Лубенська команда КВН - срібний призер

Лубенські команди КВН «Кадри» загальноосвітньої школи №1 та «Дрозди» лісотехнічного коледжу нещодавно повернулися із Одеси срібними призерами фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2010», а Ярослав Іщенко, капітан команди «Кадри», переміг та отримав диплом в номінації «кращий актор».

Бібліотекарів Лубен вітали з професійним святом

30 вересня бібліотекарі міста Лубни відзначали Всеукраїнський день бібліотек. Працівників міських бібліотек щиро привітав із професійним святом міський голова Коряк Василь Васильович.

Стоматологічна поліклініка - ювіляр

Нещодавно Лубенська міська комунальна стоматологічна поліклініка відсвяткувала 30-ліття від дня її заснування.

Очолює стоматологічну поліклініку відомий всім лубенцям досвідчений лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії Співак Олексій Миколайович.

Чергова перемога лубенців

28 вересня міський голова Коряк Василь Васильович привітав лубенську команду волейболістів з перемогою в VI  обласній Спартакіаді серед ветеранів фізичної культури і спорту Полтавщини «Спорт для всіх – радість життя».

Житло для тих, хто працює

24 вересня у приміщенні міської ради 31-а сім’я лубенців – вчителів та лікарів – отримали ордери на житлову площу в Лубенському житлово-будівельному кооперативі «Вікторія». Вручив ордери мер міста Лубен Коряк Василь Васильович.

Юні літератори Лубен

    В рамках святкових заходів до Дня міста 16 вересня 2010 року в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбувся заключний етап літературно-мистецького конкурсу «Усе починається з мами», організатори якого відділ у справах сім’ї та молоді та відділ культури та мистецтв.

ДО ДНЯ МІСТА

П Л А Н

проведення загальноміських заходів, присвячених

1022-й річниці міста Лубни та 67-й річниці

визволення його від німецько-фашистських загарбників

17-19  вересня 2010 року

ЗОШ №4 - на старті нового навчального року

Протягом двох останніх років педагогічний колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 працює над вирішенням навчально-виховної проблеми "Пошук ефективних шляхів реалiзацiї потенціалу учнів. Удосконалення роботи з обдарованими дітьми".

Подяка лубенцям за активну громадську діяльність

    13 вересня на черговій нараді керівників міста у міській раді відзначено нагородами лубенців, які взяли участь у підготовці освітніх закладів міста до 2010-2011 навчального року.

    Міський голова Коряк Василь Васильович подякував за посильну допомогу у відновленні закладів освіти міста та вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Перемога у Болгарії

    З 22 по 29 серпня у місті Кранево у Болгарії відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Славянський венец». Вже п'ятий рік поспіль болгарське Причорномор’я радо зустрічає та об'єднує обдарованих виконавців, які представляють різні країни й культури. У цьому році сюди прибули делегати із Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Якутії, Естонії та ін. Серед колективів, які представляли Україну, був і Зразковий колектив естрадного танцю «Глорія»  (керівник Тетяна Супрун), що працює при Лубенському міському будинку культури.

Сторінка 392 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua