ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» оголошує конкурс дитячого малюнку «Чорні крила біди»

Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля», спільно з Благодійним фондом «Центр суспільних ініціатив», за підтримки Лубенської міської ради у Полтавській області, прийняли рішення провести в рамках ІІІ-го Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні «Пам’ять Чорнобиля» конкурс дитячого малюнку «Чорні крила біди».

До участі в конкурсі запрошуються діти вікових категорій: молодшої групи з 6-12 років та старшої групи 13-18 років, взяти участь у конкурсі малюнку на чорнобильську тематику. Роботи приймаються до 14 грудня 2020 р. включно.

Укотре нагадуємо про правила пожежної безпеки у побуті!

В осінньо-зимовий період значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше - до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки.

Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Служба у справах дітей інформує

         13 листопада проведено черговий рейд по сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Соціально-економічні труднощі у країні, карантинні заходи, пов’язані з поширенням COVID-19, негативно вплинули на виховну спроможність сімей з дітьми.

Проведено позачергове засідання міської комісії ТЕБ, НС та БЖДН

    13 листопада під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення на якому було розглянуто одне питання.

У міській раді привітали працівників сільського господарства

13 листопада у приміщенні виконкому відбулися невеликі урочистості до Дня працівників сільського господарства.  Представників фермерських господарств громади привітав міський голова Олександр Грицаєнко. Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень.

Урочистості відбулися за присутності  тісного кола представників сільських господарств різних форм власності, оскільки у Лубнах, як і в усіх містах України, запроваджені карантинні обмеження.

Увага! Карантин вихідного дня!

Кабінетом Міністрів України 11.11.2020 року прийнято постанову № 1100 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Мінстрів України від 22.07.2020 року № 641» якою скасовується адаптивний карантин з поділом на зони і вводиться загальнонаціональний карантин вихідного дня.

Допомога літнім людям під час пандемії COVID-19

           Днями мобільною волонтерською бригадою нашого міста було здійснено соціальні візити до осіб похилого віку. Такі можливості для людей старшого віку відкриває проєкт «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID - 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області», за фінансового сприяння мінігранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Новий візит голови Полтавської ОДА та народного депутата до Лубен

Цього тижня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та народний депутат України Анастасія Ляшенко знову відвідали один із стратегічних об’єктів -  КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування», де триває реконструкція приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету, що переобладнується під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги .

"Гаряча пора" - звичний режим роботи для КП "Лубни-водоканал"

КП "Лубни-водоканал" продовжує інформувати про обсяги та хід планових і позапланових робіт, що проводяться на різних об’єктах нашого міста. Працівники багатьох відділів даного підприємства, цілі бригади фахівців об’єднують зусилля для своєчасного ремонту, відновлення та функціонування мереж водоканалу.

Офіційні результати місцевих виборів 2020

       На підставі протоколу Лубенської міської територіальної виборчої комісії від 4 листопада 2020 року про Результати виборів Лубенського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі під час проведення виборів 25 жовтня 2020 року та відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 85, керуючись пунктом 9 частини шостої статті 25 Закону України "Про місцеві вибори", Лубенська міська територіальна  виборча комісія постановляє:

Увага! Додаткові протиепідемічні заходи "червоного" рівня у м. Лубни

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства з 1 серпня на території України введено адаптивний карантин.

Відповідно до постанови уряду, залежно від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону, встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рівень епідемічної небезпеки встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, від 6 листопада 2020 року № 41 на всій території Полтавської області та зокрема у м. Лубни встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

Сторінка 2 з 399

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua