1 вересня у школах Лубен

Головна статті
1 вересня у школах Лубен
ЗОШ №2
ЗОШ №3
ЗОШ №4
ЗОШ №6
ЗОШ №8
Всі сторінки

      Дорогі лубенці! Вас щиро вітає із Днем знань та святом Першого дзвоника міський голова Коряк Василь Васильович.

      День знань – свято для кожного із нас особливе. Дорослі, згадуючи свої шкільні роки, поспішають у рідні школи, щоб ще раз пережити хвилюючі миті дитячого свята. Учні - гарні та радісні, після літнього відпочинку, з цікавістю помічають як змінилися та подорослішали їх однокласники та оновилися міські школи. 

ЗОШ №1

    Багато гостей завітало цього дня до загальноосвітньої школи №1. Серед них заступник міського голови Кадученко Тетяна Борисівна, керуюча справами міськвиконкому Івасечко Ніна Іванівна, начальник міського управління освіти Костенко Мирослав Володимирович.

    Вітальні слова та найкращі побажання адресувалися насамперед учням цієї гарної школи. Пісенні виступи дітей прикрасили урочисте зібрання.

    Велику подяку за виховання та навчання підростаючого покоління заслуговують педагогічні працівники шкіл міста. Від міського голови Коряка Василя Васильовича вручено подарунок – ноутбук – вчителю, краєзнавцю Любові Величко, під керівництвом якої учні школи здобували чисельні перемоги на обласних та всеукраїнських конкурсах, показали високий результат як учасники Малої академії наук України.Служба у справах дітей 1 вересня у школах Лубен

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Служба у справах дітей 1 вересня у школах Лубен

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua