних вулицях та вулицях, по яких ходить громадський транспорт; ще на 20 вулицях заплановано грейдерування. По асфальтуванню тротуарів розроблено 2 проекти — вул. Гвардійська та вул. Грушевського. По питанню створення доступності для інвалідів проїздів по вулицях і тротуарах та встановлення пандусів доповів, що всі вулиці, які входять в план капітального ремонту передбачають ці аспекти. На запитання про можливість участі жителів вулиць та підприємців у співфінансуванні асфальтування вулиць наголосив, що для цих потреб у відділі містобудування і архітектури створений спеціальний рахунок для внесення благодійних цільових коштів.

Ухвалили: надану інформацію взяти до відома.

 Слухали з третього питання: Тютюнник Л.С., яка зачитала інформацію про створені комітети ГР та запропонувала присутнім членам ГР долучитися до їх роботи. В результаті обговорення було сформовано такий особовий склад комітетів ГР:

Комітет з питань бюджету та економіки міста, підприємництва та ЖКГ:

Голова – Щербаков Р.А.

Члени – Рева Н.В., Сімутенкова В.В., Кіріченко Є.М.

Комітет з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти:

Голова – Кривець Ю.Ф.

Члени – Банков Ф.О., Сиченко О.В., Хухро О.В., Кошель Р.О.

Комітет з питань молодіжної політики і сім’ї:

Голова – Чепур О.С.

Члени – Івахненко О.І., Паляниця М.С.

Комітет у справах учасників бойових дій, дітей війни, інвалідів, ветеранів війни, АТО:

Голова – Биченко В.М.

Члени – Грицай І.І., Скотніков В.М., Салова Л.В., Криворіг О.М.

Комітет з питань національно-патріотичного виховання та розвитку українського козацтва:

Голова – Лапко О.Г.

Члени – Тимошенко С.В.

Комітет з протидії корупції, співпраці з правоохоронними органами, здійснення громадського контролю:

Голова – Мороз О.О.

Члени – Коноваленко В.М., Мазур Г.В.

Комітет з розвитку культури:

Голова – Куценко А.П.

Члени –

Комітет з розвитку спорту:

Голова – Климченко Ю.В.

Члени –

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: затвердити запропонований склад комітетів ГР.

 Слухали з четвертого питання: Тютюнник Л.С., яка ознайомила з Перспективним планом роботи на 2017 рік, складеним на основі пропозицій, поданих комітетами ГР.

Слухали: Щербакова Р.А,, який запропонував всі питання опрацьовувати в комітетах і без опрацювання комітетами на засідання ГР їх не виносити.

Слухали: Слобідську О.М., яка запропонувала взяти озвучений Перспективний план роботи на 2017 рік за основу і доопрацювати його в комітетах.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: взяти Перспективний план роботи на 2017 рік за основу і доопрацювати його в комітетах.

 Слухали з п'ятого питання: Тютюнник Л.С., яка запропонувала зняти дане питання з розгляду у звʼязку з тим, що досягнуто попередні домовленості між перевізниками ФОП Волик Д.В., ФОП Тараненко О.М. та міськвиконкомом щодо розміру відшкодування за пільгове перевезення та вартості проїзду - 4 гривні.

Слухали: Волика Д.В., який заявив, що сума пільгового відшкодування, запропонована міською владою, не рятує перевізників.

Слухали: Мороза О.О., який запропонував знайти компроміс з владою і спонукати владу вирішити це питаня для уникнення забастовок перевізників.

Слухали: Карпця І.І., який озвучив необхідність розробки й прийняття «Правил перевезень у громадському транспорті».

Слухали: Банкова Ф.О., який запропонував розробити і впровадити соціальні картки луб енця для чіткого обліку пільговиків.

Виходячи з озвучених пропозицій, голова Громадської ради Тютюнник Л.С. запропонувала направити лист до міського голови з наступними рішеннями Громадської ради:

Зняти з порядку денного питання щодо організації та проведення громадських слухань на тему «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення», у звʼязку з тим, що досягнуто попередні домовленості між перевізниками ФОП Волик Д.В., ФОП Тараненко О.М. та міськвиконкомом щодо розміру відшкодування за пільгове перевезення та вартості проїзду  - 4 гривні.

Рекомендувати депутатському корпусу на найближчій сесії міської ради розглянути можливість щодо виділення коштів з міського бюджету на запровадження «Електронного квитка» для тих лубенців, які мають право на пільговий проїзд у маршрутках, в якому буде зазначено категорії пільговиків та визначено кількість поїздок на місяць.

Наполягаємо на розробці «Правил пасажирських перевезень», де буде чітко встановлено взаємовідносини між владою, громадою та перевізниками. Створити робочу групу по цьому питанню з числа депутатів, членів ГР, перевізників.

Відділу економіки разом з перевізниками оптимізувати маршрутні рейси, звертаючи увагу на перевезення пасажирів у «часи пік».

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: направити лист до міського голови з переліком пропозицій Громадської ради

Слухали з шостого питання: Тютюнник Л.С., яка озвучила інформацію про формування Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни.

Слухали: Сиченка О.В., який запропонував делегувати від Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: делегувати до Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни від Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С.

 Слухали з сьомого питання: Хухро О.В., яка ознайомила присутність про виконання програми «Доступні ліки».

Слухали з восьмого питання: Щербакова Р.А., який ознайомив присутніх з пропозиціями щодо програм по залученню інвестиційних коштів для розвитку міста.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: направити звернення до міської ради з наведеними пропозиціями по залученню інвестиційних коштів для розвитку міста.

 Слухали в різному: Ставицького В.О. з інформацією про можливості недержавного соціального забезпечення, інноваційні сміттєпереробні проекти та варіанти залучення інвестицій у місто.

 На закінчення засідання Тютюнник Л.С подякувала усім присутнім за активність під час обговорення питань та оголосила про те, що всі питання порядку денного вичерпано.

 

 

Голова:                                                                                                      (Тютюнник Л.С.)

 

 

Секретар:                                                                                                   (Слобідська О.М.)

 


Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 21.03.2017р.

ПРОТОКОЛ №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

м. Лубни                                                                                                             від  21.03.2017р.


Присутні головуючі:

1.    Тютюнник Людмила Семенівна

2.    Савченко Валентина Василівна

3.  Кіріченко Євгеній Миколайович

Присутні члени Громадської ради: 17 представників

Всього:    29   представника.

Взяли участь: міський голова Грицаєнко О.П., секретар міської ради Карпець О.В., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому  Коваленко В.В., секретар (технічний) Сімініченко О.А., перевізник, ФОП Волик Д.В., депутати міської ради В’юницька Л.Ф., Алєксєєв Є.В.

Порядок денний:

1.    Розгляд звернення перевізника ФОП Дмитра Волика – (оприлюднення та обговорення листа-відповіді від Антимонопольного  комітету щодо можливого підвищення вартості проїзду в маршрутному таксі, що належать ФОП Волику Д.В.).

2.    Розгляд заяви голови  ГО «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державного управління та правоохоронних органах України», Мороза О.О. про включення до складу Громадської ради при Лубенській міській раді. Прийняття рішення шляхом голосування.

3.    3атвердження Положення про Громадську раду при Лубенській міській раді.

4.    Обговорення питання про утворення комітетів Громадської ради, їхні назви. Обрання голів комітетів шляхом голосування, визначення складу комітетів, розподіл обов’язків.

5.    Обрання Правління Громадської ради при Лубенській міській раді.

6.    Планування роботи Громадської ради на 2017 рік.

7.    Різне.

Тютюнник Л.С. ознайомила з порядком денним. Запропонувала прийняти його за основу.

 

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

Ухвалили: Прийняти порядок денний за основу.

Слухали з першого питання: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С., яка оприлюднила лист - відповідь, що надійшов від Антимонопольного  комітету та наголосила про те, що остаточне рішення Громадська рада прийматиме після кінцевого результату переписки з контролюючим органом, яка поки що триває.

Слухали: міського голову  Грицаєнка О.П. стосовно можливих шляхів врегулювання даного питання, який підтримав  Тютюнник Л.С. у тому, що вирішити проблему можна лише після остаточних висновків Антимонопольного  комітету та повідомив, що питання про відшкодування коштів перевізникам за перевезення пільгових категорій населення буде винесене на чергову сесію міської ради.

Назвав напрямки, у  полі яких бачить дієву підтримку Громадської ради при Лубенській міській раді – це соціально-економічна сфера, комунальна, зокрема ремонт автошляхів міста, мосту через р. Сулу, благоустрій території, також реформування медичної галузі, реконструкція поліклінічного відділення ЦМЛ, робота з підростаючим поколінням, громадськістю, організація культурно-масових заходів, тощо.

Слухали: секретаря міської ради Карпця О.В., який розповів про результати роботи з чисельними зверненнями громадян стосовно даної проблеми, поділився досвідом вирішення питання у інших містах та підтвердив думку про потребу підвищення відсотку відшкодування перевізникам за надані послуги.

Слухали: перевізника ФОП Волика Д.В. стосовно необхідності підвищення вартості на проїзд пасажирів у маршрутному таксі, який обгрунтував економічну необхідність такого  вимушеного кроку у зв’язку з підвищенням цін на  паливно-мастильні матеріали, технічне обслуговування транспортних засобів, тощо.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

Ухвалили: 1) направити лист міському голові Грицаєнку О.П. з пропозицією рекомендувати сесії міської ради розглянути питання про відшкодування коштів перевізникам за надання послуг з перевезення пільгових категорій населення та знайти можливість для відшкодування  у межах хоча б від 50- 60%;

2) провести Громадські слухання на тему : «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення». Орієнтовну дату проведення слухань призначити на 28 квітня , 10 годину у приміщенні  малої зали кінотеатру «Київська Русь».

Слухали з другого питання: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С., яка зачитала заяву від голови  ГО «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державного управління та правоохоронних органах України», Мороза О.О. щодо включення його до складу Громадської ради при Лубенській міській раді.

Слухали: Мороза О.О., який виступив з проханням задовольнити подану заяву та  висловив готовність працювати у новому складі Громадської ради при Лубенській міській раді.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

 Слухали з третього питання: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С. та заступника голови Савченко В.В. щодо роботи над  текстом Положення про Громадську раду при Лубенській міській раді, упорядкуванням документу та  зачитала назву основних його розділів.

 Голосували: «за» - одноголосно

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

 Ухвалили:  Положення про Громадську раду при Лубенській міській раді затвердити.

 Слухали з четвертого питання: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С., яка зачитала список  орієнтовних назв комітетів, їх склад  та обов’язки.

 Слухали: пропозиції заступника голови Громадської ради при Лубенській міській раді  Савченко В.В., присутніх  членів Громадської ради: Щербакова Р.А., Куценка А.П., Паляницю М.С., Биченка В.О. щодо  питання принципу формування комітетів та кандидатур  до їх прийняття.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

 Ухвалили: роботу над створенням профільних комітетів, їх назв,  формуванням списків голів та членів, продовжити, врахувавши пропозиції від присутніх та бажаючих очолити їх чи увійти до складу таких.

 Слухали з п’ятого питання: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С. та заступника голови Савченко В.В. , які ознайомили зі складом Правління та розповіли про його основні функції – вирішення організаційних питань, пов’язаних з роботою Громадської ради при Лубенській міській раді у складі: Тютюнник Л.С. , Савченко В.В., Слобідська О.М., Паляниця М.С, Кіріченко Є.М.

 Голосували: «за» - одноголосно

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

 Ухвалили: затвердити склад Правління Громадської ради при Лубенській міській раді, до якого увійшли: Тютюнник Л.С. , Савченко В.В., Слобідська О.М., Паляниця М.С, Кіріченко Є.М.

 Слухали з шостого питання: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С. яка озвучила основні напрямки перспективного плану роботи Громадської ради при Лубенській міській раді на 2017 рік та запросила присутніх до активного обговорення даного питання, внесення доповнень та пропозицій.

 Слухали: Кіріченка Є.М., Паляницю М.С., Щербакова Р.А., які запропонували внести до програми актуальні питання, пов’язані з соціально-економічним, культурним розвитком Лубен, підтримкою комунальної, медичної галузі, співпрацею з владою міста, підприємствами та організаціями, громадськими формуваннями, молодіжними осередками, тощо.

 Голосували: «за» - одноголосно

«проти» -   ----

«утрималось» -  ----

 Ухвалили: планування роботи Громадської ради при Лубенській міській раді у 2017 році продовжити у частині  доповнення попередньо окреслених напрямків діяльності, якісного  його доповнення, з урахуванням пропозицій від членів Громадської ради при Лубенській міській раді.

 Слухали в різному: заступника голови Громадської ради при Лубенській міській раді Савченко В.В., яка надала інформацію про  нове видання – газету «ОСА», що була заснована при громадській організації «Лубенський медіа-клуб» та редактором якої є Слобідська О.М., а також запросила присутніх до активної співпраці.

Слухали: голову Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С., яка зауважила, що Громадська рада має можливість  розміщувати важливу оперативну інформацію і на сторінках центральних видань Лубен – газети «Лубенщина», «Вісник» з метою ширшого інформування громадян про результати своєї роботи.

На закінчення засідання Тютюнник Л.С подякувала усім присутнім за активність під час обговорення питань та оголосила про дату наступного засідання, яке призначено на 12 квітня цього року.

 

 

 Голова:                                (Тютюнник Л.С.)

 

 

Секретар:                             (Сімініченко О.А.)

 

 

 

 

 

 

Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді 26.02.2016 року міської ради

                                              П Р О Т О К О Л   

                   Засідання  Громадської ради  Лубенської  міської  ради.  

 

м. Лубни                                                                               26.02.2016 р.  


 

Присутні головуючі:

1.    Тютюнник Людмила Семенівна

2.    Савченко Валентина Василівна

3.    Скотніков Володимир Миколайович

Присутні члени Громадської ради:  22 представника

Всього присутніх:   25

Взяли участь: Шингарій О.І. перший заступник міського голови, Карпець О.В. секретар міської ради, Больбот В.Г. голова тимчасової депутатської комісії по ефективності роботи КП підприємств, Різник П.М. начальник ДПРЗ -3 ГУ ДСНС України в Полтавській обл., Полинько О.С. начальник аварійної служби « КП-водоканал» , Міщенко О. головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Лубенської  міської ради, Романенко Т.О. начальник фінансового відділу, Остапко Т.Д. заступник начальника відділу економічного розвитку і торгівлі.

 

Порядок  денний:

 

1.  Звіт голови Громадської ради за період з 26.02.2015 року по 26.02.2016 року. Співдоповіді голів комітетів. (Доповідач  Тютюнник Л.С.)

2.  Затвердження Перспективного плану роботи Громадської ради на поточний рік.  (Доповідач  Тютюнник Л.С.).

3.  Про співпрацю Лубенського районного відділу Управління Державної служби по надзвичайним ситуаціям України в Полтавській області з КП «Лубни-водоканал» у випадку винекнення пожежі або інших надзвичайних ситуацій. ( Різник П.М., Полинько О.С., Міщенко О.)

4.  Виступ першого заступника міського голови Шингарія О.І.  

5. Виступ секретаря міської ради Карпця О.В.

                6. Про можливість відкриття магазину « Ветеран» , або облаштування пільгових відділів в торговій мережі в місті Лубни.

7.  Різне.

 

Тютюнник Л.С.  ознайомила з порядком денним. Запропонувала прийняти його за основу

           Голосували: «за» - одноголосно,                                        

                       «проти» -   ----                         

                       «утрималось» -  ----

         Ухвалили: Прийняти даний порядок денний за основу

Тютюнник Л.С.  запропонувала встановити регламент: для звіту – 30 хв., для співдоповіді – 10 хв., для виступів 5-7 хв.

           Голосували: «за» - одноголосно,                                        

                       «проти» -   ----                         

                       «утрималось» -  ----

         Ухвалили: Прийняти даний регламент.

        

 

Слухали з першого питання: звіт голови Громадської ради Тютюнник Л.С. , яка зазначила, що якщо є інтерес громадськості, преси, депутатів, то можна впевнено сказати, що робота була плідною.

У вступній частині виступу означила головні завдання ради відповідно до установчих документів. Оголосила вибувших з Громадської ради та нововведених. Відмітила,що засідання проводилися відповідно плану. За рік проведено – 10 засідань.

         Детально ознайомила присутніх про питання, які розглядалися на засіданнях:

-          ціна проїзду в міському транспорті (маршрутне таксі), проблеми пасажирів, пільгових категорій та перевізників;

-          відносно подальшої «долі» пам'ятника Леніну;

-          водопостачання, якість питної води;

-          про механізм нарахування субсидій;

-          про стан самооборони в місті;

-          про стан оборонних споруд в місті;

-          про створення загонів самооборони;

-          про охорону громадського порядку;

-          про виконання програм для учасників АТО;

-          про підготовку волонтерів;

-          про залучення та використання коштів ЖЕКом;

-          про об'єднання територіальних громад;

-          про проведення робіт з ексгумації на території ЗОШ № 1;

-          про медичне обслуговування населення;

-          про роботу МСЕКу та ЛКК;

-          КП «Благоустрій» про залучення інвестицій;

-          про використання земель на Замковій горі;

-          зустріч з міським головою, начальниками управлінь та відділів;

-          розглядалися питання декомунізації, перейменування вулиць;

-          про надання послуг  одиноким, інвалідам, дітям-інвалідам;

-          про встановлення архітектурної конструкції замість пам'ятника Леніну;

-          зустріч з керівником виконавчого комітету, начальником поліції, депутатом міської ради Больботом В.Г.;

-          про хід реформування поліції;

-          про підписання меморандуму «Відкрите місто»;

-          про виділення приміщення Громадській раді;

-          про роботу тимчасової комісії по роботі КП + ПП підприємств;

-          звернення про відкриття магазину «Ветеран».

Тютюнник Л.С. зазначила,що головним завданням Громадської ради є зв'язок з громадою.

Найбільш болючі питання це: робота ЖЕКу, медичне обслуговування, будівлі по Радянській 12 та біля ЗОШ № 2, ігрові автомати.

На засіданнях виступило 48 запрошених. Не з'явилася лише голова міського МСЕКу, але надала письмову відповідь.

Тютюнник Л.С. подякувала заступникам та головам комітетів за співпрацю, але і наголосила про покращення роботи деяких комітетів.

Виступили:

Щербаков Р.А., вважає, що результативність роботи Громадської ради невелика. Хотілося б ефективнішого впливу на вирішення різних питань. Вказав на програми, які були впроваджені в минулому році. Наголосив про необхідність тісної співпраці з депутатами. Про виділення коштів міською радою Громадській раді. Про необхідність присутності депутатів на засіданнях Громадської ради. Довів до відома присутніх про проведення круглого столу : «Якість питної води. Енегрозбереження. Аквапарк.» . Розповів про проекти та програми (додаються) до яких запропонував долучатися громадським організаціям.

Куценко :  За які кошти будуть виконуватися дані програми та проекти?

Щербаков : Це проекти від громади. Фінансування може бути з різних джерел. Потрібен альтернативний бюджет, залучення інвестицій.

Паляниця М: Результативність роботи – це важливо. Я хочу подякувати МТК «Лубно» за присутність на засіданнях ГР та висвітлення роботи.

Щербаков: Можливо необхідно випускати бюлетень чи газету з різною інформацією.

Паляниця: Імовірно бюлетень це менш фінансово затратно.

Безгубенко: Можливо для вивчення громадської думки про найболючіші питання проводити анкетування.

Паляниця: Є на сайті сторінка де можна викласти всі питання і є співпраця з відділом інформаційного забезпечення міської ради.

Сиченко:  Я не погоджуюсь з Щербаковим. Робота Громадської ради це кроки до народовладдя.

           Голосували: «за» - одноголосно,                                        

                       «проти» -   ----                         

                       «утрималось» -  ----

         Ухвалили: Прийняти  до відома та врахувати пропозиції

 

 

Слухали з другого питання : Тютюнник Л.С. про затвердження Перспективного плану роботи Громадської ради на поточний рік.  (додається)

Внесено пропозиції для громадських слухань:

-          Соціально-економічний розвиток міста;

-          Реформування ЖКГ;

 

                      Голосували: «за» - одноголосно

                       «проти» -   ----                            

                       «утрималось» -  ----

                       Ухвалили:        Прийняти Перспективний план за основу. Винести на громадські слухання питання: «Реформування ЖЕКу у розрізі соціально-економічного розвитку міста»

___________________________________________________________________________________________

Слухали з третього питання : Різника П.М. про співпрацю Лубенського районного відділу Управління Державної служби по надзвичайним ситуаціям України в Полтавській області з КП «Лубни-водоканал» у випадку винекнення пожежі або інших надзвичайних ситуацій.

Звернув увагу на проблеми в його відомстві. Зокрема він зупинився на конкретному випадку пожежі по вул. Піонерська, що сталася 18.01.2016 року. Не вдалося загасити пожежу, тому що несприятливі погодні умови, засипані снігом гідранти, а також відмітив, що наявні пожарні машини мають низьку прохідність та застарілі. Обладнання також застаріле через відсутність коштів на поновлення засобів для гасіння (рукавів та інше). Повідомив, що всього в Лубнах є 93 гідранти – 34 справні і перебувають на балансі у водоканала, а інші без ремонту не приймають на баланс. Згідно правил пожежної безпеки, відповідальність за гідганти несуть ті хто утримує мережі.

Больбот : Пропоную звернутися від Громадської ради до міської влади, що вони зобов'язали взяти на баланс та відремонтувати.

Слобіцька : Відбулася розмова з народним депутатом Іщейкіним К.Є, який запропонував посприяти у виділенні коштів з державного бюджету на придбпння нової машини ( 80% від вартості) за умови виділення 20% з місцевого бюджету.

Романенко Т. : ДСНС перебуває на повному державному бюджеті. Ми маємо змогу допомагати лише паливно-мастильними засобами. На це виділено 95 тис.грн. На останній сесії прийнято рішення по виділення 30 тис.грн. на ремонт гідрантів.

Полинько:  Водоканал ремонтує ті гідранти, які взяті на баланс.

Больбот : Наголошую, що  КП зобов'язане взяти на баланс всі гідранти, оскільки це єдина мережева система водоканалу. Нажаль на жодній сесії начальник ДПРЗ -3 ГУ ДСНС України в Полтавській обл. не повідомляв про проблеми і не просив допомоги у міської ради.

Салова, що вона була свідком гасіння пожежі де не раціонально використовувалася вода і були пошкоджені рукави.

Ухвалили:  Звернутися до міського голови та депутатського корпусу про необхідність зобов'язати КП «Водоканал» взяти на баланс гідранти, відремонтувати та обслуговувати їх.

  Голосували: «за» - одноголосно                 

                       «проти» -  --                            

             «утрималось» -  --

 

 Слухали з четвертого  питання :  Виступ першого заступника міського голови Шингарія О.І. Він повідомив, що до його компетенції відноситься і це питання та інші економічні, соціальні, земельні та питання по підприємництву. Повідомив, що 1-2-3 березня буде проведена повна перевірка гідрантів. Фінансування проводитиметься з місцевого бюджету. Проблем у місті багато і вони різні. По мірі можливості всі вони будуть вирішені. Головне це наповнення бюджету і в цьому напрямку будуть прикладатися всі зусилля.

Щербаков: Як ви плануєте наповнити бюджет міста?

Шингарій:   Зокрема: створення нових робочих місць, залучення інвестицій, узаконення необлікових земельних ділянок (оренда).

Паляниця :  В Лубнах є приміщення судів, які руйнуються і громада міста стурбована їхнім станом, але вони не є власністю міста. А люди про це не знають. Пропоную встановити інформаційні таблички в яких буде зазначено власника цих будівель.

 

Ухвалили:  Звернутися до міського голови про встановлення інформаційних табличок на зруйнованих будівлях.

  Голосували: «за» - одноголосно                 

                       «проти» -  --                            

                       «утрималось» -  --     

 

 Слухали з п'ятого питання  :  Виступ секретаря міської ради Карпця О.В. Повідомив, що опікується секретарями мікрорайонів та проводить роботу з депутатами, підготовку до сесій міської ради. Повідомив про участь у робочій групі по вивченню досвіду роботи медичних закладів в м. Прилуки.

Салова: Пропоную переглянути Положення про ради мікрорайонів та належне  публічне проведення  звітно-виборчих зборів у мікрорайонах. з обов'язковим запрошенням голів будинкових та вуличних комітетів. А також закликала до більш дієвого діалогу між секретарями мікрорайонів та мешканцями.

Тютюнник : Кожен член Громадської ради  може відвідувати, контролювати, співпрацювати з секретарями. Проблеми не має.

               Слухали з шостого питання:  Остапко   про можливість відкриття магазину « Ветеран» , або облаштування пільгових відділів в торговій мережі в місті Лубни.  Зазначила, що такі магазини існували за рахунок державної підтримки, але на сьогодні такої можливості не має. Пропонували підприємцям, але вони відмовилися. Навіть відкрити відділ не можливу, бо всі витрати несе підприємець. Таке можливо тільки з їхньої доброї волі.

                 Різне :

                Слухали:

                Новіков:   Є  вилика проблема з нелегальним ігровим бізнесом в місті. Пропоную підготувати лист-звернення до міського голови та депутатів, поліції, прокуратури, щоб обмежили час їх роботи.

Голосували: «за» - одноголосно                   

                       «проти» -  --                            

                       «утрималось» -  --     

           Мороз :  Пропоную запросити прокурора на засідання для надання  інформації по даному питанню та        іншим резонансним справам. А також пропоную розпочати рух  по наповненню бюджету за рахунок встановлення неплатників податків за земельні ділянки.

            Больбот :  Така комісія з числа депутатів вже є. Можливо долучитися до неї.

            Надійшла пропозиція делегувати до даної комісії наступних членів ГР:

             Мороз О.О., Масько Л.Т., Щербаков Р.А., Савченко В.В.

 

            Голосували: «за» - одноголосно                

                       «проти» -  --                            

                       «утрималось» -  --     

 

Тютюнник Л.С.  подякувала за плідну роботу. Наступне засідання Громадської ради відбудеться 25.03.2016 року

 

 

 

 

  Голова:                                (Тютюнник Л.С.)

                                                                                                                            

                                                         

 

 

                                                                Секретар:                             (Погребняк О.А.)

 

 

 

 

 

 

 

 


Відбулося засідання Громадської ради

20 червня  відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді. Провів його голова Громадської ради Петро Гузь. У роботі взяли участь керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко, керівники управлінь і відділів  виконавчого комітету Лубенської міської ради, громадськість, засоби масової інформації.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради у новій редакції

Проект                                                                         

 

УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження переліку адміністративних

послуг, які надаються через Центр надання

адміністративних послуг Лубенської міської

ради у новій редакції

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Указу Президента України від 3 липня 2009 року № 508/2009 «Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг», рішення  міської ради від 2 серпня 2013 року « Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у новій редакції», з метою забезпечення відкритості та доступності інформації щодо порядку надання адміністративних послуг, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада   в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради у новій редакції (додається).

2. Центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради   (Гайдай Н.І.) здійснити заходи щодо оприлюднення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради.

3.Управлінням, відділам, службам виконавчого комітету Лубенської міської ради, які є суб’єктами надання адміністративних послуг розробити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг до вище зазначеного переліку адміністративних послуг.

4. Рішення  міської ради від 14 червня 2013 року «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Палигу Ю.В., постійну депутатську комісію з питань підприємницької діяльності в приватному секторі економіки.

 

З додатком рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Лубенської міської ради web: http://lubnyrada.com.ua в розділі «Документи».

 

Міський голова                                                                         О.П.Грицаєнко                                               Додаток

до рішення

Лубенської міської ради

 

 

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради у новій редакції№ п/п

Суб’єкт надання адміністративної послуги

Назва адміністративної послуги

Нормативно-правові акти відповідно до яких надається послуга, визначається порядок, умови і розмір плати за її надання

Розмір плати за надання адміністративної послуги

1.

Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради

 

Видача дозволу на проведення орендарем невід’ємних поліпшень орендованого  майна

- Закон України «Про оренду державного та комунального майна»;

- Наказ Фонду державного майна України від 03.10.2006 р. № 1523 «Про затвердження порядку надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого державного майна».

Безкоштовно

2.

Відділ комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача дозволу на проведення земляних робіт

Рішення Лубенської міської ради від 25.05.2001 р. «Про поліпшення санітарного стану та удосконалення Правил благоустрою та утримання території м. Лубни» (додаток  № 2).

Оплата за дозвіл на земляні роботи здійснюється на основі рахунку та становить:

1 неоподаткований мінімум доходу громадян (17 грн.) для підприємств, організації, установ різної форми власності та 0,1 - для громадян індивідуального житлового сектору за виконання земляних робіт по прокладенню комунікацій.

2 неоподаткованих  мінімумів доходу громадян для підприємств, організації, установ різної форми власності  та 1 неоподаткований мінімум для громадян індивідуального житлового сектору за право проведення земляних робіт на будівництво.

3.

Виконавчий комітет Лубенської міської ради (підготовку проекту рішення здійснює відділ комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Взяття громадян на квартирний облік за місцем проживання та зняття з обліку

Житловий Кодекс Української РСР, Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Безкоштовно

4.

Відділ комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради

Внесення змін в облікову справу громадян, які перебувають на квартирному обліку при міськвиконкомі за місцем проживання

Житловий Кодекс Української РСР, Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Безкоштовно

5.

Відділ комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання довідки про перебування на квартирному обліку при міськвиконкомі

Житловий Кодекс Української РСР, Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Безкоштовно

6.

Виконавчий комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює відділ комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Надання жилих приміщень громадянам,які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при міськвиконкомі (у порядку черговості при наявності вільних жилих приміщень)

Житловий Кодекс Української РСР, Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Безкоштовно

7.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача посвідчень інвалідам з дитинства та особам, що не мають права на пенсію, та інвалідам

Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства, та дітям-інвалідам»;

Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Безкоштовно

8.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Встановлення статусу «Дитина війни»

 Закон України «Про соціальний захист дітей війни»; Положення про Єдиний державний  автоматизований реєстр осіб, які мають право на  пільги, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117;      Наказ Міністерства праці та соціальної політики України «Про порядок посвідчення права особи на пільги відповідно до Закону України «Про соціальний статус дітей війни»  від 05.04.2006 р. № 107.

Безкоштовно

9.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання статусу «Ветеранів війни»

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

 Постанова Кабінету Міністрів України

№ 302 «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни».

Безкоштовно

10.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання статусу «Ветеран праці»

Положення про порядок видачі посвідчення і нагрудного знака «Ветеран праці» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.1994 р. № 521.

Безкоштовно

11.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання статусу «Жертв нацистських переслідувань»

Постанови КМУ № 1467 «Про порядок виготовлення та видачу посвідчень, листів талонів на право одержання пільгових проїзних документів (квитків) жертвам нацистських переслідувань».

Безкоштовно

12.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Призначення компенсації на придбання твердого та рідкого побутового палива особам, які мають право на пільги

Постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 77 «Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам», від 23 квітня 2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», від 27 червня 2012 року № 608 «Про забезпечення твердим пічним побутовим паливом осіб, які мають право на його отримання згідно із статтею 48 Гірничого закону України»

Безкоштовно

13.

 

Призначення компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

Безкоштовно

14.

 

Призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам

Закон України «Про призначення та виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам», Постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2005 року № 261 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд»

Безкоштовно

15.

 

Призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом групи або за особою, яка досягла  80-ти річного віку

Пункт 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 року № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян»

Безкоштовно

16.

 

Призначення та виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Постанови Кабінету Міністрів України « Про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня»

Безкоштовно

17.

 

Призначення та виплати державної соціальної допомоги на догляд

Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам» від 18.05.2004 р. №1727-IV, Постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2005 року № 261 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд»

Безкоштовно

18.

 

Надання послуги з призначення компенсаційних виплат громадянам. які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Постанова Кабінету Міністрів України   від 26.07.1996 р.   N 836 «Про компенсаційні виплати особам, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи»

 

Безкоштовно

19.

 

Надання послуги з призначення та виплати грошової компенсації вартості санітарно-курортного лікування деяким категоріям громадян

Постанова КМУ від 17.06.2004 р. № 785 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян», постанова КМУ від 07.02.2007 р. № 150 «Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування»

Безкоштовно

20.

 

Призначення державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям

Закон України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» від 22.03.2002 р.

№ 2334-III, Постанова Кабінету Міністрів України « Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми» від 27.12.2001 р. № 1751

Безкоштовно

21.

 

Призначення державної соціальної допомоги по вагітності і пологах

Закон України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» від 22.03.2002 р.

№ 2334-III, Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми» від 27.12.2001 р. № 1751

Безкоштовно

22.

 

Призначення державної соціальної допомоги по догляду за дитиною до 3-х річного віку

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми» від 27.12.2001 р. № 1751

Безкоштовно

23.

 

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Закон України «Про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 р.№1768- III, Постанова Кабінету Міністрів України « Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям» від 24.02.2003 р. № 250

Безкоштовно

24.

 

Призначення державної соціальної допомоги  інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

 Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»від 16.11.2000 р. № 2109-III, наказ Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Міністерства охорони здоров’я України від  30.04.2002 р. № 226/293/169 « Про Порядок надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам»

Безкоштовно

25.

 

Призначення державної соціальної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливість утримувати дитину або місце проживання яких невідоме

Постанова Кабінету Міністрів України « Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме» від 22.02.2006 р. № 189

Безкоштовно

26.

 

Призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

Постанова Кабінету Міністрів України « Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» від 21.10.1995 року № 848 із змінами та доповненнями

Безкоштовно

27.

Відділ торгівлі, громадського харчування та сфери побуту виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача дозволу на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів у певних місцях торгівлі в місті

- Тимчасовий порядок видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового,  алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від

13.05.1996 р. № 493;

- Рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради від 28.01.2009 «Про видачу дозволу на продаж алкогольних напоїв та тютюнових  виробів  у певних місцях торгівлі в місті».

Безкоштовно

28.

Відділ торгівлі, громадського харчування та сфери побуту виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача довідки  про право фізичної особи на отримання доходу від податкового   агента   без  утримання  податку

- Закон України «Про податок з  доходів фізичних  осіб»;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р.  № 1063 «Про затвердження Порядку видачі довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без утримання податку та її форми» (зі змінами);

- Наказ Державної податкової адміністрації  від 21.12. 2010 р. № 975 «Про затвердження Порядку видачі  довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового  агента без утримання податку та її форми».

Безкоштовно

29.

Виконавчий  комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює відділ торгівлі, громадського харчування та сфери побуту виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Видача документу про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг

 

 

 

 

 

 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

 Земельний кодекс України;

 Порядок провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833;

Правила побутового обслуговування населення, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1994 р. № 313 (зі змінами);

 Правила роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджені наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. № 291 (зі змінами);

Правила роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджені наказом Міністерства зовнішніх економічних зв´язків і торгівлі України від 08.07.1996 р.

№ 369 (зі змінами);  Правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 р. № 854 (зі змінами);

Правила роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджені наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. № 218 (зі змінами); 

 Правила торгівлі на ринках міста Лубен, затверджені рішенням 19 сесії Лубенської міської ради  шостого скликання від 20.01.2012 р.

Безкоштовно

30.

Виконавчий  комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Видача дозволу на здійснення правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей

Рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради від 08.08.2007 р. № 230 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради»;  Цивільний кодекс України; Сімейний кодекс України; Закон України «Про основи соціального захисту бездомних і безпритульних дітей».

Безкоштовно

31.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та доцільність поновлення батьківських прав

Цивільний кодекс України, Сімейний кодекс України, Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Закону України «Про основи соціального захисту бездомних і безпритульних дітей», Загальнодержавна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

 

Безкоштовно

32.

Виконавчий комітет Лубенської міської ради  (підготовку проекту рішення здійснює служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Встановлення опіки (піклування) над малолітніми (неповнолітніми) дітьми та майном

Сімейний кодекс України, Закону України, Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»

Безкоштовно

33.

 

Влаштування дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування до прийомної сім’ї/дитячого будинку сімейного типу

Загальнодержавна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року, Положення про будинок сімейного типу затверджене КАМУ від 26.04.2002 № 564, Положення про прийомну сім’ю затверджене КАМУ від 26.04.2002 № 565,

 

 

Безкоштовно

34.

 

Видача рішення щодо надання дозволу на зняття грошових коштів з банківського рахунку,що належать малолітній дитині

Цивільний кодекс України, Сімейний кодекс України, Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Закону України «Про основи соціального захисту бездомних і безпритульних дітей», Загальнодержавна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

 

Безкоштовно

35.

 

Видача рішення про дозвіл на укладення угод стосовно житла (майна), право власності на яке або право користування яким мають діти

Цивільний кодекс України, Сімейний кодекс України, Закону України «Про основи соціального захисту бездомних і безпритульних дітей», Загальнодержавна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

 

Безкоштовно

36.

 

Видача рішення про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу автомобіля, право володіння яким мають діти

Цивільний кодекс України, Сімейний кодекс України, Закону України «Про основи соціального захисту бездомних і безпритульних дітей», Загальнодержавна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

Безкоштовно

37.

 

Видача рішення про призначення способів участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо

Сімейний кодекс ст.ст. 150,157,158; Постанова Кабінету Міністрів від 24.03.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини».

Безкоштовно

38.

Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї»  (зі змінами);

Наказ Міністерства  України у справах сім’ї, молоді та спорту № 1947 від 29.06.2010 р. (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.07.2010 р. за № 531/17826) «Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї»;

Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. № 2402-III (зі змінами);

Розпорядження міського голови № 319  від 27.08.2010 р. «Про видачу посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї».

Безкоштовно

39.

Виконавчий  комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Закон України    «Про регулювання містобудівної   діяльності»   ст. 27;

 Наказ   Мінрегіонбуду   № 103  від 05.07.2011р.  «Про затвердження Порядку видачі  будівельного паспорту забудови земельної ділянки».

Безкоштовно

40.

Виконавчий  комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Видача містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

 Наказ   Мінрегіонбуду   №109   від 07.07.2011р. «Про затвердження порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст».

Безкоштовно

41.

Виконавчий  комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами

 Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами»;

 Закон України «Про рекламу»;

Рішення Лубенської міської ради від 21.10.2008 р. «Про правила розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в м. Лубни».

Безкоштовно

42.

Виконавчий  комітет Лубенської міської ради

(підготовку проекту рішення здійснює управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Лубенської міської ради)

Видача паспорту прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності

Наказ Мінрегіонбуду № 244 від 21.10.2011р «Про затвердження Порядку розміщення  тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності»;

 Рішення  26 сесії Лубенської  міської ради від 30.10.2012 р.. «Про затвердження Положення про порядок  розміщення  тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Лубни» .

Безкоштовно

43.

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання довідки особі про володіння державною мовою

Закон України « Про громадянство України», Положення  про управління освіти  виконавчого комітету Лубенської міської ради

 

Безкоштовно

44.

 

Надання довідки про те,що дитина дошкільного віку не відвідує та не стоїть на обліку в ДНЗ

Закон України « Про дошкільну освіту», лист МОН України  від 07.05.2007р. №1/0-263 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку»

Безкоштовно

45.

 

Оформлення та видача Єдиних квитків дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Постанова  Кабінету Міністрів України від 05.04.1994р.№226 « Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та  матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених
батьківського піклування»,  наказ Міністерства освіти України від 19.06.1996р.№226 «Про затвердження  інструкції по виготовленню і правила користування Єдиним квитком для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування»

 

Безкоштовно

46.

 

Надання витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації при управлінні освіти Лубенської міської ради

Наказ міністерства освіти і науки України від 07.07.2004р. №569/38 « Про  затвердження Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим),обласні, районні(міські) психолого-медико - педегогічні комісії

Безкоштовно

47.

Організаційний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Видача витягів з протоколів засідань постійних комісій міської ради

Закон України «Про звернення громадян», ст. ст. 15, 21, Регламент Лубенської міської ради ст. 26, Положення про організаційний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Безкоштовно

48.

 

Видача витягів з протоколів пленарних засідань міської ради

Закон України «Про звернення громадян», ст. ст.15, 21, Регламент Лубенської міської ради розділ 15, Положення про організаційний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Безкоштовно

49.

 

Надання копій рішень міської ради

Закон України «Про звернення громадян», ст. ст.15, 21, підрозділи 11, 13  Регламенту Лубенської міської ради, Положення про організаційний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Безкоштовно

50.

Загальний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання копій рішень виконавчого комітету міської ради

ст.59 п.11 Закону України « Про місцеве самоврядування в України»

Безкоштовно

51.

 

Надання копій розпоряджень міського голови

ст.59 п.11 Закону України « Про місцеве самоврядування в України»

Безкоштовно

52.

Архівний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надання копій та витягів документів

Закон України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», ст. 35 , Закон України «Про звернення громадян»,  ст. ст. 15, 21

Безкоштовно

53.

 

Видача довідок соціально-правового характеру, які надаються населенню та суб’єктам господарювання міста Лубни

Закон України «Про звернення громадян», ст. ст.15, 21, Положення про архівний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Безкоштовно


Аналіз регуляторного впливу

рішення Лубенської міської ради

«Про затвердження переліку адміністративних послуг,

Які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради у новій редакції »

 

Проект рішення Лубенської міської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лубенської міської ради у новій редакції» узагальнює перелік адміністративних послуг.

        

1. Визначення і аналіз проблеми, яку пропонується  вирішити шляхом  державного регулювання.

         Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 затверджено  Тимчасовий порядок надання адміністративних послуг, в яку в свою чергу, було внесено ряд змін, що  викликало необхідність приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Поряд з тим, існує проблема неугрупованності по сферам надання адміністративних послуг, результатом чого є ускладнення процесу отримання таких послуг суб’єктами господарювання, фізичними особами.

 

2. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта.

У зв’язку з запровадженням Центру адміністративних послуг зменшаться витрати часу суб’єкта отримання адміністративних послуг щодо конкретної послуги.

Відповідно відбудеться і зменшення часових витрат посадових осіб, відповідальних за надання адміністративної послуги в частині прийому зазначених заяв, відповідно збільшиться час на підготовку адміністративних актів.

Спрощення процедури надання адміністративних послуг, в свою чергу, є одним із факторів, що впливають на інвестиційну привабливість міста.

 

3. Визначення цілей державного регулювання.

Метою затвердження переліку адміністративних послуг є максимальна відкритість можливостей суб’єктів господарювання у здійсненні господарської діяльності.

 

4. Визначення і оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення  встановлених цілей.

Обраний спосіб досягнення встановлених цілей є єдиним можливим, адже потреба у чіткому визначенні адміністративних послугах є важливою. Затвердження вичерпного переліку адміністративних послуг є єдиною альтернативою визначення всіх адміністративних послуг.

 

5. Опис механізмів і заходів, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми.

Реалізація запропонованого регулювання здійснюватиметься шляхом впровадження наступних заходів:

- надання державним адміністратором вичерпної інформації суб’єкту звернення стосовно адміністративних послуг;

- забезпечення інформування суб’єкта звернення щодо порядку надання адміністративної послуги шляхом розміщення відповідної інформації на інформаційних стендах адміністративного центру та офіційному сайті Лубенської міської ради.

 

6. Обґрунтування  можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта.

Даний проект регуляторного акта мотивує суб’єктів звернення виконувати встановлені  вимоги через такі мотиви, як:

- спрощення процедури отримання адміністративних послуг для суб’єкта звернення;

- відповідність основним принципам державної регуляторної політики.

 

7. Обґрунтування запропонованого строку чинності регуляторного акта.

Строк дії запропонованого проекту регуляторного акта необмежений. При внесенні змін до чинного законодавства, які можуть впливати на дію регуляторного акта, до нього будуть вноситись  відповідні корективи.

 

8. Визначення показників результативності регуляторного акта.

Показниками результативності є:

1. Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, які будуть звертатися за наданням адміністративних послуг.

2. Час, протягом якого буде надаватися адміністративна послуга.

3. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта.

 

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта в разі його прийняття.

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися шляхом аналізу аналітичних та статистичних даних у відповідності до статті 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та передбачає базове, повторне та періодичне відстеження його результативності.

Відстеження результативності регуляторного акта включає:

- виконання заходів з відстеження результативності;

- підготовку та оприлюднення звіту про відстеження результативності.

Строки проведення відстеження результативності регуляторного акта:

- базове відстеження результативності регуляторного акта – до моменту набрання чинності  цим актом;

- повторне відстеження результативності регуляторного акта – не пізніше одного року з дня набрання чинності цим актом;

- періодичне відстеження планується здійснювати один раз на три роки.Керівники

 

 http://lubnyrada.gov.ua/images/stories/1_mg_2094.jpg

 

 

ГРИЦАЄНКО

 

Олександр Петрович

 

Лубенський міський голова


з 09.11.2010 р.

Дата народження

30 вересня 1960 р.

Місце народження

с.Малі Кринки, Глобинського району, Полтавської області

Який вищий навчальний заклад закінчив

Полтавський сільськогосподарський інститут, 1983 р.

Харківський регіональний інститут Національної академії

державного управління при Президентові України, 2002 р.

За фахом

інженер-механік; магістр державної служби

Телефон

7-13-52

 

 


 

КАРПЕЦЬ

Олександр Васильович

секретар Лубенської міської ради

з 29.12.2015р.

Дата народження

4 червня 1968 р.

Місце народження

с.Чернівці, Лубенського району, Полтавської області

Який вищий навчальний заклад закінчив

Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка, 1996 р.

За фахом

учитель фізичної культури

Телефон7-13-30

 

 

 

 

ДІДЕНКО

Олександр Григорович

 

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради


Дата народження

11 березня 1966р.

Місце народження

м.Лубни

Який вищий навчальний заклад закінчив

Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка, 1990р.

За фахом

Загальнотехнічні дисципліни і праця

Телефон


 

 

 

 

КОМАРОВА

Маргарита Феліксівна

 

керуюча справами виконавчого комітету

Лубенської міської ради

з 05.01.2016 р.

Дата народження

13 липня 1967 р.

Місце народження

м. Свободний, Амурської області, Російська Федерація

Який вищий навчальний заклад закінчив

Черкаський педагогічний інститут, 1992р.

Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького

За фахом

учитель російської мови та літератури; управління навчальним закладом

Телефон

7-27-22

 

ЛАЙКИ ЛУБЕНЦЯ ВАСИЛЯ ТОВКАЧА -- ОДНІ З КРАЩИХ!

       Чотирилапі вихованці лубенського мисливця Василя Товкача  вже неодноразово ставали переможцями на змаганнях і виставках та були кращими серед своїх ровесників. А нещодавно команда «Мисливець» взяла участь  у російських змаганнях по ведмедю під Москвою (селище Селегер) і теж успішно там виступила. Собаки Ред і Унга оцінені дипломами ІІ ступеню у парі, а Ункас ІІІ ступеню по ведмедю наодинці.

Сторінка 399 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua