З апаратної наради

    17 травня у приміщенні міської ради відбулася чергова апаратна нарада з керівниками підприємств та установ міста, яку провів міський голова Василь Коряк. На нараді обговорено ряд першочергових питань життєдіяльності міста.

     За клопотанням спеціаліста підрозділу по роботі з оганами самоорганізації населення Тетяни Гусинської міський голова подякував громадському активу міста за допомогу мікрорайону № 6 у встановленні пам’ятного знаку героям-землякам "Ніхто не забутий, ніщо не забуто", який відкрито напередодні Дня Перемоги по вулиці Кононівській.

"Афганістан болить в моїй душі..."

        15 травня 1988 року відповідно до Женевської угоди почався перший етап виводу військ із Афганістану. Останній, другий, етап закінчився 15 лютого 1989 року.

15 лютого воїни-інтернаціоналісти України відзначають на державному рівні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ініціатором якого виступила Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Відбулася сесія міської ради

   14 травня 2010 року відбулася п’ятдесят третя сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

- "Про бюджет міста на 2010 рік";

- "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Лубен на 2010 рік";

- "Про схвалення проекту "Запровадження системи розподільчого збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів міста Лубен".

14 травня 2010 року - сесія міської ради

У відповідності зі ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 14 травня 2010 року о 10.00 годині в залі засідань міськвиконкому скликається чергова п'ятдесят третя сесія міської ради п'ятого скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

До 65-річчя Великої Перемоги

“Лубенщину” – учасникам війни

Дорогі учасники Великої Вітчизняної війни! До­земний уклін і безмежна вдячність вам за урятовану землю від фашизму. І нині вітер Вічний вогонь гортає. І печаль, і пісні, і сміх… Всіх полеглих ніхто не знає, - поминають – усіх.

Ми пам’ятаємо тих, хто залишився на полі бою, по­мер від ран. Ми дбаємо про вас, живих творців перемоги. Серед них і журналісти газети «Лубен­щина» Петро Андрійович Гелюн, Олексій Олексійович Шевченко, Андрій Минович Ріпка, вони загинули за нинішній мир і щастя на землі. Вічна їм слава!

Колектив редакції газети «Лубенщина», готуючи гідну зустріч 65-річчю Великої Перемоги, підносить вам, дорогі захисники і визволителі, дарунок: місячник пільгової передплати на нашу газету з 15 квітня по 15 травня.

Пільгова передплата на місяць 5 гривень.

Дорогі ветерани! Вас чекають у всіх поштових відділеннях міста і району. При собі мати посвідчення учасника Великої Вітчизняної війни.

КОЛЕКТИВ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЛУБЕНЩИНА».

Діалог з міським головою

Шановні лубенці!

Запрошую вас до діалогу.  Ви можете задати запитання, на які швидко отримаєте відповіді в цій рубриці, або залишити пропозиції, як зробити життя в нашому місті кращим.

З повагою,

міський голова Олександр Грицаєнко


Не забувайте перевіряти димоходи та вентиляційні канали!

З настанням холодів особливої актуальності набуває питання придатності до експлуатації димоходів та вентиляційних каналів в газифікованих житлових приміщеннях. Справність димоходів та витяжних каналів при роботі газового обладнання — фактор, який споживачі часто ігнорують. Проте, нехтування правилами безпеки, в цьому випадку, може призвести навіть до смертельного отруєння чадним газом.

Перевірки можуть проводити тільки спеціалізовані організації.

Питання перевірки димових та вентиляційних каналів житлових будинків, де використовуються газові прилади (газова плита, водонагрівач або опалювальний апарат) з відведенням продуктів згорання в димохід — вкрай актуальне, адже від того, наскільки справно продукти згорання природного газу виводяться з оселі, залежить здоров’я та навіть життя людей. Тому нехтувати такими заходами не можна в жодному разі.

Перевірка та прочищення димових та вентиляційних каналів виконується спеціалізованими організаціями, які мають відповідний дозвіл на виконання цих робіт. Дозвіл на виконання подібних робіт видає Державна служба України з питань праці.

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів житлових та громадських будинків оформлюється актом, в якому вказується, чи відповідають показники Державним будівельним нормам.

Згідно п. 6.2 Правил безпеки систем газопостачання України при перевірці димових і вентиляційних каналів визначають:

- відповідність конструкції і використаних матеріалів вимогам проектної документації;

- прохідність каналів (відсутність засмічення і наявність тяги);

- герметичність;

- відокремленість;

- наявність і справність протипожежних розсічок від горючих конструкцій;

- наявність поблизу оголовків встановлених приладів, обладнання у зоні вітрового підпору, що заважає належному повітрообміну;

- справність та правильність розташування оголовку димоходу відносно даху і розташованих поблизу споруд і дерев з урахуванням зони вітрового підпору;

- відсутність сажі і смоли - на внутрішніх поверхнях і тріщин - на зовнішніх.

Тобто, це той обсяг робіт, який дає споживачу впевненість, що його димовентиляційні конструкції справні і користуватися газовими приладами можна. Перевіряючий має надати один примірник відповідного акту замовнику (споживачу), другий - газорозподільному підприємству.

У разі виявлення представником спецорганізації будь-якої несправності каналів, споживачу під розписку видається попередження про небезпечність користування газовими приладами. Також складається акт перевірки, який терміново передається до газового господарства для вжиття відповідних заходів щодо відключення газових приладів.

У разі відсутності акту ДВК або отриманні акту з негативним висновком, газорозподільча компанія вправі ініціювати відключення споживачів від газопостачання, адже ця ситуація розцінюється як порушення правил, що загрожує виникненням аварійної ситуації з непередбачуваними наслідками.

Перевіряти димоходи варто не рідше одного разу на рік.

Між тим, перевірку димоходів та витяжних систем необхідно виконувати регулярно. Періодичній перевірці і прочищенню не рідше разу на рік підлягають димоходи опалювальних печей, ємнісних водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно. Бажано робити це перед початком опалювального сезону. Прилади, які працюють цілий рік, бажано обстежувати двічі на рік (навесні та восени).

Правилами безпеки систем газопостачання передбачено, що безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів житлових та громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар). Якщо це ЖЕО, то ця послуга зазвичай включена до переліку тих, за які споживач сплачує. Якщо будинок має іншу форму власності (ОСББ, ЖЕП, ЖБК тощо) цим питанням займається голова об’єднання співвласників будинку.

В будинках, які належать громадянам на правах особистої власності, господар має право самостійно перевіряти, прочищати димоходи і вентиляційні канали, але за умови, що він пройшов інструктаж і отримав пам'ятку в організації житлово-комунального господарства. Щоб вчасно запобігти обмерзанню і закупорці оголовків димоходів в зимовий період, домовласник зобов'язаний оглядати їх не рідше одного разу на місяць.

 

 


Управління соціального захисту населення виконавчого комітету повідомляє про проведення конкурсу соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету повідомляє про проведення конкурсу соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів» (догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних). Кінцевий термін подання конкурсної документації: 07 вересня 2020 року до 17.00 год.

Про припинення розподілу природного газу 13.05.2020р.

Із причин проведення ремонтно-профілактичних робіт на газорозподільчих станціях Лубенського ЛВУМГ, буде припинено розподіл природного газу на м. Лубни 13 травня 2020р. із 05.00 ранку до 18:00.

Після завершення робіт розподіл природного газу буде поновлено.

До уваги Білана Владислава Миколайовича 13.02.1999 р.н.!


Шановний Владиславе Миколайовичу!

Вам необхідно з’явитися до служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Я.Мудрого,33, стосовно питання потреби в придбанні житла.


Сторінка 397 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua