«Мова моя калинова» : книжкова виставка у бібліотеці для дітей

До Дня української писемності та мови у міській бібліотеці для дітей презентовано тематичну літературу для наймолодшого читача. Книжкова виставка містить цікаві матеріали з української топоніміки, фразеології, лексики, поради, що допоможуть розібратися у складних випадках правопису.

На позачерговій комісії ТЕБ, НС та БЖДН прийнято рішення про запровадження на території м. Лубни "червоної" зони

9 листопада у приміщенні виконкому відбулося засідання  міської комісії ТЕБ, НС та БЖДН, де було прийнято рішення про запровадження на території Лубен «червоної» зони.

Відповідно до прийнятих рішень, комісією були надані протокольні доручення управлінням та відділам виконкому щодо забезпечення виконання карантинних заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Міська бібліотека отримала нові книги

   Нещодавно фонди міської бібліотеки для дорослих ім. В.Леонтовича поповнились новими книгами, які придбані за кошти міського бюджету, враховуючи запити користувачів.

«Мова - душа народу": виставка у міській бібліотеці

 Напередодні Дня української писемності та мови міська бібліотека для дорослих імені В.Леонтовича  організувала виставку словників  «Мова - душа народу.   На ній представлені різні види словників: двомовні, тлумачні, орфографічні, фразеологічні, синонімічні, іншомовних слів, галузеві. Проте, презентовані матеріали є лише частиною довідкових видань з фондів бібліотеки.

«Разом проти COVID -19»

На Лубенщині розпочалася нова інформаційна кампанія на підтримку літніх людей в умовах пандемії «Разом проти COVID -19».  Розпочала кампанію громадська організація «Твій Світ» за фінансового сприяння мінігранту Проєкту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом. У місті Лубни та Гребінка мешканці бачитимуть постери із соціальною рекламою та повідомленням, які перенаправлятимуть на сторінку з інформацією про можливості доєднатися до волонтерських ініціатив проти коронавірусу.

«Осіннє рандеву» з художником Віктором Бабенком

29 жовтня у галереї образотворчого мистецтва відбулося відкриття персональної виставки художника Віктора Бабенка. Самобутній митець представив свої багатогранні роботи (художня скульптура, художня ліпнина, живопис та декоративно- прикладне мистецтво )   у двох виставкових залах.

Звичайні будні КПф «Лубниміськсвітло»

Комунальні підприємства міста продовжують планові роботи з ремонту та реконструкції комунікаційних мереж міста. Днями КПф «Лубниміськсвітло» закінчило ремонт світлофорних об’єктів на вулицях Лубен.

Привітали працівників соціальної сфери Лубен

29 жовтня, у  переддні професійного свята, кращих працівників соціальної сфери вітали у міській раді, відзначивши  грамотами Департаменту соціального захисту ОДА  та виконавчого комітету.

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. За офіційними даними, тільки в державній соціальній сфері працює понад 40 тисяч соціальних працівників.

Шановні лубенці, підтримайте ініціативи школярів нашого міста

Школярами загальноосвітніх шкіл I-III ступенів № 6 та № 10 та № 7         м. Лубен було подано 4 проєкти на конкурс "Шкільний громадський бюджет Полтавської області ", оголошений Полтавською обласною радою.

Переможці конкурсу визначатимуться за результатами відкритого громадського голосування,  яке здійснюється лише в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», електронного цифрового підпису або інших методів ідентифікації особи. Одна особа (будь-який мешканець(ка) Полтавської області, якому(ій) вже виповнилось 14 років може проголосувати не більше, ніж за три різні проєкти шкільного громадського бюджету.

У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня громада Лубен відзначила 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників у Другій світовій війні. Цього ранку об 11 годині відбулося  покладання квітів до Вічного вогню, що на площі Слави.

Соціальні служби міста продовжують надавати допомогу родинам з дітьми

Із 26 по 28 жовтня службою у справах дітей спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту закуплено та вручено 92 продуктових набори та захисні маски (придбані за рахунок коштів міського бюджету) для підтримки сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах карантину.

Сторінка 3 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua