Оновлено приміщення дитячого садочка "Берізка"

    5 серпня в Лубенському дошкільному навчальному закладі №9 «Берізка» відбулося урочисте відкриття оновлених приміщень пральні та харчоблоку. Ремонтні роботи на цих об’єктах тривали упродовж місяця: демонтаж старого обладнання, заміна мереж електро-, водо-, теплопостачання та водовідведення, віконних та дверних блоків, облицювання кахлем стін та підлоги, встановлення нової сантехніки, електроплит, пральних машин тощо.

    Шановні працівники будівельної галузі!

     Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

    Завдяки вашим зусиллям та наполегливій праці, навіть за складних економічних умов,  місто будується, красивішає на радість лубенцям. За це вам щира вдячність!

     Бажаю успіхів та натхнення у здобутті нових будівельних вершин, міцного здоров’я, щастя, достатку.

                                               Міський голова Василь Коряк

Подяка за допомогу

    4 серпня міський голова Коряк Василь Васильович відзначив роботу приватного підприємця-перевізника Боженка Петра Григоровича. Крім сумлінного виконання своїх зобов’язань Петро Григорович посильно допомагає місту. 19-20 червня цього року для поїздки делегації працівників дитячих дошкільних закладів міста у Ізмаїл Одеської області він надав безкоштовно автобус на 50 місць.

     Міський голова нагородив Петра Григоровича грамотою та подарунком і висловив вдячність за надану допомогу.

Житлові субсидії стануть доступнішими

Василь КОРЯК,

міський голова, заслужений юрист України

У зв’язку з прийняттям уря­дом країни рішення про підви­щення соціальних гарантій для сімей по сплаті житлово-кому­нальних послуг з серпня 2010 року житлові субсидії для громадян стануть доступнішими.

Під наглядом рятувальників

    Неймовірна спека цього літа щоденно приводить до красуні-річки Сули багато лубенців.

    Незважаючи на те, що Сула за останні роки обміліла – ризиків зіпсувати собі відпочинок вистачає: перегріті на палючому сонці діти та дорослі ризикують отримати тепловий удар чи опік, є ризик поранитися будь-яким предметом на березі або сміттям, залишеним такими ж відпочивальниками, та й дно річки може бути із небезпечним «сюрпризом».

 

 

Договір про співпрацю. Асканія-Нова

     У червні 2010 року міський голова Лубен Василь Васильович Коряк особисто відвідав Асканію-Нову. Адже, направити за кількасот кілометрів делегацію лубенців – дуже відповідальне рішення. Тож впевнившись у гостинності заповідного краю, було підписано договір про співпрацю між керівництвом міста Лубни та смт Асканія-Нова Чаплинського району Херсонської області.

Із сесії міської ради

27 липня 2010 року відбулася позачергова п'ятдесят сьома сесія Лубенської міської ради п'ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2010 року.

Договір про співпрацю. Камизякський район, Астраханська область, Російська Федерація.

    В місті Камизяк у липні 2010 року підписано договір про співпрацю між виконавчим комітетом Лубенської міської ради (Полтавська обл., Україна) в особі міського голови Василя Коряка та адміністрацією Камизякського району (Астраханська обл., Російська Федерація) в особі глави адміністрації Ігоря Мартинова.

"Родослав" на відпочинку в Березоточі

    23 липня 2010 року маленький куточок Лубен – будинок відпочинку на околиці села Березоточа Лубенського району зустрічав чергових гостей. За запрошенням міського голови Коряка Василя Васильовича відпочити три дні на березі річки Сули прибули учасники аматорського народного хору «Родослав» Лубенського міського будинку культури.

Віктор Мішалов в Лубнах

    23 липня у Лубнах у приміщенні дитячої музичної школи відбувся концерт заслуженого артиста України Віктора Мішалова - «Шляхами кобзарів».

     Лубенці зачаровано слухали неймовірно талановитого кобзаря. В репертуарі Мішалова українські народні пісні, пісні та думи кобзарів, а також авторські твори.

День проголошення суверенітету України

    16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР проголосила «державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах» - це був перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

     Я твердо вірю, що плідна праця нашої громади, її трудові здобутки у економічному зростанні України, утвердженні засад демократизму та соціальної справедливості забезпечать щасливе майбутнє поколінням, які живуть і зростають у незалежній, суверенній державі.

    Шановні земляки! Вітаю вас з 20-ю річницею цієї визначної історичної події!

    Бажаю процвітання і достатку нашій державі, миру і злагоди у спільному українському домі. Всім нам  сил і наснаги до нових звершень у такій нелегкій, але благородній справі, як служіння своєму краю.
                                                                   Міський голова  Василь Коряк

Сторінка 394 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua