У Всеукраїнському конкурсі перемогла лубенка

     На апаратній нараді у міській раді чергове відзначення найкращих громадян нашого міста. Юна студентка Лубенського фінансово-економічного коледжу Вікторія Наказненко здобула перше місце у Всеукраїнському конкурсі інформаційних технологій в обліку.

Шановні працівники медичних закладів!

   Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

    Ви обрали найгуманнішу і найпотрібнішу людям професію. Вам довірено найцінніше – життя та здоров’я людей.

    Дякую вам за самовіддану працю, душевне тепло, увагу, яку ви надаєте людям, порятунок від недуги та страждань.

    Бажаю вам в роботі наснаги, в сім’ї  - тепла й любові, в колі друзів - поваги та взаєморозуміння, в житті - здійснення мрій.

    Нехай кожен ваш день наповниться радістю, щастям і достатком.

                                             Міський голова Василь Коряк

Із сесії міської ради

    16 червня 2010 року відбулася позачергова п’ятдесят п’ята сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

Чемпіонат Європи: шість нагород лубенців

    Нещодавно на міській нараді мер міста Василь Коряк привітав лубенських важкоатлетів з черговими нагородами вищого ґатунку і побажав їм подальших перемог. Пауерліфтингісти отримали від міського голови грошові винагороди та подарунки.

Із сесії міської ради

     11 червня 2010 року вiдбулася позачергова п’ятдесят четверта сесiя Лубенської мiської ради п’ятого скликання, на якiй прийнято такi основнi рiшення:

Найактивніші юні читачі

     10 червня 2010 року відбулася чергова зустріч міського голови Коряка Василя Васильовича з найактивнішими юними читачами, за підсумком першого кварталу цього року.
    Діти нашого міста, їх здоров’я, навчання та відпочинок – головне питання у діяльності міської влади. Лубенці вже звикають до гарних, нещодавно відремонтованих приміщень шкіл, дитячого відділення лікарні, дитячої бібліотеки. Приміщення бібліотека для дітей, після капітального ремонту, приваблює юних читачів не тільки казковою красою, а й новими поповненнями книг.

Лубни спортивні

    1-го червня юні спортсмени Лубен та їх наставники зібралися у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» для підведення підсумків напруженої роботи у спортивних секціях, командах, участі у змаганнях різних рівнів - міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних.

1 червня - День захисту дітей

    У перший лiтнiй день в Україні, як i у всьому світі, вiдзначають добре i радiсне свято - День захисту дiтей. Дитинство - це чудова пора сподiвань на прекрасне життя та здiйснення мрiй.

    У нашому місті також святкують цей день. У приміщенні дитячої музичної школи відбувся святковий концерт "Мiсiя честi, любовi, добра", за участю найменших мешканців Лубен.

Випускники 2010 року

 

    Традиційно, отримання атестатів про повну загальну середню освіту – загальноміське свято в Лубнах. Тож, 29 травня о 19.00 годині, мешканці поспішали на головні площі міста – Ярмаркову та Володимирський майдан, щоб насолодитися дійством,  до якого готувалися наші випускники одинадцять років.

Свято Останнього дзвоника

    Цього свята немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців в шкільній країні.

Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям

     26 травня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося вручення нагород кращим із кращих освітянам міста та їх вихованцям – переможцям олімпіад,  конкурсів та змагань, відмінникам навчання.

Сторінка 396 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua